Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Vozit se da ampak je na "progi" vsaj na nakaterih delih polno odkruškov gum, raznih vejic peska in zemlje, trave itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ves inventar mobija so podrl, odnesl, prodal karkoli...asfalta pa niso vn zruval ravno, tako, da voziš se lahko, sam ni priporočljivo, ker kaj veš kaj te preseneti, koneckoncev je blo to zadnji čas "gradbišče" oz. bol podirališče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no stanje na mobikrogu danes:

post-9362-1187782465_thumb.jpg

post-9362-1187782480_thumb.jpg

post-9362-1187782494_thumb.jpg

post-9362-1187782508_thumb.jpg

post-9362-1187782524_thumb.jpg

post-9362-1187782534_thumb.jpg

post-9362-1187782550_thumb.jpg

post-9362-1187782559_thumb.jpg

post-9362-1187782570_thumb.jpg

ni tako hudo kot pravijo nekater, da se vozit prav lepo tako kot vedno, edino mogoče je ponekod kaka vejica gor od tega neurja ko je bil zdaj nazadnje ter ne dveh ovinkih je malo kamenčkov ker so nekaj ruvali ven iz zemlje ob pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler te nekdo ne spodi dol se lahko po mili volji voziš, ker ni nikjer nobene table na kateri bi pisalo da je vožnja prepovedana. Se mi pa vse skupaj zdi da je bil tihi dogovor med vaščani in kdovekom da se znebijo motoristov tam pa NATO baze ne bo.

Pa glede tiste ideje da se janši kupi motor predlagam raje da se tu pa tam odpre kakšen ror pa se potem vozi mimo tistih vplivnežev ki sedijo v usnjenih stolih našega parlamenta. Ni hudič da se enemu ne zmeša pa vsaj ne namigne na balkanske razmere ki vladajo v našem "motošportu".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu se bo ze zmesalo, se pa bojim da ne bo resitve videl v izgradnji dirkalisca ampak se v vecji represiji na tem podrocju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Se mi pa vse skupaj zdi da je bil tihi dogovor med vaščani in kdovekom da se znebijo motoristov tam pa NATO baze ne bo....

Vaščani nimajo nič proti dirkališču, avtomobilistom in motoristom.

Vsaj tako so mi zagotovili vaščani s katerimi sem se pogovarjal.

Večina jih je za to, da bi se dirkališče povečalo in organiziralo še več dirk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej po eni strani ni nič čudnega...zdej sm se mal pogovarju s človekom, k bol pozna folk pa to. če bi bil tomlje zainteresiran (al pa kdo drug, da bi najel namesto njega), bi ta mobikrog lahko laufov 500 na uro. Samo organizirat bi blo treba kej, mal progo porihtat kot se spodobi pa kakšen kafič postavt pa bokse uštimat, v glavnem zrihtat kot se šika pa če bi potem vse skup blo tko oreng pa da bi laufalo, bi po mojem tud država pustila na mir al pa vsaj nadomestek najdla pa tud kej zaslužka bi blo- tomlje je pa to sm meu pa nč druzga, vse kar je blo organiziranga, sta bla dve dirki v celem letu, še ti dve s strani avtokluba lamko, ki je progo pač samo najel, pa če je blo mogoče 10x privat najeto...tako ne more laufat, če ni interesa, tako bi se lahko tud precej dnarja obrnilo, če bi se pametno delalo...ker pa se je tako bolj malo dogajalo, je pač vojska to ponucala zase, sej je konec koncev od nje in niti ni bla dolžna spraševat al hoče kdo met dirkališče al ne... :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol 7h bil na mobikrogu, kjer so gonili nakede in mislim da je bla ena ninja zelene barve, jst sm bil s skuterjem če je kdo od tu, in 3 min za tem ko ste odšli so se pripeljali ta plavi in enkrat zaokrožili po pisti, sicer ne vem če so ga kaj terali al ne ker sem se ravno odpravil od tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tudi danes so prišli taplavi, ampak so samo rekli da naj ostanemo na pisti ker bo na letališču pristal helikopter in nočejo da pokosi koga od nas........in res je čez kakih 20min priletel policijski helikopter in odletel v 5. minutah, potem pa so odšli

@SONCE: ali lahko zrihtaš od unega ko je slikal in snemal gradivo :D tistega ko je prišel z audijem A8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol 7h bil na mobikrogu, kjer so gonili nakede in mislim da je bla ena ninja zelene barve, jst sm bil s skuterjem če je kdo od tu, in 3 min za tem ko ste odšli so se pripeljali ta plavi in enkrat zaokrožili po pisti, sicer ne vem če so ga kaj terali al ne ker sem se ravno odpravil od tam.

Ja včeraj proti večeru smo mi gonili po pisti... :D => 4 nakedi smo bli... Sicer ne vem kaj ti lahko policaji nardijo...ker ni nobene table oz. kakšne druge ovire, ki bi prepovedovale vožnjo....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tudi danes so prišli taplavi, ampak so samo rekli da naj ostanemo na pisti ker bo na letališču pristal helikopter in nočejo da pokosi koga od nas........in res je čez kakih 20min priletel policijski helikopter in odletel v 5. minutah, potem pa so odšli

@SONCE: ali lahko zrihtaš od unega ko je slikal in snemal gradivo :D tistega ko je prišel z audijem A8

kdaj so pa prsli policaji?....pol papirjev niso nic gledli?.....pa od unga z ybrko zrihtaj slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!