Skoči na vsebino

Medvode motozbor junij 2005


Icy

Priporočene objave

ooooo hvala prezidentka  :OK:  vsaj ena vesela ponedeljkova novica  :)

Ob priliki me častiš :beer2:

beri : najditelj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prou fajn smo se mel ... čeprav tud mene dons vse boli od vlečenja vrvi .... :cry:

Mrzu pirček je bil (mnogo njega - so ble posledice včer še cel dan), senco smo si naredl, muska čist gut, folk tud .... to je pa to :OK:

Ajgor - še enkrat thanx .... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se mi rola film nazaj in se spomnim ,da je blo super ne mega pivo hladno :OK: družba :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: od vlečenja vrvi imam lep spominček na desni roki ,cimr v šotoru :OK: :OK: Zabranjeno pušenje -cari :worship: striptiz a je sploh bil :hmm: no, če se bom še kaj spomnil pa bom objavil....

Vse pohvale organizatorjem..... :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi prihajam k sebi. Bilo ludo i nezaboravno  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Edinole Rubritter mi je po vlečenju špage ušel, tko da je spoznavanje s Husquarno odpadlo  :angry2:

Tadej

...oh tadej ni problema....ti jo jz enkrat na 3M pripeljem....že zadnjič je bla...14 dni nazaj :hmm: ... .) :D :D

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi prihajam k sebi. Bilo ludo i nezaboravno  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Edinole Rubritter mi je po vlečenju špage ušel, tko da je spoznavanje s Husquarno odpadlo  :angry2:

Tadej

Tadej, a nisi mel dost ene blondinke k je cel vecer plesala okol tebe?!? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, a nisi mel dost ene blondinke k je cel vecer plesala okol tebe?!? :naughty:

Ah tista je punca od prijatelja :nono: :nono: :nono: . Se pa je dogajal :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husquarna  :( tadej ta je premlada zate mislm ,da ma 15 let  :? same težave :lol1:

Mislm lepo vas prosm.. :nono: 15 let? ja, 17 pa res,pa kašne težave no... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm lepo vas prosm.. :nono:  15 let?  ja, 17 pa res,pa kašne težave no... :kva2:

Aha 17 let. No, potem je pa vse legalno :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Hecam se !

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a to so trojčice?  :eek:  :eek:  :eek:

Tadej

:lol1: :lol1: ....ne manjka dosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si imela na zboru kitke in platne olivne hlače?

Tadej

Ja, sem mela kitke in rjave hlače ja :D

ne,nismo trojčice in una gorenjska varjanta tud odpade :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah tista je punca od prijatelja  :nono:  :nono:  :nono: . Se pa je dogajal  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Tadej

Dober je tale tvoj prjatu k ti tkole zaupa :010 . No sej si bil res priden, sm spremljala dogajanje :eek: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!