Skoči na vsebino

Gilera 840


vrho1679

Priporočene objave

Masina je ze narena (testirana v Cagivinem Raptorju), model bo pa ce se ne motim predstavljen marca 2002.

V2-90, 840ccm, 2 ventila na valj če se ne motim, 83 KM pri 7.750 u/min, kot najšvahnejša, sledijo pa še močnejše verzije.

Okvir pa je podoben Raptorju (če ni kar celo njegov).

Ce bo model takle se pa se ne ve (zaenkrat se testira v cagivinem raptorčku).

več na: http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...cumentID=135161

... matr sem pameten ...

Popravil/a - rok on 28/02/2002 16:06:34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bral prvi test v Motociclismu, ali kaj že je. Italijanski novinarji čisto slinasti. Če ne bo za motocikel, bo pa za kak Piaggiov maksiskuter, tudi pišejo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ZELO lepa (kot vecina I motorjev), a mesani obcutki za kvaliteto, zanesljivost in ceno...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

ZELO lepa (kot vecina I motorjev), a mesani obcutki za kvaliteto, zanesljivost in ceno...

LP suzuki

Se strinjam, ce sem pa napisano prav prebral je storjeno veliko stvari, ki bi prihranile stroške proizvodnje, če pa lahko tu računamo na ugodnejšo ceno pa še vseeno ne verjamem.

Pa tudi za obliko še nem a bo ziher taka - ne znam italjansko.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nav ajm konjfjuzd http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...cumentID=137940 -> zdej pa pravjo da ma 110 KM na zadnji gumi in da je strašansko močna , okvir ima od raptor 650, ker je motor tako kompakten, kolesa pa od 1000, zaradi zmogljivosti očitno ...

... matr sem pameten ...

Popravil/a - rok dne 13/03/2002 ob 18:34:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi zmeden, to je le italijanska neučakanost. Razvili so motor, potem pa jih je pričelo srbeti in so ga vgradili v drugi motocikel in so si že mislili, da so opravili več kot pol dela, zato so sestavljanko hitro potisnili med noge nekaj novinarjem, da se pač piše. Zastonj reklama. Motor (kot pogonski del) še ni do konca razvit, saj je na njem še kar nekaj delov iz tistega, ki poganja Piaggiove skuterje. Okvir in ostalo, kar bo dalo potem motocikel, je pa še več ali manj v risalnih računalnikih.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!