Skoči na vsebino

Pozna kdo ta motor?


digg

Priporočene objave

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=26308#

Torej zanima me če kdo (razen lastnika :) )pozna ta motor, kako se je z njim ravnalo, servisi,....

Je kilometrina prevelika? Sicer mi je jasno da ni vse odvisno od prevoženih km ampak vseeno. Nasplošno je znano da so ti motorji menda vzdržljivi.

Za vsako informacijo bom hvaležen.

lp,Drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno - posvetuj se z lastnikom, on ti bo vedel najbolj povedati kako je ravnal z njim,............. .)

ja, gotovo, ti bo povedal, da mu je ribnu...in , da je bil že čist zlomljen in da je s kelo kit or metal.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda preveč ohranjen za 12let.... na tistih slikah...

greš pogledat in če se da tudi probat... drugače ne gre

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda preveč ohranjen za 12let.... na tistih slikah...

greš pogledat in če se da tudi probat... drugače ne gre

Ja, pa kakega mehanika oz. serviserja sabo vzami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Za 3500 + nekaj stroškov dobiš MY2003 Yamaha FZS 600, 28.000 km.

Ne morem verjet da bi nekdo dejansko sel kupovat motor na podlagi press-kit fotke... :slap:

Al ti mogoce zares mislis, da motor po dveh letih in 28.000 kilometrih zgleda tkole?

ZZR600 je pa v avkciji. Do izteka je se skoraj pet dni. Ne racunaj na to, da bo cena ostala ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvec izves na mestu, ko si ga v zivo ogledas.

ice? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne poznam tega motorja ampak vseeno... Pazi, d se nauš okužu z boleznijo ˝nategnitis˝!!

Motor je absolutno predrag, če mene vprašaš! Če ga boš šeu gledat vzem s sabo orodje pa preglej kakšn je oklep iz notranje strani... Nkol ne veš... mrbit je samo (kt bi moj star ata reku) ˝Drek pokrit˝.

Pa še ena zadeva iz lastnih izkušen: Pr taki kilometraži morjo bit zavorni diski ˝še vedno skor ko novi˝ (razen, če so češke ploščice uporabljal)!!!! In pazi na to!! Jst bom tud naslednjič...

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet da bi nekdo dejansko sel kupovat motor na podlagi press-kit fotke...  :slap:

Al ti mogoce zares mislis, da motor po dveh letih in 28.000 kilometrih zgleda tkole?

To je samo hint, kakšne so cene v Italiji. Izbral sem sem samo enega izmed vsaj 20ih podobnih motorjev s podobno ceno...

Preden bi se odločil za nek določen motor, bi s prodajalcem navezal stik, od njega zahteval par svežih fotk, potem bi zahteval še kakšno specifično fotko. S tem bi se nekako prepričal, da je resen in da motor res ima.

ZZR600 je pa v avkciji. Do izteka je se skoraj pet dni. Ne racunaj na to, da bo cena ostala ista.

Ta avkcija ima opcijo Buy It Now (oz. Sofort Kaufen) za ceno 3100 EUR. Avkcija te cene ne bo presegla - število ponudb je 0. Če pa jo bo, so pa sodelujoči pravi cepci. :slap:

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!