Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Evo, včeraj sem bil na mobiju, pa so se fantje kr vozili :yea1: , o vojski pa ni blo ne sluha ne duha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda je konec z drajsanjem po tej stezi. Kje bo zdej nova fantje ? Ta je bila super, ampak preveč razsut asfalt pa une plošče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah malo se je bilo potrebno naučit linije, da nisi ravno zadel vsake luknje pa je čisto lepo šlo. Jaz bi z veseljem še vozil tam, tudi po taki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki so pa not pršl??? :unsure:

ampak res, danes sem bil tam, in so kot izgleda še 3 tiste piramide dodal :headbang: , tko da zdaj pa res ne vem kako bi prišli noter, obvezno pa je treba met laksarco s sabo da trnje prej pokosiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res, danes sem bil tam, in so kot izgleda še 3 tiste piramide dodal :headbang: , tko da zdaj pa res ne vem kako bi prišli noter, obvezno pa je treba met laksarco s sabo da trnje prej pokosiš

lahk pa akcijo naredmo pa tam pol hriba splaniramo!!! hehehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kej ve kdaj so danes, soboto pa nedelo dirke na letališči? Ker nikjer nisem našel da bi pisalo :closedeyes:

Popravljeno . Popravil dmandro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dirk več če pa je zaprto! Če se pa da it not bi pa bil takoj za drajsanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So dirke in sicer Supermoto. Vendar ne direktno na mobikrogu, ampak neposredno zraven na letališču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes tam in mi je vedno manj jasno, kako se lahko (po nekaterih izjavah v tej temi sodeč) kar vozijo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ne vem, bral sem pa da tud nekateri vozijo z auti v drugo smer... Mene že ne bojo tam vidli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes tam in mi je vedno manj jasno, kako se lahko (po nekaterih izjavah v tej temi sodeč) kar vozijo gor.

Prov lepo smo se vozl.. mogoče na prvi pogled zgčleda totalno fuč, ampak ni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem vozil gor. Pa ne zaradi slabih pogojev, ampak trenutno zaradi barikad, ki jih je NEMOGOČE obiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Jao, so mogli zajebat zadevo.. Glede na to, da že toliko časa Mobikrog stoji nedotaknjen, bi lahko takrat še omogočili nekaj časa vožnje po njem, dokler se dela ne bodo začela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!