Skoči na vsebino

izpuh za ducati M750


komi

Priporočene objave

quote:ker izpuh bi najvec konjev zvleku iz tega motorja?slišu sm da je termignoni najbolj za ducati, ampak je tut kr drag.

O, glej ga! Dobrodosel!

Ducatisti, oglasite se!!!

Termignoni, res je!

Bom povprasala in sporocim kako je s tem.

Dragi moji, ce kdo se ne ve, ko bom mela res svoj, svoj bajk, bo to M750!!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na i-netu najdes za vse motorje take stvari.akrapovic,bos,shark,termignoni,yoshimura,itd.poisci tudi pri tunerjih.dobra stran je www.blm.at (ali tako nekako,firma je BLM iz bruck/mur,austrija).linki.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

na i-netu najdes za vse motorje take stvari.akrapovic,bos,shark,termignoni,yoshimura,itd.poisci tudi pri tunerjih.dobra stran je www.blm.at (ali tako nekako,firma je BLM iz bruck/mur,austrija).linki.

best

Ice

hvala za nasvet ice. stran sm pogledu in je zakon. se vidmo.

komi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za termignoni vprašaj Zornika. Mojemu kolegu je dost poceni zrihtu. Sound ja pa fantasticen.

Za ducati je najbolje TERMIGNONI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
A hotchko kle ne bo nic napisal? Me je kar malo razocaral :wink: :lol:

Pred enim letom in pol še ni bil tako zagrizen Ducatist sedaj ko pa ima Hotchko Edition pa piše samo da se ime začne na D pa čeprav na koncu izve da gre za Daelim. :)

Sicer pa mislim da ima tudi on termingone? rore.

Sicer pa : Ali pri ducu sploh rabiš druge rore saj že tako vse nekaj ropota pri njem in je sam po sebi dovolj glasen. A sem zloben?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A hotchko kle ne bo nic napisal? Me je kar malo razocaral :wink: :lol:

Pred enim letom in pol še ni bil tako zagrizen Ducatist sedaj ko pa ima Hotchko Edition pa piše samo da se ime začne na D pa čeprav na koncu izve da gre za Daelim. :)

Sicer pa mislim da ima tudi on termingone? rore.

Sicer pa : Ali pri ducu sploh rabiš druge rore saj že tako vse nekaj ropota pri njem in je sam po sebi dovolj glasen. A sem zloben?

Hotscko ma Leo Vinci rore :) Pisuka sem brihten... (sej kdaj ma punca rojstni dan si pa nisem zapomnil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se posipam s pepelom. Potem jih ima pa Desmo. Kaj pa Desmo sploh nima? 8)

Sicer pa res čudno kje spi hotchko. Mogoče je včeraj preveč strune vlekel pa ga blazinice na prstih bolijo pa ne more čarat po čarunalniku. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo evo sem že tukaj :) ... od vseh rorov za Monstre ima Leo Vince definitivno najboljše basse. Pa še glasen(beri tečen) ni preveč, zato me sosedi še vedno lepo gledajo :)

Kar se pa moči tiče, bistvene razlike ne boš dosegel samo z menjavo loncev, razen če vzamež kompleten sistem z drugimi krivinami vred. Poleg menjave loncev pa bo gotovo potrebno nastavljat tudi vplinjače ali pa še bolje montaža DynoJet Kita oz. PowerCommanderja za I.E. mašine. Z drugim filtrom in odprtim AirBoxom (oboje vključeno v DynoJet Kit) pa dobiš še super štimo izpod rezervoarja.

Jaz zagovarjam menjavo loncev (za zvok) in vgradnjo DynoJet kita, ki ti popravi navor v podnu. Če pa koga zanimajo Leo Vince izpuhi, jih zrihtam po najnižjih cenah pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, hotschko, zdej si me pa razveselil! :lol:

Zdej vem tud to, na katerega se obrnit, ce bom auspuh kupoval za svojega morebiti bodocega monstra.

Glej, da boste dons razturil v Houndu! :twisted:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!