Skoči na vsebino

Pomlad in norci


motoristek

Priporočene objave

jaz skoraj nikoli in torej sem tisti, ki meče slabo luč na večino ostalih .) ampak tako kot jaz kvarim ugled v prometu drugim, tako meni ponetani in z resicami okranclani oteji z pivom v roki in 1000 km na leto kvarijo image drugje. no potem pa še kaki enduraši, ki plašijo boge živali in planince pa smo si kvit.

priznajmo si, motoristi pač nismo splošno kompatibilna vrsta z ostalimi invedno se bo našel nekdo ki bo kvaril image drugemu - pa saj so tudi na to že bile teme, tako da ups šmenta, bo se treba vozit pa čim manj polagat pozornosti na to kdo si kaj misli.

za ostalo pa je policija, odvetniki in zavarovalnice - po mojih izkušnjah nas imajo zelo radi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak a je sploh kdaj na tem motorju samo eden? Še vsakič, ko sem ga videl v Ljubljani, je imel še enega na zadnjem zicu?

Vedno dva, verjetno eden za brat, eden za pisat, naši kekci ju ne preganjajo.. da ne gre mogoče za mednarodno izmenjavo tajnih agentov? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: zanč vidm eno žival na aprilii se mi zdi da 125 (črna).. bla je noč, mel zadi sopotnika brez čelade, zadna luč mu ne dela, špeglov nima... dere se k prasica.. med avti zihr ene 140 po dunajski, čez rdečo tm pr stadionu...itd... mislm budale

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka...če mu vse tole ratuje...brez posledic...pol pa le ni tak aberveznik...mogoče pa obvlada??? :eek: , zdej ga bo treba pa res po tleh vreč :grim

Pa še neki....70% lastnikov motorjev ga ima zaradi imiđa, jest sem pa živ norc.....avto??...ma to je prešvoh zame. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka...če mu vse tole ratuje...brez posledic...pol pa le ni tak aberveznik...mogoče pa obvlada??? :eek: , zdej ga bo treba pa res po tleh vreč :grim

Pa še neki....70% lastnikov motorjev ga ima zaradi imiđa, jest sem pa živ norc.....avto??...ma to je prešvoh zame. :photo:

Ziher obvlada. Mamaaaaaaa, lej me. Brez rok. Brez zob. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher obvlada. Mamaaaaaaa, lej me. Brez rok. Brez zob.  :grim

in ja po dunajski mimo moje šole se je tudi že brez rok vozu :afro1: :alien1: :ninja: :cry:

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je neprijetno ko neuke mnozice zaradi enega ne-prevec-prilagojenega motorista vse motoriste tlacijo v en kos?

Je to morda npr. tako kot da bi zaradi enega ne-prevec-prijetnega cefurja rekli da so vsi cefurji enaki?

Al pa pedri al pa dzankiji? Dobrodosli v vasem svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je neprijetno ko neuke mnozice zaradi enega ne-prevec-prilagojenega motorista vse motoriste tlacijo v en kos?

Je to morda npr. tako kot da bi zaradi enega ne-prevec-prijetnega cefurja rekli da so vsi cefurji enaki?

Al pa pedri al pa dzankiji? Dobrodosli v vasem svetu.

noben ne tlači nobenga v isti koš..govora je o individualnih osebkih oz. primerih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V razmislek tistim, ki to odobravate: kako bo pa rešljiv problem nezavarovanega in neregistriranega mot. kolesa v primeru prometne nesreče? Verjetno le civilna tožba, a ne?

če tip ostane živ, ja, bo (vsaj meni bognedaj) plačeval celo življenje. do "kompenzacije" potem pa še za kazen.

če se stegne, od koga boš pa pol iztožil fizične,psihične in materialne škode?

...eno nedolžno fotografijo in  zraven tekst za ka terega lahko pač malo podvomimo če drži...

z neregistrirano R1 brez čelad po prehodu za pešce čez rdečo luč... v najbojl zagužvanem križišču v LJ...ja bi lahko človek rekel nedolžno...

jaz ti lahko potrdim, da tipa kršita ZVCP-1 po členih... verjetno ga masta kar s sabo za pasom zataknjenega.

Ampak a je sploh kdaj na tem motorju samo eden? Še vsakič, ko sem ga videl v Ljubljani, je imel še enega na zadnjem zicu?

