Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

pa dej FUCK OFF s tem vasim nabijanjem teh glupih postov :angry:

DEJTE SI ODPRET DRUG TOPIC NA NABIJAJTE PO MILI VOLJI

Tema je mobikrog ne pa vasa sranja in drkanje

ce mate kaj pametnega, napisite ce pa nimate naredite en velik krog okol te teme

100 glupih postov nerabim prebrat dokler naletim na kaj zanimivega

KOJI VAM JE KURAC

:worship: :worship: :worship:

a bo kdo sel danes kej pogledat..koliko je novega(ce ga je kej) olja na pisti?...darn res ne vem, če bo pista zdržala do petka...????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do okulista po niv čoroskop :winkiss:

a je možn da sm mal pred 19h vidla parkiran motor od bivola v paviljonu na brezovci???

no bivola pa sm vidla ob 18h v bledu z eno srebrno zverinco;)

jebemu, a zj bo še kle treba vajvarce na stražo postaut!!!! un nj si ne želi tega, k jim pridem pomagat in bo samo še pokal in to z bejzbolko, pa mi gladko dol maha tud če ga fentam!!!! :headbang:

samo porba nj!!!! ga ubijem ko zajca - IN JA TO SO GROŽNJE ČE TO BEREŠ!!!!! KRETEN

PA KR TOŽI ME ČE ME UPAŠ, BOM SAJ VEDLA KDO SI !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, si se včeraj kaj vozila?

Mi smo naredili nekaj krogov, pa te nisem videl med nami na stezi.

Glede tipa, ki prispeva svoj čas in olje, bi se mu pa zahvalil, saj smo z akcijo, ki je bila dobro organizirana s strani nekaterih izredno požrtvovalnih, videli kdo stoji za svojimi besedami in zna tudi sam kdaj prijeti za delo.

Skupaj smo zbrali od udeležencev manj kot 100 EUR, če odštejem moj prispevek, prispevke joe1 in gohst rider 46. Glede na to, da nas je bilo po moji oceni najmanj 50 in da se nas je po pisti po koncu čiščenja vozilo najmanj 20, je končen prispevek udeležencev :cry: za zjokat. Še posebej zato, ker so večino od tega prispevali tisti, ki so tudi pošteno garali. :hmm: Najraje si nič ne mislim, kot da mi kaj slabega pada na pamet. :nono:

Hvala vsem, ki ste pomagali z delom, denarjem, peskom, žagovino, orodjem, voljo in nasveti.

Ampak na koncu se je vseeno bilo velik užitek peljati, čeprav sem bil pošteno utrujen. :010

Se vidimo ta vikend!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, si se včeraj kaj vozila?

Mi smo naredili nekaj krogov, pa te nisem videl med nami na stezi.

Glede tipa, ki prispeva svoj čas in olje, bi se mu pa zahvalil, saj smo z akcijo, ki je bila dobro organizirana s strani nekaterih izredno požrtvovalnih, videli kdo stoji za svojimi besedami in zna tudi sam kdaj prijeti za delo.

Skupaj smo zbrali od udeležencev manj kot 100 EUR, če odštejem moj prispevek, prispevke joe1 in gohst rider 46. Glede na to, da nas je bilo po moji oceni najmanj 50 in da se nas je po pisti po koncu čiščenja vozilo najmanj 20, je končen prispevek udeležencev :cry: za zjokat. Še posebej zato, ker so večino od tega prispevali tisti, ki so tudi pošteno garali. :hmm: Najraje si nič ne mislim, kot da mi kaj slabega pada na pamet. :nono:

Hvala vsem, ki ste pomagali z delom, denarjem, peskom, žagovino, orodjem, voljo in nasveti.

Ampak na koncu se je vseeno bilo velik užitek peljati, čeprav sem bil pošteno utrujen. :010

Se vidimo ta vikend!!!! :yea1:

ja bla sm tm, pa dva ovinka sm pomagala drgnt, pol smo šli pa na raceland mau kolenčkat, po tem sm pršla nazaj, sam nism šla na pisto zato k se mi ni zdel fer do vas k ste celo pisto spucal in dal prispevke za gasilca k je res car :worship: seveda ste carji tud usi ostali k ste ribal :worship: :worship: :worship:

uglavnem, tko da drugič, upam, da že ta vikend, če nau un buzerant ga spet kej z oljem srau!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, si se včeraj kaj vozila?

Mi smo naredili nekaj krogov, pa te nisem videl med nami na stezi.

