Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

nokia n90

se mi je zdelo da ni fotoaparat,ker so meglene slike,...glavno da se vidi namen slike :D

k0ci,ko se bote za naslednic zmenli mi javi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js bi bil zraven kak vikend, da bi mi lahko fotr pripeljal motor na prikolici, ker švercat do Krškega se je mal težko, če motor gre še 100 težko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil dans dol z črnim meganom, mislem da sem naredu ene 4 kroge, pa sem se pol zjoku skor kake so ble gume, tko da s takim nkol več :D

Mam posnet filmček, sam ne vem kaj, al je bil kamerman pusica, pa je pač cesto gledu, da ne bova zletela al kaj, al se mu je zdela pa vožnja zanimiva, ker je 3/4 časa armaturo snemu :), bom dal gor pol ko vse poštimam.

Je pa kar se mene tiče dol cel kaos, kar ludi ob progi, vse porušeno, črte povsod k se folk izživlja, čist posrana proga, buh ve kaj bi blo če te z motorjem iz idealne linije odnese... Čeprov ene par motoristov je kar dober šopal, mislem da je bil GHOST RIDER 46, sem pršu mal pogledat, sam sta tko debatirala s prjatlom, da nisem mogu zmotit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil dans dol z črnim meganom, mislem da sem naredu ene 4 kroge, pa sem se pol zjoku skor kake so ble gume, tko da s takim nkol več :D

Mam posnet filmček, sam ne vem kaj, al je bil kamerman pusica, pa je pač cesto gledu, da ne bova zletela al kaj, al se mu je zdela pa vožnja zanimiva, ker je 3/4 časa armaturo snemu :), bom dal gor pol ko vse poštimam.

Je pa kar se mene tiče dol cel kaos, kar ludi ob progi, vse porušeno, črte povsod k se folk izživlja, čist posrana proga, buh ve kaj bi blo če te z motorjem iz idealne linije odnese... Čeprov ene par motoristov je kar dober šopal, mislem da je bil GHOST RIDER 46, sem pršu mal pogledat, sam sta tko debatirala s prjatlom, da nisem mogu zmotit :)

ce zletis iz idealne linije si pac na travi,ker popravlat nimas kaj....meni se je to sicer zgodlo vendar sem pac po travi nadaljeval pa se vrno na progo.....en je pa pac cez cel travnik sel pa se v gumah vstavo(k sreci ni blo nic hudega)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc, zakaj se pa nisi ustavu tam pod unim tunelčkom, sem bil jaz tam s kolegi in vidu sem tega črnga megana pa nism vedu d si ti vozu :D

drgač pa: ghost rider, en model s črno ninjo 636 in eden z gsxr 600 brez spodnjih plastik :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc, zakaj se pa nisi ustavu tam pod unim tunelčkom, sem bil jaz tam s kolegi in vidu sem tega črnga megana pa nism vedu d si ti vozu :D

drgač pa: ghost rider, en model s črno ninjo 636 in eden z gsxr 600 brez spodnjih plastik :worship:

si bil vceraj tud tam?....mene je en klical ce bi so pa se mi ni dalo...z hornetko ob nekaj cez 5...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel malo proti večeru pogledat, kaj dogaja na mobiju. Ko sem videl kaj delajo, me je skoraj kap. Na pisti motorji in avtomobili. Z motorji se vozijo nasproti avtomobilom, seveda brez obleke itd.. Avtomobilisti pri izhodu tako norijo, da ne manjka veliko, da bi koga od gledalcev povozili (med njimi je bil tudi majhen otrok), posebej nekdo z sivim karavanom. Ta res ni mel 100 pik, ma kaj 100, niti 1 pike. Žalost!!!

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdej se bodo začele dogajat pa pizdarije. Tipično. Tako, kot na tistem odseku nezgrajene avtoceste (ne spomnem se točno kje). Čim je enkrat dosegljivo vsem, se najdejo totalni idioti, norci in delajo pizdarije, češ, saj lahko počnem kar hočem, mi nihče nikjer nič noče. Ljudi se bo pa zdej itak še več nabiralo, ker je vse na frej in je vedno več "dirkačev" gor. Potem, ko se bo pa nekomu nekej naredlo, bodo pa vsi jokal...

