Skoči na vsebino

Pomlad in norci


motoristek

Priporočene objave

kaj čm rečt, enostavno ČEFUR  :angry:

Mu na čeladi piše, da je čefur? Tko kot teb piše, da si bedak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno :doze: ...ko pa gledamo Las Vegas Extremes so pa fantje carji ko izvajajo akrobacije med prometom.... :hmm:

menim sicer da to ne spada na mestne ulice...samo ....dvojna merila so pa tud en klinac :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je...taki modeli enostavno mečejo slabo luč na vse motoriste :angry:

Že tako je veliko ljudi,ki nas imajo za norce,bando,drhal in kaj vem kaj še vse... :(

In potem takle psiho se prilije olja na ogenj :BUA:

Najbolj žalostno pa je,da se nekateri celo strinjate s takim početjem in ga zagovarjate :BUA: :wacko: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je...taki modeli enostavno mečejo slabo luč na vse motoriste :angry:

Že tako je veliko ljudi,ki nas imajo za norce,bando,drhal in kaj vem kaj še vse... :(

In potem takle psiho se prilije olja na ogenj :BUA:

Najbolj žalostno pa je,da se nekateri celo strinjate s takim početjem in ga zagovarjate :BUA:  :wacko:  :hmm:

fletno :doze: ....samo strinjanja še nismo zaspedili...pa tudi zagovarjanja ne :blink:

in zakaj je vsem tako pomemben "dober image" motociklistov?......bo kdo naštel par razlogov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh jeba, sedaj je pa ogenj v strehi! Fantje, dajte se prosim pomirit!

Mene osebno taki tipi tudi na hudičevo motijo in to zaradi tega, ker se obnašanje njih potem posplošuje na vse motoriste.

V razmislek tistim, ki to odobravate: kako bo pa rešljiv problem nezavarovanega in neregistriranega mot. kolesa v primeru prometne nesreče? Verjetno le civilna tožba, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist nč posebnga. <_<

Kaj se zdej zgražate, takih je na pomlad powhn. :fredy:

Pol pa postanejo darovalci organov. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn je res kak čefur iz Fužin. Kolkr jih je poznam, so se tudi čez celo leto tako vozili naokoli in ne samo spomladi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj je vsem tako pomemben "dober image" motociklistov?......bo kdo naštel par razlogov?

Men nekako ni všeč,če me imajo za huligana samo zato,ker pač vozim motor.Pravzaprav me to moti,ne le,da mi ni všeč :(

Pa ne bom reku,da se sam 100% držim predpisov,samo kakšnih večjih "pisdarij" (prekrškov) pa tud ne delam O:-)

Pa si še enkrat oglej tisto fotko in preštej napake oz. prekrške...

Si kar predstavljam,kaj si je mislu folk v avtomobilih.In če bi se potem jst pripeljal mimo,bi si sigurno marsikdo mislu: "Lej ga...še eden..." :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če bi se potem jst pripeljal mimo,bi si sigurno marsikdo mislu: "Lej ga...še eden..." :(  :(

Težko bi reku: Lej, še dva! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men nekako ni všeč,če me imajo za huligana samo zato,ker pač vozim motor.

Jest se vozim zato, ker je meni vsec. Kaj si pa drugi mislijo o meni, zato ker se vozim -> BMK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko bi reku: Lej, še dva!  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Hehe,res duhovito :D Sicer pa nikjer ne piše,da ni kakšn avto tam na alkoholne hlape laufal :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nehajte moralizirat, naj se vsak vozi kakor mu paše, če dela prekrške je za to policija. mater včasih je ta forum pravo motoristično moralno razsodišče kjer je vsak najbolj pameten, najbolj spoštuje pravila in pluva po ostalih pa zraven joka kako taki in drugačni osebki kvarijo image motoristov.

mamo zakon in organe ki te tako ali drugače (naj bi) prisilijo k spoštovanju zakona in to je to. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men nekako ni všeč,če me imajo za huligana samo zato,ker pač vozim motor.Pravzaprav me to moti,ne le,da mi ni všeč :(

Pa ne bom reku,da se sam 100% držim predpisov,samo kakšnih večjih "pisdarij" (prekrškov) pa tud ne delam O:-)

Pa si še enkrat oglej tisto fotko in preštej napake oz. prekrške...

