Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Na racelandu se lahko pelješ s čimerkoli,sam dinarčke prneseš;zdej kuk pa ma smisla se tam v 1 ali 2 prestavi z mopedom vozt je pa drugo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz 2. če maš 650 v2 nakeda :) Ni to neko dirkanje, je pa dober način za fajn se prepotit in potrenirat premetavanje motorja iz ovinka v ovinek brez prestanka :D

Ni, da bi hodil kar naprej tja, ampak včasih je pa vseeno fajn it. Mi gremo to nedeljo otvorit sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ti men povej a raceland dirkališče je samo za supermoto al tut za sport :hmm:

Evo so zgoraj že vse povedal.

Je pa fajn za tehniko vožnje trenirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci...ta informacija...je zanesljiva al je "baba čula baba rekla"???

ker...nočem samo slin cedit... :rolleyes:

pa tut mal sumljiv je vse skp...kr naenkrat se ful govori kolk hočejo ene steze(nove) delat pa tko...sj ne da bi mel kj proti samo...mater bom slinček (spet) rabu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da to ni ta tema ampak vseeno kje pa razn na grobniku se da tut še mal poigrat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci...ta informacija...je zanesljiva al je "baba čula baba rekla"???

ker...nočem samo slin cedit... :rolleyes:

pa tut mal sumljiv je vse skp...kr naenkrat se ful govori kolk hočejo ene steze(nove) delat pa tko...sj ne da bi mel kj proti samo...mater bom slinček (spet) rabu... :whistle:

hja ni ziher, saj sem napisal da sem tko slišal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da to ni ta tema ampak vseeno kje pa razn na grobniku se da tut še mal poigrat :blush:

V "bližini" še na Racelandu in Novem Marofu :)

Kot sem že prej napisal, na Raceland gremo to nedeljo, se lahko pridružiš :) Ni to neko dirkanje, je pa odlična varianta za malo potrenirat tehniko presedanja, brušenja kolen in hitrega premetavanja motorja iz ovinka v ovinek :D Priporočam!

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Upajmo, da res.. Tako se je mislilo že ko se je pojavila supermoto dirka v Cerkljah na koledarju, ampak kolikor je meni znano, supermoto ne bo na Mobikrogu ampak bo nekako speljan po delu letališča pred Mobikrogom. Ne vem pa kako je z ostalimi dirkami, vsekakor držim pesti, da se Mobikrog vrne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ravnokar tam, sicer je čist hudo, povsod zelenje, pa ptičke se sliš, sam barikade so mal odveč :D. Tko da je stanje tako kot je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ravnokar tam, sicer je čist hudo, povsod zelenje, pa ptičke se sliš, sam barikade so mal odveč :D . Tko da je stanje tako kot je blo.

Jest pa bil učeri .) sam če nebojo kej začel delat za dirko... -_- bo tok ku je reku DeX :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mobija preplastil pa naredil kakšno izletno cono, bi bilo prav hudo dirkališče. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo, da res.. Tako se je mislilo že ko se je pojavila supermoto dirka v Cerkljah na koledarju, ampak kolikor je meni znano, supermoto ne bo na Mobikrogu ampak bo nekako speljan po delu letališča pred Mobikrogom. Ne vem pa kako je z ostalimi dirkami, vsekakor držim pesti, da se Mobikrog vrne :)

jap...pred leti so se že odvijale moto in avto dirke v notranjosti letališča..... tako, da bi bila to najbolj verjetna varianta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ravnokar tam, sicer je čist hudo, povsod zelenje, pa ptičke se sliš, sam barikade so mal odveč :D. Tko da je stanje tako kot je blo.

Žalost, kako sameva tale steza :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena slikca od dans :)

post-4351-1209765057_thumb.jpg

na tej sliki ko si jo dal, na levem koncu barikad je luknja pa komot not prideš, tut s cestakom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej sliki ko si jo dal, na levem koncu barikad je luknja pa komot not prideš, tut s cestakom

pa ne da si spet šou travo kosit koći :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej sliki ko si jo dal, na levem koncu barikad je luknja pa komot not prideš, tut s cestakom

Sem bil dons tam, pa mi ni preveč dišalo čez tisto šumo rint, a se sploh da? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da si spet šou travo kosit koći :D

ne, sem pa videl da se da ko sem bil dol

Sem bil dons tam, pa mi ni preveč dišalo čez tisto šumo rint, a se sploh da? :hmm:

se da ja, v bistvu je še lažje kot takrat ko si moral it skoz tisto luknjo v mreži, sam ni pametno ker vojska skos nadzira območje.......nazadnje ko sem bil dol se je v roku 5 minut pripeljal vojak v vojaško obarvani renault 5 in držal telefon pri ušesu....takrat smo se raje pobrali, ker je na začetku piste (tam ko cesta seka le-to) znak za prepovedan promet za vsa motorna vozila (bel krog z rdečo obrobo) in spodaj dopis: dovoljeno le za intervencijska vozila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!