Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Drugace ce se zmenmo za kaksne proteste sem jaz TAKOJ za. Da bi se zbral ene 100 folka pa gremo zapret subicevo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo je blo na Mobikrogu.........zdej bo treba bit pa spet na javnih cestah :headbang:

Za državo je prvo denar in potem varnost...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo je blo na Mobikrogu.........zdej bo treba bit pa spet na javnih cestah :headbang:

Za državo je prvo denar in potem varnost...........

Ne trosi buč okol......in malo uporabi svoje sive celice.

No, sem vsaj mal okusil (zadnji čas) čari Mobikroga, 15-stega. Hvala vsem še enkrat :worship:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem si mislil da bo v teh 6ih dneh kaj sem bil na morju tolko novega glede mobija....skoda

je blo pa noro se gor vozit,...tako s 125ko kot s 600 :D

MobiKrog R.I.P. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se zgodi,če sam šraufaš ne pozabi tudi, pokojni steklar Lovro Mervar je sam šraufau-na ciljni ravnini(Mobi krog) mu je odpadel vijak zavorne ročice. :headbang:

Ps. Vedno raje 2X ali parkrat preveri vsaj kolesa,zavore in varovalke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

al pa teb vozit ... :evilgrin: isti šm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika skoda. No vsaj 15ga sem bil in mam en par lepih fotk za spomin (hvala condor). Dobis :beer2: :)

Drugace ce se zmenmo za kaksne proteste sem jaz TAKOJ za. Da bi se zbral ene 100 folka pa gremo zapret subicevo. :D

Za fotke ni panike, še kdaj drugič.

Drugače pa škoda da se mobikrog zapira, predvidevam da bodo domačini z navdušenjem poslušalu prelete nadzvočnih letal, no kakor že, še enkrat škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se vozil pa sem si vzel 2 min casa,pa sem se skocil do MKja....res zalostno....vse ze skoraj pospravleno,gume lezijo na okol...nobene zascitne betonske ograje vec ni.....skoda no....

zelim pa vsem vascanom prijetno poslusanje letal,ko bojo 24/7 letali nad njihovimi glavami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo en odgovor se lahko vrne na vprašanje zakaj Končno ne dobimo vsaj enega športnega objekta ki bi bil namenjen varnemu izživljanju na asvaltu. In to je: ker je na žalost premalo vplivhin ljudi v naši državi motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerej biu na mobiju...ja, vse je že podrto, samo še zunanja ograja je...no...izpred lukne so umaknil gume, tako, da če bo ker trofu za kakšen krog al pa dva, se da verjetno še malo izkoristit....samo ne več po pravem dirkališču...pa tud vprašanje kaj vse je nasrano po pisti :unsure:

zaenkrat se bo slovenija morala zadovoljit z logatcem, krškim in javnimi cestami :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba janši kupit motor za roj dan :devil:

Ja no jaz sem za; in to za mini mota z krili :kva2: , da bo lahko visoko in nizko letu :headbang: !!!!!!!!!!!

No jaz dam 20EUR! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pri mobikrogu in tudi prvič naredil en krog. Tam ni ničesar več in tudi vrat na vhodu ni, vse je razbito in razrito tako da tudi ne priporočam hitre vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pri mobikrogu in tudi prvič naredil en krog. Tam ni ničesar več in tudi vrat na vhodu ni, vse je razbito in razrito tako da tudi ne priporočam hitre vožnje.

Na pisti se torej ne da vozit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!