Glede tipa, ki prispeva svoj čas in olje, bi se mu pa zahvalil, saj smo z akcijo, ki je bila dobro organizirana s strani nekaterih izredno požrtvovalnih, videli kdo stoji za svojimi besedami in zna tudi sam kdaj prijeti za delo.

Skupaj smo zbrali od udeležencev manj kot 100 EUR, če odštejem moj prispevek, prispevke joe1 in gohst rider 46. Glede na to, da nas je bilo po moji oceni najmanj 50 in da se nas je po pisti po koncu čiščenja vozilo najmanj 20, je končen prispevek udeležencev :cry: za zjokat. Še posebej zato, ker so večino od tega prispevali tisti, ki so tudi pošteno garali. :hmm: Najraje si nič ne mislim, kot da mi kaj slabega pada na pamet. :nono:

Hvala vsem, ki ste pomagali z delom, denarjem, peskom, žagovino, orodjem, voljo in nasveti.

Ampak na koncu se je vseeno bilo velik užitek peljati, čeprav sem bil pošteno utrujen. :010

Se vidimo ta vikend!!!! :yea1:

Ni za kaj, za tistih par EUR me ne bo pobralo, kako roko tudi komot posodim, upam da mi naslednjič rata tudi kak krog odpelat, tokrat mi žal ni uspelo ker smo šli na raceland. :worship: :worship:

Upam da se tole ne bo več ponovilo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj bil na pisti...olja ni nič novega,tako se mi zdi.Edino na enem mestu je malo vn porinlo če sm jst to prov opazoval.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam neki prašam, ker je biu un poba učeri na mobiju, k je tko pridno pometau, ma pa, uf ker motor že, joj pozabla pogledat, sam vem da ma CE registracijo, k sm ga mau hecala, da nč neb mela proti, če bi brez majce pometau :whistle: :whistle:

ja no vem, mau sm žleht :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam neki prašam, ker je biu un poba učeri na mobiju, k je tko pridno pometau, ma pa, uf ker motor že, joj pozabla pogledat, sam vem da ma CE registracijo, k sm ga mau hecala, da nč neb mela proti, če bi brez majce pometau :whistle: :whistle:

ja no vem, mau sm žleht :winkiss:

heheh same neumnosti ti grejo po glav :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam neki prašam, ker je biu un poba učeri na mobiju, k je tko pridno pometau, ma pa, uf ker motor že, joj pozabla pogledat, sam vem da ma CE registracijo, k sm ga mau hecala, da nč neb mela proti, če bi brez majce pometau :whistle: :whistle:

ja no vem, mau sm žleht :winkiss:

Ti pa teli tvoje pobje.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh same neumnosti ti grejo po glav :whistle:

a to si ti? ja no, sam zanima me zaka je nisi pol dol dau? k je ful fajn gledat fanta z metlo, zgoraj brez in kako zagreto "pometa" pisto :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z SONCE...Jst sm pršu dol že ob desetih,delal tam nekje...hm kaj pa vem pol dveh mogoče(moja dobra volja pač)...Vozil se nisem čisto nič-ker pač moj motor ni namenjen vožnji po progi,sem pa videl ene "luleke" ko so se sončli pa čakal da se spuca...zato sm pa rajš šel naprej pa pršu zvečer pogledat spet mal.Bi pa še pohvalil GHOST RIDERJ 46.Aja...pa še ene dva al tri pira sm prnesu na začetku.Uglavnem taki, ki so se sončli niso za drugo dobri, kot da gume mal pustijo na asfaltu, da je boljši oprijem... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa teli tvoje pobje.... :evilgrin:

no no ti se pa kr umir, sm mislla da te bo tm u uni gostilni kelnarca sam še nagonila :lol1: :lol1: :lol1: sploh ne zastopš, da ni pomfrija ne pr njej doma in ne v temu baru, pa na usak način si hotu jest ta pomfri :lol1: :lol1: :lol1:

no sj na konc te je pa že prou lepo gledala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tebe se pa spomnim tanjuška,brez majice pa to..skor sm si jo pa res sleku tak mi je blo vroče :whistle:

drugače pa se podpišem pod joe1-postom ker to kar ste tam pisali (brum brum--tebi bi morali smetišarski avto naročit tak smetiš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tebe se pa spomnim tanjuška,brez majice pa to..skor sm si jo pa res sleku tak mi je blo vroče :whistle:

drugače pa se podpišem pod joe1-postom ker to kar ste tam pisali (brum brum--tebi bi morali smetišarski avto naročit tak smetiš)

aha ti si ta, ja pismu, sori res nism vedla hehe, ja no škoda k je nis sleku, bi pol jz tud šebl z veselam "pometala" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ti se pa kr umir, sm mislla da te bo tm u uni gostilni kelnarca sam še nagonila :lol1: :lol1: :lol1: sploh ne zastopš, da ni pomfrija ne pr njej doma in ne v temu baru, pa na usak način si hotu jest ta pomfri :lol1: :lol1: :lol1:

no sj na konc te je pa že prou lepo gledala :naughty:

