Skoči na vsebino

Pomlad in norci


motoristek

Priporočene objave

jst ne vem,a ga res ne morjo spravit s cest? a ga morm jst naslednič k bom z landroverjem v ljubljani? :?

sm tud že jst vidu tega tipa (sej kdo ga pa ni) in sm močno proti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kokr zasledim tlele gor je tale R1 in tadva modela kokr en Ghostrider Ljubljane - vsi veste o njem in ga opažate edin osebe k so zadolžene za čistke ne vidjo al nočjo videt......mečejo pa slabo luč na vse nas....lahko je to namen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostal sem brez komentarja :eek: Zgleda, da tip izziva svojo usodo, sam tako kot njega, je škoda tudi kakšnega drugega morebitnega udeleženca v nesreči, če je bo slučajno povzročil.... ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

ker je prečkal cesto po prehodu za pešce izziva usodo? :doze:

no ja...vi že veste :doze:

glava vsakega voznika je pa njegova in samo njegova in se bo sam odločil a bo nataknil nanjo čelado ali ne :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

ker je prečkal cesto po prehodu za pešce izziva usodo? :doze:

no ja...vi že veste :doze:

glava vsakega voznika je pa njegova in samo njegova in se bo sam odločil a bo nataknil nanjo čelado ali ne :glare:

Ne, ne samo zaradi prečkanje ceste na prehodu.... baje ta model izvaja razno razne akrobacije in ga opažajo že dlje časa.... ne bom trdil zagotovo, ker jaz ga še nisem videl, tako da vsak si naj moje sporočilo razlaga po svoje, samo tako je moje mišljenje.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... baje ta model izvaja razno razne akrobacije in ga opažajo že dlje časa.... ne

.....kokr sm že napisu Lubljanski ghostrider....zgleda da je Lublana postala velemesto.....najebal bo pa itak tist ko ga bo zrušu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste zoprni. A lani je lahko s skuterjem tako vozil, letos mu boste pa pamet solili?! :nono:

P.S.: Ni nobenga pešca, ki bi se mal na ta jajca naslonu, tko po nesreč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok dej pol pa še mene ko me v naslednjo vidite vijugati in noreti po Celovški zbijte(lahko že dons k grem na fax),da bom vsaj vedu kdo je osumljenec-član foruma MS <_<

Priznam da glede vožnje po LJ nisem ravno vzor drugim,ampak vsaj čelado imam na sebi :D ...no pa registriran motor mam.

Sam vseen pustmo jih divjat, bo že nekdo poskrbel za njih....pol pa al bo to policija al pa usoda-nesreča .)

lp cagiva

peace!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem napisal že v drugih temah pa vseeno....

evo ta R1 je parkirana na linhartovi 90(pri krožnem/Žale), in osebka gor sta tudi od tam, vendar se ponavadi vozita brez čelad okoli....kje so policaji??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sam vseen pustmo jih divjat, bo že nekdo poskrbel za njih....pol pa al bo to policija al pa usoda-nesreča .)

...

In bog ne daj se zgražat ali pa reči kakšno proti njim! Počakajmo, da se zabije v koga od nas ali naših dragih in potem mu bomo upravičeno rekli "ti, ti pobalin ti!"

Ej cagiva, polhen qrac imam takih, ki ga serjejo, potem pa hočejo še da jim nihče ne reče žalega! Če ga serješ, ga serji in drži gobec! Prej ko slej boš upam dobil svojo porcijo. Pa še obresti za nazaj. A nekateri ne bi radi plačevali davek za neumnost drugih in bi ti z veseljem kakšen cegel že prej preventivno spustili čez vizir med zobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj, klinc ce mu pase... :) Eni pa tisijo dvesto tam, kjer je omenjitev 90.

Celade pa itaq ne rabi, ker ma zadost trdo glavo.

Ceprou....Baraba.... Vsaj po kolesarski stezi bi lahko sou :angry2:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam vseen pustmo jih divjat, bo že nekdo poskrbel za njih...

Če bi bil prepričan, da se bo skantal v kak jarek, bi rekel O.K. Ampak žal je velika verjetnost, da bo s sabo potegnil še kakšnega naključnega in nič krivega udeleženca v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil prepričan, da se bo skantal v kak jarek, bi rekel O.K. Ampak žal je velika verjetnost, da bo s sabo potegnil še kakšnega naključnega in nič krivega udeleženca v prometu.

Saj to je tisto sranje. Tudi sam nisem nedolžen angelček in mi gre krepko na lešnike cijazenje s 50 km/h, pa z 90km/h tudi, če ne še bolj. Pa se dostikrat vzdržim tudi zaradi bolečin v žepu, ki je pri meni presneto občutljiv. In ga poserjem tam, kjer ga lahko. Dam si duška na zavitih podeželskih cestah, kjer imaš tudi pri 90km/h precej dela. Pa tudi do konca gre kdaj po kakšni ravnici. In se zavedam, da če naletim, bom plačal!

Nikoli pa ga preveč ne serjem po mestu, v gužvi, kolonah, ker se še prehitro kaj zalomi. Nekateri računajo, da so samo oni v tistem trenutku norci in da se bodo vsi ostali prilagajali in umikali. Pa se najde še kakšen in potem težka jeba.

Najbolj podn primerki so pa tile včerajšnji skuter briljantinci, ki se danes usedejo na vglavnem na R1 in se petelinčkajo kjer se le lahko. Cegu v zobe, kot sem že reku! Jaz pa pir tistemu, ki mu bo cegu padu z rok.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cegu v zobe, kot sem že reku! Jaz pa pir tistemu, ki mu bo cegu padu z rok.

mogoče bi moral sam sebi plačat en pir.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!