Skoči na vsebino

vožnja po snegu


JaRaNe

Priporočene objave

ima kdo kakšne izkušnje vožnje po snegu, predvsem me zanima vožnja s kroskam po zasneženih poteh, travnikih .) , kakšni so občutki, kakšna mora biti telesna pripravljenost, na kaj je treba še posebno paziti, je potrebno imeti še kakšno posebno opremo, je to sploh možno (recimo, da je snega 5cm)

lahko napišete tudi za vse ostale vrste motorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima to veze s športnim motociklizmom :? si organiziral kak pokal, pa mi ne vemo zanj :?

:lol1: ne, nisem :hmm: mogoče bi ga pa lahko :OK:

se ti ne zdi, da je vožnja z kros motorji športna .)

kros motorji so namenjeni predvsem sproščanju adrenalina, uživaški vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ne, nisem  :hmm: mogoče bi ga pa lahko  :OK:

se ti ne zdi, da je vožnja z kros motorji športna  .)

kros motorji so namenjeni predvsem sproščanju adrenalina, uživaški vožnji

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, hopeless :slap:  :wacko:

JA NO, ok priznam d kle nisem lih najbolj priljubljen :( , pa d me skoz zajebavate

:hmm: a ne bi blo fest, d bi vsaj kdaj pokazal malo spoštovanja :OK:

a bi lahko vsaj enkrat take komentarje mal zase obdržal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pustega pri miru!

Kaj pa motoskiring?

To pa je motošport.

Pojdite si ogledat dirko v Leše nad Tržičem v nedeljo 27.02.2005, prijave na prizorišču ob 10:00.

Nekaj je bilo govora da bosta batzajla in kucan nastopala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi motoristico:), da ne bos lih najbolj priljubljen, ce bos po forumu spraseval, ce se da na celado namontirat luc, da se bos loh s kroslo ponoc od gostilne do gostilne vozu.

Drgac pa voznja po snegu ni nc kej kompliciranega. Obcutek je fajn, sam men se je krosle skoda zdel, k mi je skoz kolen izpuha pokal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm lihkar zmontiral nove gume gor,upejmo da bo zdej kej bolš :devil:

ja,marsikam se da prit,sam dobre gume pa obleko morš met.si pa na motorju mal bl štorast,zarad obleke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,jaz imam izkušnje.

Danes sem se gonil z APN6 po tako visokem snegu,da je bla mašina not.Ni šlo nikamor,sem se pa fejst namatral ko sem ga rinu v en breg :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdite si ogledat dirko v Leše nad Tržičem v nedeljo 27.02.2005, prijave na prizorišču ob 10:00.

Nekaj je bilo govora da bosta  batzajla in kucan nastopala.

dej mal vec povej od te dirke...a to se dirka po ledu tko k na uni slikci al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,jaz imam izkušnje.

Danes sem se gonil z APN6 po tako visokem snegu,da je bla mašina not.Ni šlo nikamor,sem se pa fejst namatral ko sem ga rinu v en breg :BUA:

jaz mam tud že iskušnje, z ATXom :OK: , sem se tud vozu po snegu, pa mi je kopal k s p...... , skoz me je sam zadni konec prehitevu, najhujš je bol pa po klancu dol .) , telebnu eneparkat tok d res ni blo :lol1: , to sm se vozu s tistmu ATXam k mam tud slike nek tle, z dirkalno balanco :lol1:, snega je blo pa lih tok, d je kopal (5cm), spodaj je bla pa travnata podlaga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ne, nisem  :hmm: mogoče bi ga pa lahko  :OK:

se ti ne zdi, da je vožnja z kros motorji športna  .)

kros motorji so namenjeni predvsem sproščanju adrenalina, uživaški vožnji

Ja sam zato obstaja tema za motokrosiste. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam zato obstaja tema za motokrosiste.  .)

ta tema ni namenjena samo motocrosu

drugače pa, a me lohk enkat pustite pr mir (s takimi komentarji) :angry2:

ok, priznam, nisem vedu kam naj dam to temo, pa sm jo pač sm prlimu, a si zdaj srečen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema ni namenjena samo motocrosu

drugače pa, a me lohk enkat pustite pr mir (s takimi komentarji)  :angry2:

ok, priznam, nisem vedu kam naj dam to temo, pa sm jo pač sm prlimu, a si zdaj srečen

DON"T WORRY BE HAPPY :OK: :OK: :OK: dej si duška :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam bi blo res boljš,da bi jo dal v za motokrosiste,sej zato sem pa ustanovil to temo :D pa še pravš da te zanima vožnja po snegu predvsem s kroskam,no zdej je kar je

glede vožnje pa,je užitek sam moreš met krosko ne apna :D pa dobro gumo pa sam gas po snegu pa upaš da te ne odnese,zimske urice oz radosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst je ne morm prilepit, ker kroslo dubim šele ko bo lepa cesta, po travnikih bo sigurno še kaj snega :OK: (pol pa prlimam slikce)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vidim da se očitno vsi bojite snega pa vam dam jaz ene par slikic.

Samo v vednost......... nimam 150 kil kot daje vtis slika :P , razlog je da sem bil oblečen kot medved ker je mraz pritiskal tam okoli -10 celzijev, snega ravno prav užitki pa taki da se orgazem skrije proti takile vožnji po snegu :yea2: :yea2: :yea2:

Slikce so bolj boge kvalitete ker so skenirane oziroma poslikane, sam za silo bo.

post-311-1109456569_thumb.jpg

post-311-1109456579_thumb.jpg

post-311-1109456589_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... užitki pa taki da se orgazem skrije proti takile vožnji po snegu  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Al jih boš slišu če bo Ana tole brala :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari debel zgledaš,joke :D sam sem ti prav fovš,ko motor prodam pa sneg zapade pizda pol nej se pa grem snežne užitke,pozim je fajn ko se po travnikih po snegu ganjaš pa nikjer nobenga kmeta z vilami za tabo,keep up the good work :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja še premalo sem bil obložen, sem cel dan pil tople čajčke pa se k radiatorju tiščal. Sam zjutraj je še OK ker je sneg ko moka čim postane južno je bolj revno vse skup.

Sicer pa sva midva na istem kar se motorja tiče, tele slikce so slikane dve leti nazaj ko sem imel še svojo hondico. Zdaj sem prestopil na potovalne endure samo po srcu sem še zmeraj motokrosist, kar z ušesi pristrižem ko zaslišim tisti zvok. Bo pa zagotovo spet pri hiši en takle strojček, ker tale abstinenčna kriza je čedalje hujša. Planiram nekaj za naslednje leto.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo to je blo pa ta vikend smo se vozil z rockom pa še en kolega po snegu. Gre pa kar v redu samo v četro daš pa gas da vrti, kar je s KTM malo lažje, s kroslo se mal bolj matraš...

robberrt

Picture019_small.JPG

robberrt

Picture009_small.JPG

rock

Picture011_small.JPG

rock

Picture008.JPG

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!