A ste bili v D&D-ju...tam so kelnerce vajene takih.

imajoopravkazpilotipress :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za kaj, za tistih par EUR me ne bo pobralo, kako roko tudi komot posodim, upam da mi naslednjič rata tudi kak krog odpelat, tokrat mi žal ni uspelo ker smo šli na raceland. :worship: :worship:

Upam da se tole ne bo več ponovilo. :unsure:

Enako :D

PS: Skornje sem moral na balkon nest spravit, so cist prepojeni z oljem, ker je tako spricalo pri drgnjenju z metlami :krneki: :)

Drugace pa imamo ta vikend v ponovno v planu Raceland, tako da verjetno tudi do Mobikroga pridemo kej pogledat. Upam, da je tistemu bebcu zmanjkalo olja.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sam mente se o kurbariji,odprite si temo OSAMLJENCI, če bi vsi tle tok delal, ko lapate bi blo že ob 12 zrihtan! Morem pa pohvalt firbce, ko so se sam mimo vozl, še DOBER DAN ne znajo rečt!!

No kiri ste delal vsaka vam čast :worship: , sej veste kiriste delal :yea1:

Drgač je pa zadeva že v časopisu, tak da se krivec išče z strani policije :worship:

Zdej pa že nehite kozle srat, pa kej pametenga povejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je pa zadeva že v časopisu, tak da se krivec išče z strani policije :worship:

A res al kaj? V katerem pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, si se včeraj kaj vozila?

Mi smo naredili nekaj krogov, pa te nisem videl med nami na stezi.

Glede tipa, ki prispeva svoj čas in olje, bi se mu pa zahvalil, saj smo z akcijo, ki je bila dobro organizirana s strani nekaterih izredno požrtvovalnih, videli kdo stoji za svojimi besedami in zna tudi sam kdaj prijeti za delo.

Skupaj smo zbrali od udeležencev manj kot 100 EUR, če odštejem moj prispevek, prispevke joe1 in gohst rider 46. Glede na to, da nas je bilo po moji oceni najmanj 50 in da se nas je po pisti po koncu čiščenja vozilo najmanj 20, je končen prispevek udeležencev :cry: za zjokat. Še posebej zato, ker so večino od tega prispevali tisti, ki so tudi pošteno garali. :hmm: Najraje si nič ne mislim, kot da mi kaj slabega pada na pamet. :nono:

Hvala vsem, ki ste pomagali z delom, denarjem, peskom, žagovino, orodjem, voljo in nasveti.

Ampak na koncu se je vseeno bilo velik užitek peljati, čeprav sem bil pošteno utrujen. :010

Se vidimo ta vikend!!!! :yea1:

:D jest se morm tud pohvalt..da sem prispeval za gasilce :D vozu se sicer nism..k bi mene ata kdo povozu tm so bli sami divjaki..hehe :D sam se pa upam, da zihr še kdaj bom...metle sem se pa očitno nekak spretno izognil :D --- jih je blo premal.. hihihi

@50 motoristov k sm jih vidu na mobikrogu(dopoldan) pa niso nič prispeval:

:angry: :angry: :angry: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sam mente se o kurbariji,odprite si temo OSAMLJENCI, če bi vsi tle tok delal, ko lapate bi blo že ob 12 zrihtan! Morem pa pohvalt firbce, ko so se sam mimo vozl, še DOBER DAN ne znajo rečt!!

No kiri ste delal vsaka vam čast :worship: , sej veste kiriste delal :yea1:

Drgač je pa zadeva že v časopisu, tak da se krivec išče z strani policije :worship:

Zdej pa že nehite kozle srat, pa kej pametenga povejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evo bom jz zj neki pametnga uprašala - a te kej uheljni bolijo od tistga tvojga auspuha, al karkoli je to že blo??? hehe sam si pa faca, da greš sam z roram vozt, mene bi blo strah k je tko grmel k pr norcih :worship: :worship: :worship:

ma kdo sliko od tega??? auspuha mislm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!