Vedno dva, verjetno eden za brat, eden za pisat, naši kekci ju ne preganjajo.. da ne gre mogoče za mednarodno izmenjavo tajnih agentov?  :slap:

mrbit je pa taprvemu všeč, če ga kdo od zadi ... greje...

v glavnem.. upam, da jih ne srečam več...

pa da dodam:

pred parimi dnevi na Škofljici nesreča z neregistrirano (tehnično brezhibno ? ) 125.

Mulo brez čelade, brez izpita vozil 13letno prjatlco, ki je sicer imela čelado na glavi,vendar nepripeto, zato ji je ob naletu v avto padla z glave.

končni scenarij: avto totalka, motor totalka, oba z motorja v kritičnem stanju

naj se sliši grdo...(pa ne da jima privoščim) tedva, mislim, da je izučilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sem globoko in neutolažljivo prizadet, če kdo meče slabo luč na motoriste in potem bodo - oh - ljudske množice mislile, da sem tudi jaz - oh - slab!

A se mogoče kdo vozi na motorju in ves čas razmišlja zraven: "To delam za dobro vseh motoristov, dajem zgled, ker sem vzoren državljan."

In the quiet words of Virgin Mary: "Kiss my ass!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sem globoko in neutolažljivo prizadet, če kdo meče slabo luč na motoriste in potem bodo - oh - ljudske množice mislile, da sem tudi jaz - oh - slab!

A se mogoče kdo vozi na motorju in ves čas razmišlja zraven: "To delam za dobro vseh motoristov, dajem zgled, ker sem vzoren državljan."

In the quiet words of Virgin Mary: "Kiss my ass!"

podpis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

kje to?

kje na Škoflci ne vem. tamala tam živi in smo bežno v pogovoru prišli na to temo. tipčk naj bi bil z Ravenske... al punca... nism čist ziher. lahk pa mal povprašam jutr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U madona vidm da sem cel direndaj naredu s svojmu postam :D

Ma nisem mislil vse tko kt je izpadel na koncu. Tud jaz sem močno proti takim primerkom,kot sta tedva "čapca" na R1-ki....prvič ogrožata druge udeležence v prometu, drugič motor ni registriran, tretjič policaji ne nardijo popolnoma nič......itd.,

..sam ne zdi se mi pa prav,da nekateri pravte,da bi ga zbil če bi ga na cesti videl, pa ne vem kakšne opeke bi mu/mi vrgel v zobe :( ....kaj pa če bi slučajno mene zbil, k mam registriran motor, uporabljam čelado, in pri svoji vožnji vsekakor pazim na druge udeležence v prometu kolikor se da,...sam jebi ga enim je adrenalin in užitek skok s padalom,al pa neki druzga.....men je med drugim užitek vijugati med avtomobili po Celovški :) ...pa s tem ne ogrožam nobenga pešca,ker ustavim pred vsako rdečo,še celo rumeno .) ...v nevarnosti sem v bistvu samo jaz sam, ker če me bo avto zbil njemu ne bo nič, meni pa gotov vsaj nekej .)

Pa tud to je res,da za ta primer ,ko je voznik pač "čefur" ste vsi neki sovražno nastrojeni pa pluvate pa nevem kaj še vse,...ko pa gledate Ghostriderja in njemu podobne pa ....uaaa ta je res car!!!!!!....ja ta pa res obvlada!!!.........

Se strinjam,da taki primerki ustvarjajo slabo mnenje o motoristih, sam nasplošno je pri nas že tko vse proti motoristom nastrojeno...

Pa tud tle se eni res delate "angelčke"....ma ne mi govort no, ker še nisem srečal motorista,ki bi vozil po omejitvah in spoštoval vse zakone <_<

Tko da če sem se kermu zameru s svojo izjavo OK...sam še enkrat poudarjam,da s svojim dejanjem NE OGROŽAM drugih udeležencev,..razen samega sebe .)

Pa če me že kdo kaznuje naj me policaji,...ne pa da bom od nekoga opeko v gobec dobu :)

...pa nisem tak badboy kot zdej eni mislite :D ...kr vprašte tiste ki me poznajo :P :P

lp cagiva

PEACE!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :hmm: ene par stvari sem si po moje mal narobe razlagal pr pisanju zgornjega posta, tko da tist glede opek vzamem nazaj .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vržem eno kost za glodat... :blush:

Kako bi ga pa vi komentirali če bi on to počel oblečen v popolni motoristični opremi z registriranim motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni počnejo take stvari,spet drugi druge,kaj si pa mislijo tisti,ko vozijo 100kmh,ti pa kot motorist mimo padeš s 150kmh,to pa med nami počne kar veliko motoristov,seveda pa sem striktno proti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vržem eno kost za glodat...  :blush:

Kako bi ga pa vi komentirali če bi on to počel oblečen v popolni motoristični opremi z registriranim motorjem?

