Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2005


Brrrm

Priporočene objave

Pred približno eno uro, so prijatelju ukradli MV Avgusto Brutale 750, črne barve, ljubljanske registracije (LJ 10-2k). Motor je zelo redek in se ga takoj prepozna.

p.s. opazili naj bi dva mlada fanta (cca 18let), ki sta si ogledovala motor in nekaj šarila okrog njega (eden od njiju je bil svetlo pobarvan)

če je kdo kaj opazil ali bo opazil, naj, prosim, obvesti policijo

post-570-1123012961_thumb.jpg

post-570-1123012973_thumb.jpg

post-570-1123012981_thumb.jpg

post-570-1123013057_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jaz mislim da sem ga opazil včeraj ob 18:30 na začetku(ali koncu) Tavčarjeve ulice. Stal sem na semaforju pri bivšem Supermarketu(Kra kra) na Dunajski in pogledal levo in zagledal zanimiv motorčič! Če gledaš s strani Super marketa je parkiran na desni strani takoj ob semaforju!!!!

Res je, da je bil motor velikokrat parkiran na Tavčarjevi ulici, saj je lastnik delal tam.

Ukraden je bil točno ob 21.20. To vemo zato, ker je prijateljica od lastnika, zadevo opazila, začela hodit proti motorju, ki pa so ji ga v manj kot 30s odpeljali iz pred nosa. Takoj je obvestila lastnika in on policijo. Policija je prispela zelo kmalu. Motor je stal med ostalimi parkiranimi motorji (cca 15) in bil zaklenjen z disk (z alarmom) in navadno ključavnico (in to na 3M sredi Ljubljane). Motor so preprosto odpeljali. Ona pravi, da bi spoznala mladeniča, ki se je odpeljal.

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogreša kdo rdeco-belega sportaka (ne vem kire firme je ker ga vedno samo v rit rahlo od strani vidim :fight2: ) z akrapovicem na desni strani? eni mulci se tu (v MB pri kolodvoru, OŠ Franc Rozman Stane) vozakajo z njim pa turirajo gor pa dol po ulici, vozije se tud po travi in pesku...sklepam da ga niso kupli ker pol ne bi tako z njim delali...tolko za info zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede še nasvet vsem Pravičnikom - kadar vidite kaj sumljivega ,enostavno pokličite 113 in povejte, da ste opazili nekaj sumljivega in da prosite, če lahko gredo policisti malce preverit ...

Upam, da nisem :topic: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trzinu je v ponedeljek en tip prodajal Hondo CBR 600. S kupcem sta se zmenila za probno vožnjo. Kupec je dal kot garancijo prodajalcu ključe od svojega osebnega avtomobila.

Kupca seveda ni bilo nazaj s probne vožnje, prodajalec pa ni našel kupčevega avtomobila....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kako uro... Približno... Je bil pa motor opažen v Brezovici pri Lj, ne Tržaški v smeri proti Lj... Lastnik bil takoj obveščen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kako uro... Približno... Je bil pa motor opažen v Brezovici pri Lj, ne Tržaški v smeri proti Lj... Lastnik bil takoj obveščen...

Ob kakih 23tih, je bil viden na Cesti v Rozno Dolino, ... do prikljucka na Vecno pot, pa za Maximarketom proti Slovenski, ... Lastnik obvescen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne sem za stadionom Bežigrad opazil zeleno ZX6R (starejšo od l.2000) brez registracijske tablice, vozil jo je "lepi" brez čelade.........jo kdo pogreša........... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V noči na 15.8.2005, je bilo na parkirišču v vasi Skrilje, UE Ajdovščina, odvzeto motorno kolo znamke Honda CRF 450R, -(enduro), letnik 2005, registrskih številk CD 75114 -(Italija).

Vir: Policija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa blizu moje vasi, včasih tja hodil v prve štiri razrede osnovne šole. Da ne bom :topic: , takole zgleda ta motorček

post-106-1124311500_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne sem za stadionom Bežigrad opazil zeleno ZX6R (starejšo od l.2000) brez registracijske tablice, vozil jo je "lepi" brez čelade.........jo kdo pogreša........... <_<

Mogoče je tud 9ka....

No če kdo pogreša zeleno ninjo , naj sporoči na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažen na parkingu spara pri končni 14-ke na vrhovcih. Desna spodnja plastika prheftana gor z vezico, čelada (črno vijolčna se mi zdi) prheftana na zadn zic ob strani, voznik brez čelade, vsaj dainese jakno je mel...

LP

PS: tut jest sm gruntu a je 6 al 9.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatvina motornega kolesa v Rogaški Slatini

V noči na 18.08.2005 med 22.30 in 08.00 uro je neznani storilec z dvorišča stanovanjske hiše v Rogaški Slatini, odtujil motorno kolo znamke Honda CBF 500, modre barve, registrskih številk CE U7-93.

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoči med 18.8.2005 in 19.8.2005 je bilo ukradeno motorno kolo KTM 450 EXC letnik 2004.Kraja se je zgodila na Savski cesti v Ljubljani.Številka šasije je VBKRCA4064M379551.Za najditelja oziroma za koristno informacijo ponujam finančno nagrado.Moj tel 041 618 340

Hvala !

