Skoči na vsebino

IZPUH - kompatibilnost


Speedo

Priporočene objave

V zvezi z menjavo izpuha (ki naj bi imel "boljsi" zvok od originalnega) me zanima ali je potrebno narociti oz. kupiti izpuh, ki je tocno predviden za dolocen tip motocikla ali pa je mozno izbrati poljuben izpuh (seveda s prilagoditvijo krivine).

Konkretno me namrec zanima ali lahko na svojo Suziko GSX 750F namontiram npr. Akrapovica od Honde CBR 600 ali Suzukija GSXR 750 oz. kaj podobnega?

LP Speedo

P.S.: Mislim seveda le na menjavo lonca in ne celega izpusnega sistema.

Popravil/a - speedo on 27/02/2002 22:57:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, akrapoviči so prilagojeni za določen tip motorja zaradi njegovih karakteristik in imajo izračunano drobovje za čimvečjo moč. Lahko da bo delal OK, lahko da se bo moč povečala, lahko da se bo zmanjšala, če ti gre pa samo za zvok pa si poglej še kakšne druge izpuhe, ki znajo biti občutno cenejši.

V vsakem primeru po menjavi pelji zadevo do nekoga, ki ti bo naštelal frgazarje. Pred tem bo skor ziher slabše laufala zadeva.

Pa nej ti dobr naštelajo. Nočemo kakšnih lukenj v batih al pa kej.

Seveda pa lahko spraviš obstoječ izpuh za tehničnega ali pa se najprej malce poigraš s svedrom.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Se mi zdi, da bos kar moral kupiti model, narejen prav za tvojo macchino... Ze tako obstaja sansa, da bos imel (morda!) celo malce slabsi navor ali moc, ce bos pa se za en cisto drug motor narejen auspuh dal gor... tsk, tsk, tsk...

Prav zato bom jest mojega se to pomlad odpeljal tocno izmeriti.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri letnik je GSX? starejsi kot je,manj je vazno kateri izpuh das gor - bo skoraj sigurno bolje "dihala" masina.drugace pa obvezno razplinjace nastaviti na nove razmere pretoka zraka.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!