Skoči na vsebino

rusija


bojo

Priporočene objave

rabim pomoč pri pripravi načrta za pot do urala in nazaj-seveda.

izkušnje,nevarnosti,stanje cest, benz in servis(honda)....

moped bo udoben potovalnik, hlastanje po km veliko,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vozi sam ponoci, v bistvu sploh ne vozi ponoci. sicer sam nisem imel izkusenj, a so mi povedali, da ni varno zaradi band in "nepozornih" voznikov.

obvezno dodatni bencinski filter med tank in vplinjace/ vbrizg in nekaj rezervnih filtrov s seboj. "bencinske" postaje so bile kamaz cisterna in plasticni "slauh" ali 20 l "kanistri" ob cesti. :wacko: vsaj dvomljivega porekla in kvalitete. zato filtri.

ce je danes kaj drugace ne vem.

ceste so. kaksne ti lahko povem za 4-5 let nazaj. od takrat nisem vec bil v ukrajini in rusiji. samo ti pomoje ta info ne bo nic koristil. zime so tam malenkost drugacne kot pri nas.

deloma fantasticna pokrajina, ce ne bi bilo industrije in ruskih voznikov. :wacko: stranske ceste, kolikor sem jih prevozil oz. bil prevozen po njih so bile srednja katastrofa, blato, kamenje in luknje. UAZ ali podobno je idealno prevozno sredstvo.

sicer pa ti lahko za trenutno stanje pove sigurno kaksen spediter ali voznik, ki je tedensko v ukrajini/ rusiji.

porocaj kako je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stopi do najbližjega avtoprevoznika in povprašaj kakšnega starega šoferja.. poceni vir dobrih informacij, verjetno pa jih boš še dobil bistveno več kot tukaj, kjer vsi silijo na jug ali na nordkapp..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim pomoč pri pripravi načrta za pot do urala in nazaj-seveda.

izkušnje,nevarnosti,stanje cest, benz in servis(honda)....

moped bo udoben potovalnik, hlastanje po km veliko,....

*

bojo!

Napiši tvojo telefonsko, pa boš dobil sveže info iz prve roke.

O.K.?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ma kolega narjen načrt za pot do urala,dej najdi ga na forumu mislim da je gsm tud not je pa njegov članek objavlen tuki gor nekje z naslovom,nordkapp.branko pajer se pa kliče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ma kolega narjen načrt za pot do urala,dej najdi ga na forumu mislim da je gsm tud not je pa njegov članek objavlen tuki gor nekje z naslovom,nordkapp.branko pajer se pa kliče

...če želiš Branka Pajer-ja:

tel 041-653-201

branko.pajer@siol.net

On ima pa tudi nadaljno vezo

hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Bojo.Ker tudi mene zanima ta pot sem se 23.2.05 udelezil predavanja Mirana Juvancica "Z motorjem v preteklost Sibirija."in po predavanju v zivo z njim izvedel marsikaj zanimivega in uporabnega o eventuelni poti do Urala.Precitaj si njegovo objavo 7 vrst nizje v tem forumu,priporocam pa ti ,da obisces njegovo predavanje.Njegov GSM041-480-525.l.p.Pips

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

rabim pomoč pri pripravi načrta za pot do urala in nazaj-seveda.

izkušnje,nevarnosti,stanje cest, benz in servis(honda)....

moped bo udoben potovalnik, hlastanje po km veliko,....

Ali si že šel v Rusijo? Letos sem bil tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!