Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2005


Brrrm

Priporočene objave

Današnja nočna kronika poročala:

Rogaška Slatina. Iz garaže ukraden motorni tricikel.

Verjetno pravi trike, ali pa vsaj Apecar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imamo dovolj sreče, potem v ta topic pišemo zgolj rekla kazala.

Samo tisti nesrečniki, ki jim maznejo motorcikel, lahko napišejo kaj več.

In to, kar sem zapisal, je danes zjutraj ob 6:55 rekla kazala radio Val 202. (seveda ne tega, ali je bil trike ali pa Apecar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat: tema ni namenjena pametovanju in nabijanju. LS in drugi - prosim, pejte čvekat drugam. Tukaj pa samo žalostni, resnični podatki o ukradenih konjičkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji časnik Delo na strani s kroniko piše sledeče o včerajšnjem triciklu:

V Brezovici pri Rogatcu je v torek neznanec vlomil v garažo stanovanjske hiše. Ukradel je kolo z motorjem Piaggio, trikolesnik, model APE 50 RST, zelene barve, z registrsko številko CE A2-833. Lastnika je oškodoval za 750.000 tolarjev.

Torej, je šlo za APECAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vsi, ki želite kupiti rabljeno ( v bistvu novo) Kawasaki ninjo ZX 6-R, letnik 2005, bodite previdni. Meni so namreč enak, 10 dni star motor iz garaže v Župančičevi jami med ponedeljkom in sredo ukradli.

Je zelene barve, reg. št. LJ 19-7C, ob sedežu pa mi je prodajalec na obeh straneh nalepil napis www.tc-motoshop.si. Motor je imel narejenih okoli 1.200 km. Če boste slučajno videli izjemno ugodno ponudbo za tak motor, je velika verjetnost, da je bil ukraden.

K sreči je bil motor zavarovan proti kraji. Če boste slučajno naleteli na ta motor, vas prosim, da pokličete policijo ali mene na tel. št. 031 326-592.

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pogreša Hondo Repsol, dva***** brez čelad , brez tablice sta se vozila okoli žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogreša modro Ninjo 9????.....

Večkrat videna brez tablic....v odličnem stanju....EN PUB na Celovški!!!!(Bivši Slovenija avto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podrobnosti o kraji moje Ninje ZX 6-R prejšnji teden.

Izhod garaže je varovan s kamerami, poleg tega garažo varuje varnostnik. V torek prejšnjega tedna okoli 2h zjutraj so trije zamaskirani moški prišli do vrat v garažo s kombijem, jih na silo dvignili brez kartice, se odpeljali v garažo in se čez nekaj časa iz garaže odpeljali s kombijem. Policija ima posnetek, meni ga niso želeli pokazati. Ne vem, kaj je delal varnostnik niti zakaj ni bil pozoren na dogajanje na kameri.

Na posnetku se vidi, za kateri kombi gre, tablica (verjetno ukradena) in trije moški. Kraja je bila organizirana - ni bila mularija, ki je videla motor in bi se malo zapeljali, tako da zopet opozarjam morebitne kupce, da so previdni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogreša modro Ninjo 9????.....

Večkrat videna brez tablic....v odličnem stanju....EN PUB na Celovški!!!!(Bivši Slovenija avto)

mislis brez tablic tko kot smo se eni vozil okoli preden smo dobili na posodo skopirane :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bla opažena rumena Honda Fireblade z dvema Arrow izpuhoma. Seveda neregistrirana,vozil pa človek,po videzu južnega porekla. Opažena je bla pri križišču na Celovško- zraven Mlacoma.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred Magistratom ob 14.00h opažena že na forumu omenjena CBR 1000 Repsol seveda brez tablice, voznik brez čelade v šumeči trenirki, supergah in belih nogavicah-t.i. ĆEFUR. Poleg njega se je peljala še belo rdeča Yamaha YFZ 1000 R1 pravtako brez tablice in z podobnim osebkom. Motorje sta kljub gneči priganjala, zelo verjetno da sta ukradena.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer ob cca 21:30 na Slovenski cesti na semaforju poleg nebotičnika videni vsi trije (R1-CBR1000 in Ninja) poleg pa je stal srebrni passat z razbito zadnjo šipo tako da je po vsej verjetnosti eden zadel passata, ko sem se peljal čez pet minut nazaj je bil tam samo še passat policajev ni bilo videti!

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Radio pravkar povedal:

Ponoči v Šentjurju ukradli Hondo CBR RR 600 (rdečo, če sem si prav zapomnil).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ukraden prijateljev: Kawasaki ZX 10R Modre barve

l.: 2004

Reg.: LJ 92-2N

Št. šasije: JKAZX100CCA004086

Motr je bil nazadnje viden v nedeljo 29.05.2005 ob 12:00, ko je bil pospravljen v garažo.

Sklepamo, da so ga odpeljali z kombijem v noči iz nedelje na ponedeljek iz garaze na Tbilisijski ul. v Ljubljani na Viču.

Ima dodan: stabilizator, wings izpusni sistem, ročke, utezi in tačke vse v modri barvi.

Prosi vse, ki bi karkoli vedeli ali izvedeli kaj o motorju, da je pripravljen tudi placati odskodnino za motor brez vmesavanja policije!!!!

Tel.: 041 / 619 966

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V savskem naselju že parkat videna honda cbr 1000 repsol-neregistrirana gor pa sumljivi "bivši bratje". Motor je bil videti v dobrem stanju. Vozi pa ga baje lokaln mafijozo!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Danes popoldan viden moder Japonec (mislim, da Ninja) okoli 17-tih na Celovški v Šiški, se je skuina na skuterjih (brez tablic in čelad) peljala proti mestu, na Ninji pa dva tipa, eden blond.

Upam, da komu pomaga.

LP !

Matija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Danes popoldan viden moder Japonec (mislim, da Ninja) okoli 17-tih na Celovški v Šiški, se je skuina na skuterjih (brez tablic in čelad) peljala proti mestu, na Ninji pa dva tipa, eden blond.

Upam, da komu pomaga.

LP !

Matija

Ja plava ninja je bla! tudi videl :eek: pa še en na mini moto-ju :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja plava ninja je bla! tudi videl :eek: pa še en na mini moto-ju :photo:

Pa tudi cez 3m so se peljali okrog 1900. Brez celad seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore. Bomo preverili!

Smo bili tudi mi vceraj na 3M-u pa nazalost nismo opazili

Lp, Dax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej kdo pa krade te motorje...TAJUŽNI....kdo pa drug...mamo jim *****!če se bo slučajn kkšn ukradu pa da ga boste ke u bližini texasa vidl(usi vemo kje je to) :P napište kle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!