Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Jaz mislim, da bo vsak z veseljem upošteval pravila, saj menim da smo vsi radi na Mobikrogu ravno zaradi večje varnosti, kot je na cesti.

Določena pravila so nam le v pomoč k vzdrževanju varnosti, zaradi katere smo prišli na pisto.

Vsakega, ki pride pač seznanimo z dogovorom in prepričan sem, da ga bo vsak z veseljem upošteval.

:OK:

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kako dolgo bo ta cirkus trajal :hmm:

Nimam nič proti vožnji tam, samo me prav zaradi lokalnih "wannabe racer-ov" ne bo.

2SONCE.....takih ki bojo upoštevali pravila je bore malo (tukaj pristoni mogoče), na ostale lokalce se pa ne bi kaj preveč zanašal.

Do sedaj je še vse šlo rakom žvižgat, kar ni imelo "nadzora".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se pa neha prej kot bi si kdo mislil :krneki:

upam da se ne bo pred se jaz ne grem 1x gor...treba levi drsnik znucat do konca...da drugo leto novga kupim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da bo vsak z veseljem upošteval pravila, saj menim da smo vsi radi na Mobikrogu ravno zaradi večje varnosti, kot je na cesti.

Določena pravila so nam le v pomoč k vzdrževanju varnosti, zaradi katere smo prišli na pisto.

Vsakega, ki pride pač seznanimo z dogovorom in prepričan sem, da ga bo vsak z veseljem upošteval.

:OK:

Jaz sem za taka pravila, sam čas bi moral biti 1 uro!!!!!!

AVTI: LIHA ure (neparna 2,4,6,8,10,12.............

MOTORI: SODA ure (parna 1,3,5,7,9.............

Mi se dogovarjamo za nedeljo, da bi se šli mal drajsat :naughty: , tak da če bojo še avtomobili se bo treba dogovorit kaka se bo vozlo, pa pospravljalo, ker v nedeljo sem bil dol pa je bilo polito z oljem ali nečem podobnom, tak da take stvari se morajo spucati! :nono: Metle, kosilnice pa gremo, punce pa travo plet! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz imam namen prit dol v nedeljo, če bo le lepo vreme

sem pa jaz imel v soboto ssabo metlo in sem kolikor toliko pospravil pisto, gor je bilo namreč kar nekaj kamenja in matic s katerimi je bil pa pršraufana ograja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za taka pravila, sam čas bi moral biti 1 uro!!!!!!

AVTI: LIHA ure (neparna 2,4,6,8,10,12.............

MOTORI: SODA ure (parna 1,3,5,7,9.............

Mi se dogovarjamo za nedeljo, da bi se šli mal drajsat :naughty: , tak da če bojo še avtomobili se bo treba dogovorit kaka se bo vozlo, pa pospravljalo, ker v nedeljo sem bil dol pa je bilo polito z oljem ali nečem podobnom, tak da take stvari se morajo spucati! :nono: Metle, kosilnice pa gremo, punce pa travo plet! :OK:

mislim da v soli glih nisi poslusal kaj so parna pa neparna stevila :P.....jaz bom v petek al pa soboto doli...ker v nedelje ze treba v solo it :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVTI: LIHA ure (neparna 2,4,6,8,10,12.............

MOTORI: SODA ure (parna 1,3,5,7,9.............

liha=neparna=1,3,5,7,9,...

soda=parna=2,4,6,8,10,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kOci, misliš tisto matico, ki si jo skoraj povozil? :naughty:

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš tisto matico, ki si jo skoraj povozil? :naughty:

Ti si tisti z onim plavim motorjem? K si pol počival v senci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tisti z onim plavim motorjem? K si pol počival v senci :whistle:

Ja.

Nikakor se nisem mogel ohladiti. Še dobro, da imam motor brez oklepa, da me vsaj med vožnjo bolj hladi. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kOci, misliš tisto matico, ki si jo skoraj povozil? :naughty:

2 matici sma s k0cijem pobrala pred tunelckom...se sreca da jih je on vido,ker jaz jih nisem....sem pred tem tiste kroge mel sreco da nisem kere nabasal :P.....(tak ko kokos na poti na mobikrog :P)

Ja.

Nikakor se nisem mogel ohladiti. Še dobro, da imam motor brez oklepa, da me vsaj med vožnjo bolj hladi. :yes:

no ja....fotrova fazerka je brez oklepov pa kvecjemu se bol greje po nogah od masine.....

drugac pa vsa sreca da je del mobija v senci da te vsaj tam malo ohladi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kOci, misliš tisto matico, ki si jo skoraj povozil? :naughty:

heh ne sam tisto, na progi je zjutraj bilo ziher kakih 10 matic ampak sem ostale zgleda spregledal

sem jih pa videl potem ko sem se vozil, dve sta res bili kakih 5m pred tunelčkom ja, ena potem na zadnji ravnini pred ciljno, zraven pa tudi za pest velik kamen

A se kaj štopate ko se vozite? Kol mate kaj čase?

sam vozim okoli 1:11, sem pa ugotovil da prekmalu in prešvoh bremzam, tako da bom sedaj probal kasneje in bolj močno zavirati pa bom videl kak bo

aja pa gume kolk mate kej napumpane :? jst mam spredaj 2.1 zadaj pa 2.4 pa se mi zdi malo preveč :? gume pa dunlop qualifier

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ne sam tisto, na progi je zjutraj bilo ziher kakih 10 matic ampak sem ostale zgleda spregledal

sem jih pa videl potem ko sem se vozil, dve sta res bili kakih 5m pred tunelčkom ja, ena potem na zadnji ravnini pred ciljno, zraven pa tudi za pest velik kamen

sam vozim okoli 1:11, sem pa ugotovil da prekmalu in prešvoh bremzam, tako da bom sedaj probal kasneje in bolj močno zavirati pa bom videl kak bo

aja pa gume kolk mate kej napumpane :? jst mam spredaj 2.1 zadaj pa 2.4 pa se mi zdi malo preveč :? gume pa dunlop qualifier

spredaj 2.1-2

zadaj pa 1.9 -2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!