Si kar predstavljam,kaj si je mislu folk v avtomobilih.In če bi se potem jst pripeljal mimo,bi si sigurno marsikdo mislu: "Lej ga...še eden..." :(  :(

res....maš tako veliko zeljo po ugajanju, da se sekiraš kaj si bo mislil ata v avtomobilu mimo katerega greš?

in če si bo resnično mislil to kar sklepaš...potem se resno zasekiraj....ker bi si isto najbrž mislil če bi ga prehitel v avtomobilu....

res..nekaj more bit resnično narobe s teboj..mogoče si pa res huligan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK

Ko bo ogrožal MENE................jap,darovalci organov so v SLO nujno potrebni!!!!!!

BTW........potrebujem uporabno trebušno slinovko!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra ne pretiravaj...videl si eno nedolžno fotografijo in zraven tekst za ka terega lahko pač malo podvomimo če drži....in zdej si cist razpištoljen...

zakaj že? :blink:

potem lahko hitro uvedemo še javni linč za vse tiste ki se ne vozijo po predpisih...pa vse tiste ki se vozijo v kavbojkah na motorju...pa pol še modno policijo......

pol bo šele fletno....

nad bladzotom se ni pa nihce zgrazal ko se je vozil po dunajski po zadnjem...po CELI dunajski :blink:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nad bladzotom se ni pa nihce zgrazal ko se je vozil po dunajski po zadnjem...po CELI dunajski :blink:

jasno, ker ni čefur, ker nosi čelado in nenazadnje ker je na MS. MS-jevci imamo licenco za kršenje predpisov ker smo tako zavedni in moralni, da jih kršimo ampak nam je odpuščeno ker se obenem globoko kesamo. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja Nagaya.....sploh nisem razpištoljen.....daleč od tega....me popolnoma BOLI KURAC......tega heroja sem videl že velikrat,k je po Celovški nažigal.....in bilo je prav hecno,ko so stare mame s cekrji bežale na prehodih za pešce..........

Mene zanima samo eno........če se slučajno kje najde kdo,ki ima meni kompatibilno trebušno slinavko............sem se mal naveličal bit ves čas SLADEK!!!!!!!

BTW......lavju :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy - a seveda...še dobro da sem motosvetovka... :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne odobravam teh pizdarij in akrobacij med prometom, vendar ima tudi Nagaya prav glede dvojnih merill. Tega tipčka sedaj nekateri obsojate, medtem ko Ghostriderja ali Črnega Princa povelučujete in govorite kaksna carja sta, ko si upata 300 km med prometom vozit, itd.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mu na čeladi piše, da je čefur? Tko kot teb piše, da si bedak?

Ne. pravzaprav mu ne piše na čeladi, ker je ne nosi. Piše mu na butastem frisu.

Da bi recimo vidu svoj motor, ki bi mi ga takle klinac sunu, se garant z avtom vanga skipam.

Drgač se pa kr mal pomir .) , razen če se nisi slučajno prepoznou na slikci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, naj se vozi kak se če. Kot, da se od teh biserov, ki pišejo tu gor, še nikoli noben ni vozil drugače kot po predpisih. Sej so policaji za to, da izvajajo prometni zakon oz. sankcionirajo prekrške. Vedno nekdo na eni temi pametnuje kako je treba vozit po pravilih, na drugi temi pa se pizdi zaradi previsokih kazni. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, vozi naj se koker ce, sam je sranje ko ljudje vse v isti kos mecemo

ce se keri vozi vedno, povdarjam VEDNO, vozi vse po predpisih, je bedak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!