KTM 450 EXC je imel neorginalno balanco, povisano za 3 cm.Balnca je bila modre barve.Zadnaj leva plastika pod sedezem je pocena.Ima

crne zascito za rocke, od tega je leva zlomljena in povezana na koncu z zico.Ima

crne rocke !

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna slika bi znala pomagat... :hmm:

Pa ne se smejat če sem zdele neumnost bleknil in so vsi 450 EXC enaki... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna slika bi znala pomagat...  :hmm:

Pa ne se smejat če sem zdele neumnost bleknil in so vsi 450 EXC enaki...  :blush:

KTM 450 exc

post-305-1124478003.jpg

Bom bil pozoren tam kjer se tak motor najbolj uporablja....

Popravljeno . Popravil Lunč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatvina motornega kolesa v Rogaški Slatini

V noči na 18.08.2005 med 22.30 in 08.00 uro je neznani storilec z dvorišča stanovanjske hiše v Rogaški Slatini, odtujil motorno kolo znamke Honda CBF 500, modre barve, registrskih številk CE U7-93.

vir: policija.si

Še dodaten opis, ki sem ga dobil po mail-u:

Spostovani!

V noci iz srede (17.08.) na cetrtek (18.08) so nam nepridipravi izpred

stanovanjske hise na Brestovski 15, Rogaska Slatina ukradli novo

motorno kolo, znamke HONDA CBF 500, kovinsko modre barve, letnik 2005

(registrirano od 28.07.2005) registskih oznacb CE U7-93 (prevozenih

1700km, St. sasije: ZDCPC39C04F011344)

Prosimo vas za pomoc. Vse, ki bi motorno kolo opazili ali bi imeli

kakrsnokoli informacijo vas lepo prosimo, da poklciete st. 041 34 97

97 ali (03) 819 19 80.

Poleg tega vas prosimo, ce lahko meil posredujete naprej, tako da bo

informacija hitra in ucinkovita (EU, SLO, HR, Srbija in Crna gora,

Bosna in Hrecegovina,... ).

Lepo Vas pozdravljamo in Vam zelimo varen dan.

Za PRAH d.o.o.

Igor Prah

V priponki je slika modela ukradenega motornega kolesa (motorno kolo

na sliki je popolnoma enako kot ugradeno, le da ima ukradeno motorno

kolo se scitnike pri pokrovih motorja na levi in desni strani -

kovinske cevke).

post-873-1124493735_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dne 19.8.2005, med 13. in 14.30 uro, je bilo v Rimskih Toplicah ukradeno motorno kolo znamke Suzuki GS 500, kovinsko svetlo-modre barve, letnik 1996, registrskih številk CE U2-50.

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbrisal sem zadnjih pet objav. Naj bo ta tema namenjena zgolj obveščanju o ukradenih motorjih, o učinkovitosti policije pri iskanju kradljivcev in ustanavljanju posebnih kazenskih kolonij za tatove pa kje drugje.

brez zamer, Tc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21.08.2005

V Grosupljem je bilo preko dneva ukradeno motorno kolo Moto Guzzi 850 Le mans registrskih številk LJ 41-2N, rdeče barve.

Vir: policija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-264-1124796237_thumb.jpg

Še fotka guce da se bo vedlo kaj se išče. Mislim da je meu auspuh mal podrajsan na desni strani, sicer pa lafranconi comp. Ni velik tehle gucijev pr nas, tale konkretno pa mislim da ni mel žmigovcev gor.

LP

se copy/paste iz BRRRM-ove objave:

z današnjega izvoda časnika Delo:

Motociklistu, ki se je moral v nedeljo popoldne ustaviti na avtocesti med Ljubljano in Grosupljem, je odpovedal pokorščino moto guzzi 850 le mans. Ko je prišel po motor, ki ga je pustil na odstavnem pasu, dvokolesnika ni bilo nikjer več. Motocikel je letnik 1978, rdeče barve, z registracijo LJ 41-2N in vreden kakih 700.000 tolarjev.

K. D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le Mans je najden oziroma so ga kočevski policisti zasegli enemu cigančku. :OK:

Žal je zlomil ključavnico krmila in nekaj stikal kable, da ga je vžgal. Končno so enega najdli. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se peljem po Tržaški, ob cca 17 uri, pa me prehiti osebek z CBR 900 RR model 96- 99 letnik. Se ustaviva na križišču, tip itak brez opreme, pogledam motor, Hrc barve, ampak motor pa v totalka slabem stanju, cel poliman z nekim selotejpom, vse je viselo stran, motor itak brez tablice. Motor mi je zgledal tak slabo, kot da ga tip načrtno uničuje. Tip je zavil v naselje na Dolgem Mostu na koncu Vič-a.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega danes zjutraj povedal ko smo bili na kavi da se je pred včerajšnim sprehajal ob linhartovi in zališi hud zvok in mimo njega prihrumi z polnim gasom MV BRUTALE normalno brez tablice čelade na polno v rdečo se komaj izogne avtu in na polno naprej

SMER SAVSKO NASELJE PROTI PARMOVI :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko noči je bil v Hrvatinih ukraden Kawasaki, tip KL650C

V noči na 28.08.2005 je bilo izpred stanovanjske hiše v Hrvatinih ukradeno motorno kolo znamke Kawasaki, tip KL650C, zeleno - roza barve, leto izdelave 1996, registrskih številk KP D8-95.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!