Skoči na vsebino

Koledar dogodkov 2005


Rude Boy

Priporočene objave

Ja marijamadona tlele pa res neki fejst narobe! Krone z glav, poglavarji skup, sestank, dorect kako se gremo, pa mamo datume za 2006 drug teden tuki! pol pa vsi od tu in tam na pivo pa festa! AMEN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče od MS ni uradno poslal dopisa ali kakega drugaga dokumenta v katerem bi zaprosil za predčasno objavo treminov.

In potem se javno na forum in na prvo stran MS napiše, da jih ZMKS skriva. Pa kar nekaj terminov je na novi strani ZMKS že kar nekaj časa objavljenih.

Za obveščanje javnosti skrbi PR predstavnik v podjetju ali v krovni organizaciji kot je ZMKS.

Povsem logično in takšna je tudi praksa v svetu je, da se PR sporočila in obvestila za javnost ali v vašem primeru termini zborov (ki so namenjeni širši javnosti) razpošljejo medijem in se jih prosi za objavo. Nikjer pa še nisem zasledil, da bi kdorkoli zahteval uradno pisno prošnjo, če se lahko nekaj objavi, še najmanj pa nekaj takšnega kot so termini zborov, katerih čimprejšnja objava v čimveč medijih je kvečjemu koristna za organizatorje.

Torej, takoj ko so bili termini dogovorjeni in znani, bi jih moral PR razposlati na čimveč naslovov in se potrudil, da bi bili tudi objavljeni in dostopni čim večjemu številu ljudi. Ne pa zahteval, da se pošlje uradna prošnja za objavo terminov.

V kolikor vodite drugačno politiko od zgoraj napisanega (oz. kot je bila lani in prejšnja leta) bi bilo pošteno, da to javno poveste oz. o tem obvestite klube, ne pa da se na naših mailih razburjajo ljudje zakaj še nismo objavili terminov (ker so znani) in na koncu izpademo čudni mi, vi pa si umijete roke. Za nameček pa nas še obtožite, da širimo laži.

To, kar je na prvi strani je samo odraz prakse iz preteklih let.

In še enkrat, kje je laž v tem, da se termini niso smeli objavljati dokler niso bili objavljeni v tiskanem mediju in da so bili do takrat skrivnost? Ne vem zakaj na to vprašanje nihče noče odgovoriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od obalnih ni prav nobenga ... Novigrad, Umag, Poreč, Opatija, Vodice ...  :?

Hmm, pa saj Poreč je noter..??? Tam v začetku julija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, se mi zdi, da vsi trobimo v približno isti rog, a ne govorimo ravno v istem jeziku... no... malo komentiram spodaj, potem pa še sklepno misel dodajam proti koncu...

Usklajevanje motozborov ni poglavitna naloga ZMKS. Zmotno je povezovanje ZMKS-ja in samo motozborov.

Tega nikakor nismo storili. Kot "nadzorni organ" je bilo to mišljeno samo kot ta del vaše dejavnosti. Za vse ostalo, kar ZMKS dela za izboljšanje stanja na cestah, v pravnih aktih, skratka za motorizem, vse pohvale, izpeljali ste že kar nekaj dobrih akcij!

Najbolj je pa bedna trditev, da je ZMKS prepovedala objaljati klubom termine motozborov kje drugje. To ste pa res hinavsko pogruntali.

Oprosti Tadej, samo tega pa nismo nikjer zapisali. Ne klubi, MI smo imeli prepoved objave pred ekskluzivno papirnato izdajo. Vsa leta dosedaj, razen lani. Lani je ZMKS kak teden pred objavo v tiskanem mediju rekla, da ga lahko dobimo, ni problema. Samo je bil potem problem dostave, hecanje gor dol, koledar pa je potem do nas prišel po papirnati izdaji. Rezultat lani je bil torej enak kot vsa leta.

In prispevek o skrivanju datumov motozborov je ša kar na prvi strani...

Po tvojem uvodnem pojasnilu smo to takoj, konkretno 26. februarja, objavo popravili... --> http://www.motosvet.com/tun_article.php?cid=1_1_2201_2

Velika večina klubov se strinja, da ZMKS ureja koledar dogodkov. Ko bo koledar zunaj bo pač zunaj. Prej itak ne bo nobenega motozbora.

Če vam to "klapa", super. S tem se tudi mi strinjamo. A očitno nekateri klubi ne vedo ne tega, da datume še vedno usklajujete, ne tega, da mi ne skrbimo za vaš koledar. Drugače ne bi vsaj po dva ali tri maile na teden od sestanka Zveze naprej dobili na MS vprašanja v zvezi z objavo termina zbora kluba ("zakaj niste vnesli to v vaš koledar, glede na to, da je imela ZMKS sestanek že pred nekaj časa" je moj "favorite question"). --> Vsakega od teh napotimo na vnosni obrazec, da svojo prireditev vnesejo sami.

No, to bomo naredili tudi sedaj za ostale klube, ki so vnesli svoje podatke za register motoklubov (in imamo torej njihove naslove od tam), in s katerimi zgledno sodelujemo. Ne bo škodilo, če jih mi povabimo k vpisu dogodka v koledar, saj menjda ja že vedo, kdaj bo njihova zadeva potekala. Ne bomo pa iz motosveta poslali uradnega dopisa s prošnjo za objavo datumov zborov, ker smo mnenja, da bi bilo prav, da datume oz. koledar servira Zveza na čimveč možnih strani, ne pa, da je potrebno za koledar prositi v obliki uradne prošnje.

