Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

oooooo kerga sm vidla, zmagovalca, pa kr spet je meu majco gor :naughty: :whistle:

ej a si ti sigurn da ni težko, zgleda da slab gledam al ka :unsure:

pumagi mi no prosm prosm prosm :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa mimogrede, k0ci lepo da smo se spoznal.. tut u živo kr dobr furaš :P posnetki niso nč lagal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooo kerga sm vidla, zmagovalca, pa kr spet je meu majco gor :naughty: :whistle:

ej a si ti sigurn da ni težko, zgleda da slab gledam al ka :unsure:

pumagi mi no prosm prosm prosm :winkiss:

Pa ka ti grem ta izpuh v garažo slikat, al ti ga po pošti pošlem! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška....zdj maš muštr....zdj pa sam še iz boka sliko poišči :lol:

2Ghost....imam občutek, da pride v poštev samo dostava dor2dor :naughty:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

post-9362-1190653853_thumb.jpg

hm un je biu sam en rorček iz..... eh pustmo to

Pa ka ti grem ta izpuh v garažo slikat, al ti ga po pošti pošlem! :naughty:

nope ne rabš, mam en kup rorčkou doma k jih lohk gor :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je bil sam en rorček, saj če od blizu pogledaš sliko vidiš da je zadnji del izpuha pritrjen gor z objemko, in to samo popustiš in snameš ta del izpuha dol, potem pa samo tisti rorček gleda ven ja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm un je biu sam en rorček iz..... eh pustmo to

nope ne rabš, mam en kup rorčkou doma k jih lohk gor :whistle:

:winkiss:

Ta ni taprav na žalost ne :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa mimogrede, k0ci lepo da smo se spoznal.. tut u živo kr dobr furaš :P posnetki niso nč lagal :D

tudi mene veseli da sem vas spoznal, kolikor sem vas, ker če bi hotel spoznati ves MS crew ki je bil dol bi rabil ravno kaki dve uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ni taprav na žalost ne :yea1:

ja jok itak da vem da to ni taprau izpuh, od kdaj je pa en ror taprau izpuh, no če marvinge odštejemo hehehe

aja sj res, ti se pa obnašej k se srečamo, ne da me koj zmerjaš, da se hočjo usi poročit z mano :lol1: :lol1: :lol1: barabca :winkiss:

btw - fajn te je blo spoznat ;)

tudi mene veseli da sem vas spoznal, kolikor sem vas, ker če bi hotel spoznati ves MS crew ki je bil dol bi rabil ravno kaki dve uri

sj res, ej sori, k se nism tok z tabo pogovarjala, sm mela polne oči dela z izpuhom od tazgornga, tk da u nasledno bova kako več rekla, al pa na msnju :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

post-9362-1190653853_thumb.jpg

Pa ne moje slike editirat. Pa tolk sem se mantral, ko sem slikal. Je blo ta dan tolk vroče, da sem bil čist moker, vi pa neke kvake rišete po slikah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikez.........tvoje slike so še vedno nekje na forumu v originalni obliki :D

tanjuška.....ni panike, sej se razume ko pa je tolk bajkerjev okol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bla sm tm, pa dva ovinka sm pomagala drgnt, pol smo šli pa na raceland mau kolenčkat, po tem sm pršla nazaj, sam nism šla na pisto zato k se mi ni zdel fer do vas k ste celo pisto spucal in dal prispevke za gasilca k je res car :worship: seveda ste carji tud usi ostali k ste ribal :worship: :worship: :worship:

uglavnem, tko da drugič, upam, da že ta vikend, če nau un buzerant ga spet kej z oljem srau!!!!

Kak je pa šlo tvoje kolenčkanje pol k si ga končno dočakala glede na razočaranje v soboto na mobikrogu?! Drgač pa, lepo te je bilo spoznat čeprou v taki :angry: izdaji! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno ti ostane RDEČE ČRNA RR :naughty:

Tako misty... rdeče črna bo :whistle: ,

pol me bo pa povsod - od mobikroga do.. .. :OK: , bom skor tok fukish k ti na svoji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je pa šlo tvoje kolenčkanje pol k si ga končno dočakala glede na razočaranje v soboto na mobikrogu?! Drgač pa, lepo te je bilo spoznat čeprou v taki :angry: izdaji! :OK:

am, pol smo šli, sicer sem un tazadn ovink probala mau, pa je šlo koj po kolenu hehe, ja no sj veš, ne morm iz svoje kože :whistle:

ja ej oprost, sam res sm bla tko razočarana, da sploh k seb nism pršla, res sm te bla vesela, obeh, sam je biu razočaranje nad nehumanostjo tok večji, da tega nism mogla skrit. oprosti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko izkupiš drugič ob :beer2:, eno rundo ti,eno rundo Lara, eno jaz pol pa vse skupaj ponovimo :drunk:

:topic:

Ampak to ne spada v resno temo kot je športni motociklizem :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že tok zagovarjaš varno vožnjo zakaj te ni na dirkališčih?Gravitacija jebe akva?

Ker se varno vozim po cestah (se mi zdi).

+ ni mi dnarja stran za metat za dirkališča. In cajta nimam, da bi šel takrat, kadar imam brezplačna povabila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!