Skoči na vsebino

Postani darovalec organov po smrti


ixs

Priporočene objave

Jutri je dela prost dan, zato si lahko privoščimo dobro žurko!

Kakor za koga. :( :(

Pridem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrbtenica, koleno, ... ni organ ... je kost ... vam lahk verjetn titan al pa porcelan not dajo... :OK:

bolj je jeba s presaditvami jetr, ledvic, srca, pluč, možgan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem ki bi želeli zamenjati kakšen organ ali kaj podobnega svetujem, da si začnejo zapisovati želje za Dedka Mraza.

Če bo takšno zanimanje kot kaže bomo decembra orgsanizirali še sprevod Dedka Mraza v Clubhouseu in se lahko takrat s takšnimi in podobnimi željami direktno obrnete nanj!

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prnesem svoje organe "pokazat". :devil:

Zamenjam gnilo slamo v glavi za karkoli uporabnejšega. :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani je sončno in toplo!!! Končno, da nas je vreme "podprlo"!

Imam idejo za dobro furico......Od kjerkoli že ste, po čimbolj ovinkasti cesti proti Ljubljani, nato je najlažje da zavijete dol na obvoznico okoli Ljubljane(O RING) in izstopite na Ljubljana Center, nato pa 5 semaforjev naprej. Pri petem zavijete levo in se peljete po "čudni" ulici cca. 300 m. Zagledali boste napis PLAVALNI KLUB (ob čudnem križišču treh ulic) in levo poleg tega Plavalnega kluba je Clubhouse......

Če pa vseeno ne najdete pa pokličite 041/759 196 pa vam bomo dali dodatne napotke.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej-preverjeno- niso izbirčni tisti od Transplanta Vzamejo vse ,tut če je že rahlo gnilo in in obrabljeno . :?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi ta akcija je mimo! Kdor je želel je prišel, videl, vprašal, podpisal,.......

Kdor pa ne in se vseeno zanima , da bi postal Darovalec organov po smrti pa lahko dobi dodatne informacije in info prospekt v Clubhouseu firestarter v ljubljani oz. se lahko obrne direktno na Slovenija Transplant. Prostore imajo v prvem(1) nadstropju Kliničnega centra v Ljubljani!

FFFF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prav vesela, da sem tja prišla in ob malček preveč popitem pivu pokramljala z nekaterimi, podpisala "smrtno obsodbo" in preživela lep večer.........

:OK: :OK: :OK: :OK:

pa Firestarterjem hvala za organizacijo! Super dečki ste!! :004 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prav vesela, da sem tja prišla in ob malček preveč popitem pivu pokramljala z nekaterimi, podpisala "smrtno obsodbo" in preživela lep večer.........

:OK:  :OK:  :OK:  :OK: 

pa Firestarterjem hvala za organizacijo! Super dečki ste!!  :004  :OK:

Kar je res je res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla, se mal stisnila k Ein-u :winkiss: , podpisala oddajo mojih rezervnih delov (nadledvično žlezo je že Klimbra rezerviral), pol pa odpeketala na šmorn k Ani.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla, se mal stisnila k Ein-u  :winkiss: , podpisala oddajo mojih rezervnih delov (nadledvično žlezo je že Klimbra rezerviral), pol pa odpeketala na šmorn k Ani.

Alla B)

Za drugic bi te prosil, ce prides kasneje, ampak s smornom - kolk bi te sele pol stisnil :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugic bi te prosil, ce prides kasneje, ampak s smornom - kolk bi te sele pol stisnil :>

šmorna žal ni ostalo - sta ga symru in ..... vsga pojedla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v informacijo:

Slovenija transplant je v zadnjem letu nabrala okoli 130 darovalcev organov.

Na nasi akciji 26.4. je bilo zbranih cca 40 podpisov - se pravi tretjina tega kot v zadnjih dveh letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če koga zanimajo podrobnosti: dokumentarni film "Darovanje" v torek, 24.5.ob 21. uri na RTV1(malce pozno). Ponovitev bo v petek, 27. maja ob 14. uri - prav tako na 1. programu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Slovenija-transplant vabi na rastavo o transplantacijski

dejavnosti, ki traja od 7. junija in je v avli Kliničnega Centra Ljubljana,

Zaloška 7.

Razstava bo na ogled na tej lokaciji predvidoma do začetka septembra letos,

nato pa jo bomo preselili tudi v druge splošne bolnišnice v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima, če potem, ko se daš umret in ti iztikajo učke, kaj boli?

Saj vem, da je to resna tema, pa vseeno...

Posmrtni LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če potem, ko se daš umret in ti iztikajo učke, kaj boli? ...

Niti ne, ampak pogled v svetlo prihodnost je malo bolj zamegljen :lol1:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, ampak pogled v svetlo prihodnost je malo bolj zamegljen  :lol1:

:topic:

ti pač duša ne gleda skozi oči ampak skozi rit v širni svet ... Na koncu tunela je pa itak vedno luč (ko ti na obdukciji z baterijo pregledujejo votline, da ne bi notri bil kak hrček al pa vrečka z drogo press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

No pa sem ratala podpisnica kartice darovalca tudi na kartici zavarovanja, čeprav sem tisti pildek o darovalcu nosila s sabo celih 12 let, skoraj od samega začetka.........

Z zdravnico sva malce poklepetali, pa moram pohvaliti klub F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem ratala podpisnica kartice darovalca tudi na kartici zavarovanja, čeprav sem tisti pildek o darovalcu nosila s sabo celih 12 let, skoraj od samega začetka.........

Z zdravnico sva malce poklepetali, pa moram pohvaliti klub Firestartes, :OK: :OK: da ste jih tam sprejeli in jim omogočili malce več povedati o tem.................... :grim :grim Zelo pohvalno, moislim, da bi lahko vsi, pa seveda tudi motoristi podpisali te izjave, ker mislim, da ni šans, da vas bi kdo namerno poslal v "nebesa"

Zelo bi bilo lepo, da bi v večjem številu izkazali to,ker se premalo zavedamo, da lahko tudi mi pridemo enkrat na vrsto................... :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem ratala podpisnica kartice darovalca tudi na kartici zavarovanja, čeprav sem tisti pildek o darovalcu nosila s sabo celih 12 let, skoraj od samega začetka.........

Z zdravnico sva malce poklepetali, pa moram pohvaliti klub F

A mi razložiš prosim kakšen je zdaj postopek, ker je tudi moja kartica ta stara že čist bleda, pa baje tud ne vela več. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!