Skoči na vsebino

Korzika od 01.05.05 - 07.05.05


M@to

Priporočene objave

A bi kdo v tem terminu letu na Korziko? Jaz grem (verjetno) z zenko, motor je Africa, voznja turisticna. Plan: stacionirat se nekje v sredi Korzike, v kakem pensioncku, 4 ali 5 dni, polpenzion, pol pa delat fure v obliki deteljice po otoku.

M@to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti že kaj tudi finance skupaj zmetal? In kolko je približno bil rezultat? :hmm:

Na Korizki sem bil na maturantskem izletu (uh kje je že to) in je zelo kul...Se tudi jaz poigravam s to idejo, da bi letos malo šel nazaj pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti že kaj tudi finance skupaj zmetal? In kolko je približno bil rezultat?

Ja, en hotelck sem najdu, polpenzjon 80E, ture sem tut nastudiral, tko da bi z 4x nocitvijo dost vidu. Pol pa se trejekt, pa benza (1200km samo po korziki, pa ene 1400 tja in nazaj) pa hrana pa pjaca...

Racunano za zeno mene in Africo:

320 hotel

170 trajekt (lahko je tut cenej, samo moram nastudirat kwa je to "jackpot"!?!

160 benz

200 za povrh (pijaca, hrana)

~80 spanje u Livornu

-----------------------------

to so cist okvirne tarife. Sam racunaj takole:

Karto za trajekt kupis zdej enkrat..

Benzo tankas na plastiko

Cash pa pac mors met sabo, ampak ga je koj pol manj, ce trajekt placas prej, benzo pa ti pol enkat trgajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170 trajekt (lahko je tut cenej, samo moram nastudirat kwa je to "jackpot"!?!

jackpot je to, da dobiš precej ugodno ceno, če potuješ med tednom. Se pravi, da greš tja pon-pet in se vrneš pon-pet, ni nujno da isti teden.

Naju dva in bemfija je povratna karta Lovorno-Bastia-Livorno konec maja lani prišla, vključno z vsemi pristaniškimi pristojbinami nekaj manj kot 99€.

Tako da če si lahko privoščiš, da greš med tednom, tja in nazaj, potem se splača.

Glede bencina pa sva porabila 200 € za 2800 km (iz Celja).

Popravljeno . Popravil matjazek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M@to, a je tvoj termin čisto fiksen al se ga da malo premikat? Namreč, če bi šlo nekje od torka,26.4 do torka, 2.5., bi mi še mogoče zneslo.... Sicer sem iskal kompanjone za Sicilijo v tem terminu (vse naštudirano, nekje za iste cekine kot tvoj plan, Glej temo Sicilija), pa se mi noben sotrpin ni javil.... LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M@to, a je tvoj termin čisto fiksen al se ga da malo premikat? Namreč, če bi šlo nekje od torka,26.4 do torka, 2.5., bi mi še mogoče zneslo....

Zal... :( mam napovedan dopust, pa zena tudi, tako da mam manevrskega prostora nic. Se sobote, 30. 4. nimam frej, ampak sele nedelo, 1pikamaja. No ampak ce gledam to z dobre strani - 2. je pondelk, pa bo trajekt mogoce cenejsi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M@to, a je tvoj termin čisto fiksen al se ga da malo premikat? Namreč, če bi šlo nekje od torka,26.4 do torka, 2.5., bi mi še mogoče zneslo....

Zal... :( mam napovedan dopust, pa zena tudi, tako da mam manevrskega prostora nic. Se sobote, 30. 4. nimam frej, ampak sele nedelo, 1pikamaja. No ampak ce gledam to z dobre strani - 2. je pondelk, pa bo trajekt mogoce cenejsi :D

:( škoda......... :( Če bi midva najin skupni cajs skombinirala, bi mela res orng dopust. Bo drugič boljše..... skratka uživaj, pa kako slikico tu gor, da bomo še mi meli kaj od tega. Aja - raje preveri trajekte, da ne boš do jutra na obali preklinjal...... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(  škoda......... :(  Če bi midva najin skupni cajs skombinirala,  bi mela res orng dopust.  Bo drugič boljše..... skratka uživaj, pa kako slikico tu gor, da bomo še mi meli kaj od  tega.  Aja - raje preveri trajekte, da ne boš do jutra na obali preklinjal...... LP

Hvala! Bom :OK: Sedaj zajfam ene par motoristov tu blizu mene, pa bi vzeli apartma, te je pa se cenejse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!