Moj komentar: čim dlje od mene, pa da te ne vidim več!

(ne maram imeti na sebi in na motorju razne krvi in razsutih delcev japonskih motorjev :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glodamo kost (v duhu včerajšnjega dneva brez mesa :BUA: )

ne odobravam vragolij v prometu, posebej v gostem prometu, bližini šol (jebiga tam to razni nastopači še najraje počnejo, ker mislijo, da bojo 13letnice vse mokre ratale in bo dobil sveže meso...pizda. spet sm pr dnevu brez mesa...) ne glede na to, a ma tip čelado, popolno bojno opremo, a vozi sam al ma še 3mulce na motorju obešene al je na 2eh,3eh, 4ih, 6ih, 8ih, 18ih kolesih. :BUA:

za zganjanje hitrosti, dokazovanje obvladovanja v ovinkih in pri ekstremnih hitrostih pa so Grobnik, mobikrog ipd... sam qrc...tam ni najstnic, da bi mokre ratale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še odgovor frajerjem, ki tako u luft skačejo, ko se obregamo ob take modele iz naslovnega posta.

Ad 1. Da tudi Bladzo je en navaden čefur, ko se po Dunajski ali keri cesti in še kje po ta zadnjem vozi! Predvsem, ker to počne, da ga lahko drugi vidijo! Pa motosvetovc gor al pa dol!

IN PIZDA VAM MATERNA, SAM ŠE EDEN NAJ MI CMEVKNE, DA GA JE AVTOMOBILIST IZSILIL, IZRINIL, PRIPELJAL NE VEM KAKO IN KAJ. DRŽTE GOBCE, ZATO JE POLICIJA, KAJ KURAC SE USAJATE, SE BO ŽE RAZSUL!

PA ZAKONI SO ZATO DA SE KRŠIJO IN KURC GLEDA VSE POVOŽENE STARE MAME IN OTROKE NA CESTAH! PREDVSEM VAŠE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka od Trojan do Ljubljane

Od Trojan do Ljubljane je trajala pol ure dolga dirka med policisti in 20-letnim državljanom Bosne in Hercegovine s stalnim prebivališčem v Ljubljani. Dvajsetletnika z motornim vozilom Aprilia 650, brez čelade in, kot so kasneje ugotovili, brez vozniškega izpita so policisti sredi Trojan s svetlobnimi in zvočnimi signali pozvali, naj ustavi. A voznik je pospešil in peljal proti Domžalam. V Prevojah ga je skušala ustaviti druga skupina policistov. Neuspešno. Dirko je nadaljeval proti Želodniku, mimo naselja Vir, Domžal in Trzina, pri tem vozil skozi križišča kljub temu, da je gorela rdeča luč na semaforju, prehiteval in nepravilno menjaval vozne pasove. V krožišču v Tomačevem ga je poskušala ustaviti patrulja iz Most, a tudi njej ni uspelo. Mimo Vojkove in Baragove ulice je pobegnil proti križišču Parmove in Drenikove, kjer so mu postavili blokado. V trenutku ko jo je opazil, je vozilo sunkovito obrnil, ob tem zapeljal čez dvignjen betonski robnik in trčil v zadnji del civilnega policijskega avtomobila znamke Ford focus. Ni se ustavil. Bežal je naprej proti Topniški in se tam na makadamskem parkirišču vnovič zaletel v betonski robnik. Takrat je padel in policistom ga je uspelo ujeti. Zaradi vseh teh kršitev ga bodo kazensko ovadili.

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: temu kvazimotoristu

:OK: pulcajem, da so vsaj enkrat opravili svoje delo. Bang--eden manj...

kaj vse bi se lahko med pregonom zgodilo pa...pustmo stat...se ni nič... vsaj tokrat... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau...100 policajev....in en mladoleten brez čelade (je imel vsaj špegle gor?) na italljanskih jajcih.....od Trojan do LJ .....res kapo dol....Nigdje nema bolje od naše milicije.

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!