Skoči na vsebino

Zavore + zavorna pot...


Zagi

Priporočene objave

pred 6 urami, Borutt pravi:

Kratko zavorno pot je imel, ker se je raje naslonil na avto. :jezik:

Je bil poleg Alex s katerim sva prijatelja , voztil je 4-i ...................pozanimaj se o zavorni poti in svojih kolegih , ni smel podat tudi mnenje ,ga je policaj takoj odstranil oz. utišal kot pričo nesreče :sleep2:.......kako se je potem rešilo pa ne vem ,ravno včeraj sva bila na kavi .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da tržaški james bond je bil prvi in za njim 5 motoristov ki so mu vsi sledili ( ce bi vozil kot zna bi ze pil kavo ko bi obi sele dol prisli) je vozil umirjeno,zenska je speljala nesigurno in se cijazila po pasu proti kopru 5-10 kmh ,in on ni hotel reskirat in se umaknit na drugi pas pac se je poskusal ustavit...povleku je tudi rocno :) ..viki je bil itak poln tako da pric ni manjkalo..ma nema veza vazno da se pobira komaj caka da se usede spet na motor in gasa..

eni pravijo da je letel takole po komolcu dol xD

kmet hvala za pozdrave :)

FB_20160818_09_11_14_Saved_Picture.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pozanimaj se tudi, kje je imel j...a, da je od njega dvakrat zahteval, da piha, medtem ko je imel serijski zlom pljuč, da o ostalih poškodbah ne govorim. Itak so mu ob sprejemu v bolnišnico takoj opravili odvzem krvi. 

Aja, pa še to: glede na to, da je  motorist ostal živ, pa tudi vinjen ni bil, ni bilo potrebe po javni objavi nesreče.

No, pa vseeno ne jemlji tega preveč osebno.

Lahko tudi na zs.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te policijske nebuloze so spet za STOP policija ....sam sej vemo ,sami smo krivi , kaj se pa vozimo :slap:

Motorist  ko pade je že po defoltu vsaj z strani javnosti kriv ker so takšno sliko naredili mediji in policija zeloo pomaga da se slika še poslabšuje ....

Mogoče bi Borutt moral prebrat januar-februar  Moto.si kjer policaj Naj bo Jurčk lepo opisuje razmere v policiji .......ampak če bom jaz povzel in napisal bom spet nabijač pa še kaj ......naj si prebere sam , izgleda da je naš predstavnik policije zaposlen v eni drugi policiji ,kdo bi vedel .......je pa napisano v kolumni ,da so še zeloo zelooo daleč da bi policija bila policija ........

Karmen ti se pa ne sekiraj kaj kdo vzame osebno dokler se govori resnica  naj se postavijo na trepalnice !!! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :cool:!

Borutt pa se lahko pozanimaš tudi, če je res, da je taista voznica v dveh tednih skoraj spravila na oni svet kar dva motorista. 

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Hvala :cool:!

Borutt pa se lahko pozanimaš tudi, če je res, da je taista voznica v dveh tednih skoraj spravila na oni svet kar dva motorista. 

Tudi če je res , bo zdej enkrat spet postren nadzor nad motoristi .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imate več podatkov, kot jih sploh obstaja :lol1:.

Mogoče kdo ve, komu so pripisali krivdo za nastalo prometno nesrečo ? Ker se mi zdi, glede na vaše izjave, da nimate pojma. 

Kaj in kako so počeli nekateri plavi na kraju, je čisto njihova stvar in naj to kar sami zagovarjajo ali opravičujejo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

sj pa vem, ker sem ga danes obiskal v Izoli :ras:

zaviral je pred oviro, ki ga je izsilila, pa mu ni ratalo :cry:

jebenti ovire, ki nas izsiljujejo :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

jebenti ovire, ki nas izsiljujejo :(

 

Kaj se pa voziš :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Kaj se pa voziš :lol1:

Zase se brigi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

jebenti ovire, ki nas izsiljujejo :(

 

ti si imel srečo, da je ovira bila kriva :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!