Skoči na vsebino

Projekt Varno z motociklom


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Sezona se začenja in z njo tudi čas za prve kilometre z našimi konjički. Ker smo čez zimo bolj ali manj počivali, so naše veščine in refleksi malce zaprašeni. Motoristični aktivisti Slovenije vam jih lahko pomagajo odprašiti, zato vabijo vse motoriste, da pred prvimi resnimi kilometri povadijo na brezplačem poligonu varne vožnje pod okriljem projekta Varno z motociklom. MAKSI letos vstopa v drugo sezono delavnic, ki bodo še boljše, zanimivejše, in še dostopnejše vsakemu, ki da nekaj na svojo varnost.

Prva, poskusna delavnica, bo na novi lokaciji na cesti Ljubljanskih brigad, na parkirišču novih tehničnih pregledov Avto Vis. Dobimo se v nedeljo 20. marca, od 16. do 20. ure. Vabljeni!

V primeru dežja ali slabega vremena se kljub temu dobimo, da izmenjamo mnenja in prisluhnemo vašim predlogom. Tako bomo delavnice najbolje prilagodili željam in potrebam čim večjega števila motoristov.

Društvo Motorističnih Aktivistov Slovenije

post-1282-1111171319_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem zdajle gledal napoved, ki ni bila nič kaj obetavna, bomo to nedeljo imeli bolj debatni krožek, poizkušali bomo ugotoviti, kaj lahko letos izboljšamo, koliko udeležencev lahko sprejmemo, poslušali bomo vse vaše predloge, kritike in jih seveda upoštevali. Nova površina nam bo to sezono omogočala tudi zahtevnejše, zanimivejše, drugačne vaje, kot smo jih imeli do zdaj. Okrepili smo si tudi znanje na področju predpisov, saj so se nekateri pridno izobraževali čez zimo.

Tema te delavnice bo MOTO FITNES!

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem :closedeyes:

po nalepko :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... by bodibilder Gregs...  :lol1:

Gregs, pridem, da me kaj naucis o fitnessu :)

No ja v resnici me zal ne bo, ker imamo ob 16h tocno klubski sestanek :)

jebiga, pa drugic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da trenutno kar lepo sije sonček (vsaj tu 15km iz Lj), me zanima ali bo današnja delavnica vseeno bolj debatna, ali pa ima namen kdo tut z mopedom pridet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno bom jst z motorjem pršu, saj je treba probat odpeljat vaje, zanima nas tudi koliko časa potrebujemo za postavitev poligona, zarisati določene vaje in še cel kup stvari, ki jih je treba pripravit za nadaljne delavnice

se vidmo,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na poligonu moj oče s fz6 fazer in mi je povedal, da razen mrzlega vetra vam letijo same pohvale.Povedal je tudi da je bilo kar nekaj pripadnic nežnejšega spola in njegov citat "da bi ti videl kako se te punce pelejo ko profesorji kapo dol :worship: pa kake mrcine vozijo" Na vsako naslednjo delavnico se bo rade volje odzval, da bo malo potreniral.

Go Maksi kar tako naprej :yea2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa čimveč deklic na motorjih da bo več interesa za obisk delavnic.... :whistle:

kje so zdej "motovile"...bi prav prišle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa čimveč deklic na motorjih da bo več interesa za obisk delavnic....  :whistle:

kje so zdej "motovile"...bi prav prišle  :whistle:

Za motovile je bilo malce prehladno. Bodo pa aprila zihr tam s svojimi mrcinami.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motovile je bilo malce prehladno. Bodo pa aprila zihr tam s svojimi mrcinami.

:kva2: odlično....

da se vidi da znajo tud deklice pelat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slucajno kdo trdil, da ne znajo  :)

vedno se najde kje kdo ki nas tlaci na sopotnikov sedež čeprav tega nočemo.....ali pa nam milostno dodeli kako skromno brenčalo (ker tazaresni motorji so preveč za deklice)

recimo kak urednik kake ....ehm.....:doze: ... :whistle:

to je samo dodatni bonus delavnic :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, pridem, da me kaj naucis o fitnessu

... ehehehehehe..... :lol1:

PS: Sicer nobenemu ne bi škodil trening mišic... ampak kaj, ko se vsi zajebavajo iz tega, potem bodo pa rokce bolele... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem povabila MotoVile k sodelovanju na delavnicah :OK: . Zaenkrat se še niso odzvale, ampak upam, da bodo kmalu zaključile zimsko spanje!

Tako da zna bit, da se bo letos na delavnicah pojavilo kar nekaj deklic! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!