To, kar so zdej nardil je totalna traparija. Če so že hotl to podrt in ukint dirkanje in naganjanje, potem bi mogli zaprt, da se nebi dalo notr prit al pa pustit, tako kot je blo, da se stvar nadaljuje. To je pa vse skup nič. Pride kdor hoče, kadar hoče, policaji se pa okrog vozjo pa itak nobenmu nč nočejo...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel malo proti večeru pogledat, kaj dogaja na mobiju. Ko sem videl kaj delajo, me je skoraj kap. Na pisti motorji in avtomobili. Z motorji se vozijo nasproti avtomobilom, seveda brez obleke itd.. Avtomobilisti pri izhodu tako norijo, da ne manjka veliko, da bi koga od gledalcev povozili (med njimi je bil tudi majhen otrok), posebej nekdo z sivim karavanom. Ta res ni mel 100 pik, ma kaj 100, niti 1 pike. Žalost!!!

videl te bedake ja, eden z sivo hondo accord zraven pa rdeča honda crx vti, pa tisti brez majice ki se je kontra vozil je pa z tistim accordom prišel, motor pa pomoje od kolega in sta se samo presedla, on na motor tisti iz motorja pa v avto

Nisem ninje vidu, sam honde modre se spomnem :)

Je pa res ja, včer je bil kaos.

nisem bil z ninjo, s kolegi sem bil z avtomobili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl te bedake ja, eden z sivo hondo accord zraven pa rdeča honda crx vti, pa tisti brez majice ki se je kontra vozil je pa z tistim accordom prišel, motor pa pomoje od kolega in sta se samo presedla, on na motor tisti iz motorja pa v avto

Pol so bili lokalci, ker un z rdečo CRX VTI Hondo je imel brežiški grb. Če bi un z sivim Accordom koga povozil, bi ga prebutal, da ga ne bi kmal skupaj sestavili. Tudi jaz sem mislil it z avtom na pisto, pa potem nisem šel, ko sem videl kaj se dogaja. Slej ko prej bo en šel v večna lovišča.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam občutek, da bo potrebno zaradi lastne varnosti nekaj narediti.

Najprej mora vsak zase poskrbeti za svojo varnost. Lepo in prav bi bilo, da bi skrbeli tudi za varnost ostalih udeležencev.

Vsak, ki se pride vozit bi moral upoštevati vsaj osnovna pravila ne glede na to, da se lahko vozi kadarkoli in s čimerkoli.

Motoristi bi se morali voziti ločeno od avtomobilov. Smer vožnje bi morala biti VEDNO le v eno stran. Na Mobiju je to vožnja levega kroga. Tudi v primerih, ko se gre kdo peljati sam. Pista je namreč odprta in nikoli ne veš, kdaj se bo kdo odločil voziti desni krog.

Najbolje pa bi bilo, da se vsakokrat ko se gre kdo vozit, nekako zapre direkten dostop oz. se nekako jasno in vidno označi da je nekdo na pisti.

Glede na to, da imamo vsi željo čim dlje uporabljati Mobikrog, vas pozivam da se vsi držite nekih pravil, ki so izključno za našo varnost, saj je v nasprotnem primeru varnejša javna cesta. Ne izzivajmo nesreče, saj lahko do ne prehitro pride, potem bomo pa zagotovo ostali brez nam tako željenega Mobikroga.

FANTJE -- > PAMET V GLAVO IN GAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSS :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol so bili lokalci, ker un z rdečo CRX VTI Hondo je imel brežiški grb. Če bi un z sivim Accordom koga povozil, bi ga prebutal, da ga ne bi kmal skupaj sestavili. Tudi jaz sem mislil it z avtom na pisto, pa potem nisem šel, ko sem videl kaj se dogaja. Slej ko prej bo en šel v večna lovišča.

Očitno sem imel prave informacije, da lokalci ne nasprotujejo dirkališču. :whistle:

Če je kdo od njih med nami, vas lepo prosim da se ne poškodujete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom zrihtal. Sigurno.

Včeraj se me je izogibal. :winkiss:

Danes ga bom pa kar zagrabil in zaplenil fotoaparat.

V glavnem slike pridejo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc, zakaj se pa nisi ustavu tam pod unim tunelčkom, sem bil jaz tam s kolegi in vidu sem tega črnga megana pa nism vedu d si ti vozu :D

drgač pa: ghost rider, en model s črno ninjo 636 in eden z gsxr 600 brez spodnjih plastik :worship:

GSX-R je bil za info 1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mobikrog je ratal zdej pa prava ruska ruleta. Sem bil včeraj tam, pa me je vse minilo. Z motorji v eno stran, z mopedi pa nasprot! Pa z avtom je tut najbolj pametno v nasprotno smer medtem ko so motorji na progi, ja ..... :headbang:

Pazite nase, ker je samo vprašanje časa kdaj bo počlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, zadnjič ko sem jaz bil, smo čisto lepo vsi vozili.. kaj veš kaj razmišljajo ljudje, če sploh kaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, zadnjič ko sem jaz bil, smo čisto lepo vsi vozili.. kaj veš kaj razmišljajo ljudje, če sploh kaj :headbang:

zadnc je blo dobro,ker smo bli pac vsi normalni in smo tud vedli kak se vozmo,ter ko je bil avto gor se mi nismo vozli,razen pol je blo par krogov da je bil avto gor,....samo smo bli pac zmenjeni kak pa kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se sedaj dogaja na mobi krogu je totalno neodgovorno in nepremišleno. :slap:

Vsi tist ki ste se učiri vozl z avti na progi PA KJE STE ŠE VIDL DA SE MOTORJI IN AVTI VOZJO SKUPI A SPLOH KEJ POMISLTE ČE GRETE TAKRA NA PROGO,AJA OPROSTITE JA SEJ VEM KO MATE PAR 10 PIRU U PIZDI TKO KOT JIH JE MEL UČIRI KAR VELIKO TAM POD ONIM MOSTOM STE PA TAGLAVN IN NAJHITREJŠI. :angry:

PA ŠE TO ČE SE NEMORTE VOZT PO PROGI TUT OVINKU NI TREBA SEKAT DA Z ENO GUMO VOZTE PO BANKINI IN MEČETE PESEK NA PROGO BOLŠ DA ZGINETE DOL,ZA NAS MOTORISTE JE EN TAK KAMENČEK NA CESTI TAK KO ZA VAS ENA GUMA ČE BI JO ZABRISU NA OVINK PO KIREM SI SE PREJŠN KROG PRPELU IN NEVEŠ DA BO NASLEDN KROG GUMA NA NJEM.

PA ŠE TO KAJ ČE TE OBRNE NA OVINKU TI BOŠ ŽE OSTAL NA CESTI KA PA MOTORIST KI SE PRPELE PO KOLENU KOK MISLTE NAJ SE USTAV PRED AVTOM KI JE SREDI PROGE?

ME PRAV ZANIMA KAK STE KEJ PSTIL TAM KO STE SE GA NAŽIRAL.

Pa ne da zagovarjam sam motoriste ampak če se vozjo sam motorji so na progi sam motorji,če se pa vozjo avtomobili so pa na njej sam avti.

Tak dogovor pa bi se dal dogovoriti ker mislim,da smo vsi usaj tolk kulturni da rečemo in vozjo vsaki po 30 min med tem cajtom pa lahka spiješ tut 5 piru če ti že glih paše. :beer2:

Če pa je kaj ostalo na progi pa eni al pa drugi pospravjo za sabo.

Ja pa sej vem da so to le sanje ampak dokler se nebo 1 ubil takega spoštovanja in upoštevanja pravil ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že res kar si napisu, sam kako se boš pa zmenu?

Jst sem iskov koga k bi mel kej čes, da uprašam če se lahk zapelam, pa da povem da grem z avtom gor, pa ni blo nobenga, greš gor pa voziš :). Pa sem pač počaku da so šli vsi dol pa se šu pelat, pa še tko je pol en motorist šel gor, sam sva se kar zmenila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se dogovorimo za interno pravilo.

Avtomobilisti naj imajo pol ure, nato imajo pol ure motoristi, naslednje pol ure imajo zopet avtomobilisti...... in tako naprej ciklično.

Za lažje razumevanje in v izogib nesporazumov se lahko dogovorimo da se avtomobilistom začenjajo njihove pol ure vsako polno uro, motoristom pa se začenjajo njihove pol ure vsakih 30 minut čez polno uro. To bi izgledalo nekako takole:

9:00 - AVTOMOBILI

9:30 - MOTORJI

10:00 - AVTOMOBILI

10:30 - MOTORJI

11:00 - AVTOMOBILI

11:30 - MOTORJI

.

.

.

in tako naprej od 0:00 do 24:00.

Dobro bi bilo, da bi vozniki avtomobilov bi v svojih pol ure tudi za seboj počistili stezo če bi jim uspelo na stezo spravit kakšne kamenčke ali podobne ovire. Metla bi tako bila nujno potrebna za vse udeležence z avtomobili. Še najbolje bi bilo, da bi kakšno kar pustili nekje v bližini, da je nebi vsakič nosili s seboj.

To je moj predlog, ki pa je le osnova za nadgrajevanje in popravljanje.

Več nas bo dalo kakšen predlog, večja je možnost da se bomo uspešno dogovorili in pametno uporabili kar nam je trenutno možnost uporabljati.

Vse pa lepo prosim, da se v nobenem primeru ne vozite v nasprotno smer ne glede na to če je pista prazna. Nikoli ne veš kdo se bo pripeljal na pisto, ko boš na drugem koncu in bo tudi drugi udeleženec menil, da je sam na pisti. Prosim vas da ne delate tega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!