Skoči na vsebino

Medvode motozbor junij 2005


Icy

Priporočene objave

jst bom nasledn let šotor za vsak slučaj s sabo vzel. niso mel brezalkoholnega... <_<

alkoholnega pa nisem smel preveč pozavgat... <_<

drugače pa- super zbor, super muzka, pod šotorom do 9h zvečer vrooooooče... ne bi rad bil v lajblcih RRCMjevcev za šankom. nisem jim bil nič fovš.

dovoz-je pa dovoz. sej ponavad ni asfalt parkirišče in asfalt cesta čist do šanka, ne?

tud jz bom moru pucat - smo tolk prahu odnesl iz medvod, da zna bit, da bomo obtoženi erozije tal... sploh pa še zvečer, ko je še rosa vseskup zelo kvalitetno prilimala na vse možne površine...

pa borovničke so ble tud fajn :yea2: sam za šankom so jih pozabl iz flaše u kozarčke dat... sm jih pa zato na vhodu tok več požveču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super. :OK: Upam, da tako tudi drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo dalo dobit kašne posnetke od tistega tipa, k je šu pet un komad gor, pa k ga je pol una 'obdelala'? Je kdo snemu? Ker tipo po moje, je prvič slišu za un ibr znan komad, pa kakšne face je stisku, k je zvedu da bo mel z uno dela lol

js sm takrat res umiral od smeha, ko je pel skoz: you know, you know, you know,.....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super.  :OK: Upam, da tako tudi drugo leto.

Se čisto strinjam,bilo je super :grupni: , čeprav moram rečti, da me od vlečenja vrvi vse boli! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čisto strinjam,bilo je super :grupni:  , čeprav moram rečti, da me od vlečenja vrvi vse boli!  :xx:

Ste ble pa dobre, ni kaj :)

Drugace pa kot napisano... Super dogodek! Se zna zgoditi, da bomo tudi drugo leto prisli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal da je v polaganju rok zmagal moj so-meščan Denis S. iz postojne....a ma kdo kako slikco zmagovalca.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih kar pršla dam :D :yea1: ....blo je pa noroooo dobr :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: Kakšn žur so spet Unimogsi nardil, zakon :OK:

Sam folk, zamudl ste pa najboljši žur, ki se je začel šele po 4 uri zutri (jao kva smo vse za šankom počel :wacko: :slap:) in se nadaljeval vse do zdele :grim Mene od samga smeha vse boli....no ja, različni deli telesa bolijo tud zarad bulldog vodk, cruiserjev, borovničk,... :wacko:

Vsi člani in delavci si zaslužjo milijon :004 za več kot odlično, noro dobro vzdušje.

Nasledn let vajo ponovimo :kva2: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- tole pa najbrž sodi v kategorijo troslednih vozil,ane :kva2:

post-5657-1119129921_thumb.jpg

post-5657-1119129965_thumb.jpg

A kdo ve kako so potem tole vozilo potegnil ven iz grabna.

(Za tiste ki ne veste, kaj je bilo: Tam ko se je iz ceste zavilo dol proti motozboru, kjer je potem klanec navzdol, je vozilo nenadamo kar zapeljalo desno dol v graben. Voznik je rekel da vozilo nima zavor, in ni mogel tako hitro odviti :eek: )

Prosil bi če bi lahko še kdo objavil slike, namreč jaz sem pozabil fotoaparat doma :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voznik je rekel da vozilo nima zavor, in ni mogel tako hitro odviti  :eek:  )

...hmmm videl sicer nisem tega dogodka,...sam če se mene vpraša voznik nima zavor v glavi,ker če je to bil tisti,ki se je tudi na prireditvenem prostoru z njim vozil.... :doze: ....popolnoma nažgan :wacko: ...pol ni čudno,da je šel v graben <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober zbor. Edino kar me je motilo je, da sem mogel poslušati Zabranjeno pušenje 5 ur. Vsem pač niso všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal da je v polaganju rok zmagal moj so-meščan Denis S. iz postojne....a ma kdo kako slikco zmagovalca.... :)

:hmm: Ne vem če je taprav :?

post-5346-1119215738_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober zbor. Edino kar me je motilo je, da sem mogel poslušati Zabranjeno pušenje 5 ur. Vsem pač niso všeč.

:hmm: To , da je blo zabranjeno pušenje je blo uredu , sam mal preveč naglas je blo vse skupaj :whistle: Mene je kar glo bolelo , ker sem se tolk drl. :xx:

post-5346-1119215969_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je koolio  :grim  .
Tudi zame! :yes:

Vsem hvala za odlično družbo. B)

Posebno še tebi, prjatu! :worship:

edino spet sem sončne špegle izgubil.  :glare:

najdeno - dobiš ob priliki.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super.  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

res je... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bila prisotna samo v večernih urah...drugače pa zbor kakrsnih smo jih bli vajeni...brez dežja, super koncert, organizacija na nivoju...fantje kapo dol.....

se vidimo prihodnje leto....

:OK: :OK: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi prihajam k sebi. Bilo ludo i nezaboravno :naughty: :naughty: :naughty:

Edinole Rubritter mi je po vlečenju špage ušel, tko da je spoznavanje s Husquarno odpadlo :angry2:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi prihajam k sebi. Bilo ludo i nezaboravno  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Edinole Rubritter mi je po vlečenju špage ušel, tko da je spoznavanje s Husquarno odpadlo  :angry2:

Tadej

husquarna :( tadej ta je premlada zate mislm ,da ma 15 let :? same težave :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zakon, bil na pleski :OK: , u večer pa še na pivu, čeprov je laško :OK: , sem preživel tut Uniona. No pa cene so bile v mejah normale. Bravo Medvode :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je fajn :OK:  :OK:  :OK: 

pri vleki vrvi smo zmagal brez naporov  :lol1:  :lol1:  :yea2:

Ja kmečka roka, ni kej! Čestitam vseno! :OK:

Aja pa se opravičujem, ker nisem imela veliko časa za vas! Več drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!