Skratka: več ko bo dogodkov v koledarju, bolje bo (s tem se menda vsi strinjamo?). Vnesli pa bomo tiste, ki se bodo odzvali našemu povabilu in nam poslali informacijo o zboru, oz. bodo, kar je nam seveda najljubše, datum vnesli kar sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer pa še nisem zasledil, da bi kdorkoli zahteval uradno pisno prošnjo, če se lahko nekaj objavi,

Pa mi sploh ne govorimo o isti stvari.

Koledar še ni dokončen in uraden. Še v torek se je "teklo" za koledarjem v tiskarno, ker je enemu klubu dala občina negativen odgovor za njegovo prireditev - kluba niti ne bom imenoval, ker to ni pomebno.

Tisto s prošnjo je bilo mišljeno za predčasne termine..... Ko pa bo koledar dokončno narejen in zunaj, ga boste dobili tudi vi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je ZMKS kak teden pred objavo v tiskanem mediju rekla, da ga lahko dobimo, ni problema. Samo je bil potem problem dostave, hecanje gor dol, koledar pa je potem do nas prišel po papirnati izdaji. Rezultat lani je bil torej enak kot vsa leta.

Noise in Codeine - na tole boldano laž imata odgovor na PM :fight2: :fight2: :fight2:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A očitno nekateri klubi ne vedo ne tega, da datume še vedno usklajujete, ne tega, da mi ne skrbimo za vaš koledar. --> Vsakega od teh napotimo na vnosni obrazec, da svojo prireditev vnesejo sami.

V ZMKS je čez 60 klubov. V torek se je še usklajeval en datum za en klub, ker jih je zajebala občina. A zdej naj ZMKS pošlje vsem ostalim klubom pisno obvestilo (vsi klubi nimajo e-maila), da se za en klub še usklajuje?

Na skupščini je bilo rečeno, da bo koledar narejen v začetku marca in da ga bodo takrat dobili.

Če pa kdo hoče imeti svoj termin objavljen predno bo na koledarju ZMKS, pa naj pošlje obvestilo na MS. Mu nihče ne brani, ZMKS pa tega ne bo neredila namesto njega. In če se bo še kdo bunil, mu lahko date moj odgovor copy/paste.

ne pa, da je potrebno za koledar prositi v obliki uradne prošnje.

Nič ni treba prositi. Ko bo koleadar zunaj - sveže stiskan, ga boste dobili. Logiš?

Ne vem pa, zakaj se vam toliko mudi?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni treba prositi. Ko bo koleadar zunaj - sveže stiskan, ga boste dobili. Logiš?

Yes.

Ne vem pa, zakaj se vam toliko mudi?

Sej veš, da moramo biti prvi... ;) ...

Ti, drugače pa, koliko dogodkov pa je predvidenih na koledarju ZMKS za letošnje leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje do 50. Skupaj z žegnanji, blagoslovi, razstavami, tekmovanji v spretnostni vožnji, ki štejejo za državno prvenstvo.

Tadej

PS A se greš detektiva?

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje do 50. Skupaj z žegnanji, blagoslovi, razstavami, tekmovanji v spretnostni vožnji, ki štejejo za državno prvenstvo.

Ua!

hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem pregledal koledar prireditev v letošnjem letu........in :eek: opazil.......

Ankaran....Red eye...........nema više....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Počasi izginjajo boljši moto zbori......kaj naj rečem drugega,kot to,da sem "žawostn"!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"rdečeoko" imajo skupaj z Apači ! Prvi vikend v avgustu - 5. do 7.8.2005! .)

Al si ga boš namakla v Ivarčkem al pa v Jadranu ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"rdečeoko" imajo skupaj z Apači ! Prvi vikend v avgustu - 5. do 7.8.2005!  .)

Al si ga boš namakla v Ivarčkem al pa v Jadranu ?  :grim

Nima veze.....dejstvo je,da Ankarana letos ni spljoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbrič, daj no ! učke odperi ! :eek:

05.08. - 07.08. 6. Bikers Meeting Apache Riders

Ivarčko jezero MK Apache Riders Majk 031/633 272

05.08. - 07.08. 5.th Biker Fest

Ankaran MK Red Eye

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbrič, daj no ! učke odperi !  :eek:

05.08. - 07.08. 6. Bikers Meeting Apache Riders

Ivarčko jezero MK Apache Riders Majk 031/633 272 

05.08. - 07.08. 5.th Biker Fest

Ankaran MK Red Eye

:grim

V koledarju,ki je kot priloga Motorista...........drži samo Ivarčko!!!!!

Sicer pa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V koledarju,ki je kot priloga Motorista...........drži samo Ivarčko!!!!!

Sicer pa......

...in piše da rdečeoki nimajo zbora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V koledarju,ki je kot priloga Motorista...........drži samo Ivarčko!!!!!

Saj v tistem niso vsi slovenski dogodki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v tistem niso vsi slovenski dogodki!

TADEJ!!!!!!!!!!hitro,hitro nekoga napizdit..........

samo kdo je zaj.......Črnologar ali ZMKS????to je zdaj vprašanje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem pregledal koledar prireditev v letošnjem letu........in :eek: opazil.......

Ankaran....Red eye...........nema više....... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Počasi izginjajo boljši moto zbori......kaj naj rečem drugega,kot to,da sem "žawostn"!!!!!

Kje si to gledal??

Sej nisem zoprna, sam nobenga koledarja (razen rojstnodnevnega :doze: ) ne najdem. Mogoče me je čas povozil lohk, da sem mal bukova...sam res ne najdem kje so napisani moto zbori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!