Skoči na vsebino

7. BLAGOSLOV MOTORJEV - Nova Štifta


moto rider

Priporočene objave

Ravnokar prišel od tam :)

Kaj naj rečem SUPER,edino kar me je motilo, je bilo to da so nekateri ''motoristi'' pregloboko pogledali v kozarec piva in se potem taki odpeljali v dolino...

Pater Niko ja pa itak THE BEST

LP

:OK:

Popravljeno . Popravil Mih'c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biv sem v ribnici in moram povedat da je bilo enkratno .ce se ga je pa gdo mav nacedu pa itak sam nos odgovornost !!!!!!!! :(

post-2638-1114625587_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo komaj sedaj prišel domov. Čudovitih 450km. Vsaka čast lepemu vrmenu in patru Nikotu. Dal nekaj v dobrodelne namene, dobil broško in počasi s postanki domov (zaradi poti se mi ni ljubilo v gužvo na golaž za kar mi je malo žal). Na poti proti Ribnici zvedel za nesrečo, videl rešilce in vojaški ter policijski helikopter (a kdo ve kako se je končalo?). Ob prihodu v Ribnico pa rešilec in novica o smrti motorista - ti nesreči sta dali grenek priokus. To je to.

Patra Nika pa mi v gužvi sploh ni uspelo videti pa čeprav sem bil v cerkvi, sem pa poslušal po zvočniku.

Povzetek: bil prvič tam in še bom prišel.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vse pohvale organizatorjem :OK: ,.... :OK: Niko je še vedno Niko :OK: vreme krasno,...in na sploh LEPO,........

.....z grenkim priokusom šmo štartali že od brunarce (Kočevje),.....ko smo srečali rešilca :( ,...za neljubi dogodek pa smo zvedeli v ribnici :(

sicer pa nasploh preživel en prekrasen dan z prijetno družbo, s katero smo potegnli v Belo Krajino v Nerajc na enga celga jančka,.....se vrnili po "partizanki",.....na Dvoru še en kofi,......in potem proti Kočevju.....

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

Bil tut jst prvic, blo super razen tizga kar si pac noben od nas ne zeli :?

Sam kaj ces smo pac mal bl izpostavljeni, je pa pat'r Niko pozegnal moj motor tko da ni panike :OK: Golaza pa nism mogu probat, ker sm prej ene pol kilsko plesko sa puno svega zmazou, nc pa drugo leto :P . Po pleski pa sva jo s kolegom urezala se proti meji, full motoristov sam same kamikaze, medva sla sva bl na izi, pol pa v Brodu levo ob Kolpi na en drink pr Madronicu, cez Crnomelj, Dolenjske T., NM in domu! Fantasticen dan! Drugu letu se pridem :yea2:

Sej kolk so pa rekl da je blo motoristov, sm zamudu porocila :hmm:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...alko pa :BUA:  :BUA:

biu tud jz gor.

LT vožnja do ribnce. u ribnc sm se skor zaletu.ko sm videl "redarja" z bobby čelado me je napadel histeričen smeh. šel na lizoled in 0.2 uniona (so mi ga porinl u roke...upiral sem se z vsemi štirimi... res...).

ob 12:01 štart na panoramsko, še mal smeha, ko sem videl redarje (nism se mogu navadt...)

na Štifti parkiranje po sistemu "vsepovprek" :slap: , maša, govor patra Nikota :OK: , Stanovnika :OK: , Juvančiča :hmm: (reklama :glare: ), "kupu" broško, šel na opazovalnco pofotkat folk in pogledat kje je šank, splezu dol, šu za šank, mel izbiro "težko" in "Lahko" pivo :worship: , ampak ker je blo "Lahko" na "sobni" temperaturi :SS , sem vseen stisnu enega mrzlega "težkega", počakal, da se je taprvih 1400 motoristov odpelalo in šel še jaz.

vseskup - fenomenaln dan. upam, da bo žegen pomagal do naslednje sezone. pol pa obnovimo "zavarovanje"

konckoncev je pa najpomembnejše, da je Niko "požegnal" pamet, da bo delala tko kot treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal po TV,

očitno pa je "Grobnik" spet vzel eno življenje praktično na enak način kot pred dvemi oziroma tremi leti :hmm: samo da je bilo takrat veliko bližje domu ( med Velenjem in Celjem)

Sicer pa lepo to, da se bodo šli take vrste humanitarost, saj lahko rečem, da ne vem kako bi bilo pri meni, če ne bi bilo motoristov in MOTOSVETA. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugibanja o prispevku: glede na prisotnost v cerkvi in radodarnosti prisotnih predvidevam, da bo cca. 500.000 SIT

(200 sit gor/dol :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugibanja o prispevku: glede na prisotnost v cerkvi in radodarnosti prisotnih predvidevam, da bo cca. 500.000 SIT

//////////

Samo za 50 jurčkov si se zmotil. Če jih dodaš, bo taprava cifra!

TOREJ: 550.000 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je super...upam, da je v Ribnic se kej benza ostal na pump :grim

...alko pa :BUA:  :BUA:

...se strinjam...samo ne vem :hmm: , zakaj smo patra Niko-ta zunaj čakal, da bo kaj povedal :slap:...hehe, bli smo prvič :whistle: ...ponovimo :grim ...

lp flero

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:BUA: Dolgujem informacijo o žrtvi pod Novo Štifto. Nedotakljivi, ni dobro človeka prehitro spravt pod rušo. Motorist iz Kp je živ. Prebudili so ga iz kome in bo imel operativne posege na čeljusti. Še enkrat! Neokusno je pokopati živega človeka. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!