Skoči na vsebino

Pomlad in norci


motoristek

Priporočene objave

Moje mnenje je, da bi morala policija zapleniti neregistrirana vozila, dokler se ne plača kazen

Bedasto razmišlanje........a ni laže ukrasti novega????????

:? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede posojanja kija samo to - če se greš to metodo potem ZAGOTOVI da noben ne bo vedel da si bil ti izvalajec ali naročnik. brez najmanjšega problema te bodo iztožili za par 100 jurjev in na koncu boš ti tisti bedak, ki si brez motorja ali z poškodovanim in še plačuješ mu.

na tem področju pa naš sistem deluje in če tudi on nima nič bo brez težav dobil odvetnika, ki bo vse speljal.

preverjeno - kolega je ravno pospravil v žep 300.000 za razbito arkado in "psihološke težave in travme".

tako da domači junaki, pamet v palco, če policija ve da si bil ti si že u kurcu in samo moliš lahko, da on ne zavoha denarja ker boš grande idiot na koncu ti.

PS: tudi sam zagovarjam te ukrepe, ampak treba je tudi to znat naredit (malo študija navad osebka, temna ulica ponoči, kapa prek oči in brez besed bum-bum pa črta .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedasto razmišlanje........a ni laže ukrasti novega????????

:?  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Namiguješ (maš prav, na zelo bedast način), da gre za ukradeno vozilo. A to veš, al samo bedasto podtikaš ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namiguješ (maš prav, na zelo bedast način), da gre za ukradeno vozilo. A to veš, al samo bedasto podtikaš ?  :naughty:

Prepričan sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mnenje:

1.) Policija bi morala vsakemu, ki se vozi z neregistriranim MOTORNIM VOZILOM, le-to vozilo zapleniti in prodati na dražbi. Tako bi najhitreje uredili zadeve.

Dejstvo je, da me za celo OLIMPIJSKO VAS (beri Fužinama) boli kurac, če se vsi pobijejo na cesti brez čelad :yea2: , samo problem je, če se tak čefur zaleti vate in te zbije ali ti demolira avto ali motor. Kaj sledi: kretenu nimaš od kje vzeti, pa še groziti začne.

In zdaj vsi liberalno usmerjeni, kaj pa sedaj? Ja nič drugega kot s kijem zbiti ali pa enosmerno vozovnico, pa NIKDAR VEČ NAZAAAAAJ :angry: :angry: :angry:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mnenje:

1.) Policija bi morala vsakemu, ki se vozi z neregistriranim MOTORNIM VOZILOM, le-to vozilo zapleniti in prodati na dražbi. Tako bi najhitreje uredili zadeve.

Dejstvo je, da me za celo OLIMPIJSKO VAS (beri Fužinama) boli kurac, če se vsi pobijejo na cesti brez čelad  :yea2: , samo problem je, če se tak čefur zaleti vate in te zbije ali ti demolira avto ali motor. Kaj sledi: kretenu nimaš od kje vzeti, pa še groziti začne.

In zdaj vsi liberalno usmerjeni, kaj pa sedaj? Ja nič drugega kot  s kijem zbiti ali pa enosmerno vozovnico, pa NIKDAR VEČ NAZAAAAAJ  :angry:  :angry:  :angry:

Pa si spet proizvedel toliko in toliko izbrisanih........not gud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Dave, saj v bistvu se midva razumeva. Le tam o đungli misliva vsak svoje. Pa nič ne de. Kot praviš, je bilo že veliko bitov prelitih okoli te jare kače.

Pa še naprej uspešno pri tvojem delu ti želim! :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

predvidevam, da je bilo tvoje vprašanje mišljeno, če bi uporabil ta sistem kompenzacije , če bi bili vpleteni omenjeni...

večine teh, ki jih naštevaš, nimam, drgač pa mam tako srečo s svojimi bližnjimi, da niso kriminalci in podobno, tko da ničbat... če bi se pa moj otrok nekoč v prihodnosti spravil na ta pota, bi pa najprej obračunal z mano, pol bi šel pa še na policijo. ni protekcije! kriminal pr men ne gre mimo. jebiga tako vzgojo sem mel. in dvomim, da bom sam drugače vzgajal...če bom..

Tole sem jaz mislil :slap: če od tipa nimaš kaj vzeti (motor okraden, neregistriran....) tebi pa poškoduje tiste omenjene osebke! Bi kompenziral, da ga nalamaš s bejzbol palco?:hmm:

Spet eden drugi omenja, da se je peljal na registracijo :OK: pa mislim, da ne čez prehod za pešce in čez rdečo in ne vem še kaj :eek: da bi ga pa policaji dobili bi pa vseeno plačal :P pa v očeh pravo mislečih :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eden drugi omenja, da se je peljal na registracijo :OK: pa mislim, da ne čez prehod za pešce in čez rdečo in ne vem še kaj :eek: da bi ga pa policaji dobili  bi pa vseeno plačal :P pa v očeh pravo mislečih :SS

Jebi ga, zakon je zakon. Če bi ga dobili, pa čeprav se je vozil samo na tehničnega brez registracije, bi moral dobit kazen. Navsezadnje bi bila v primeru nesreče ravno tko štala, pa tud vsak se lahko zmisli, da gre ravno registrirat. Samo motor bi mu moral pa vrnit, ko bi kazen plačal, ne pa prodat na dražbi (jasno, da mu ga pa ne bi dali, če sploh njegov ne bi bil, HALO KLIMBRA!!! - če ukradeš motor pač sledi kazenski pregon) :slap: :fight2:

So pa itak možnosti veliko manjše, da te dobijo, če narediš samo tistih par kilometrov od doma do tehničnih, kot pa če se voziš kot manijak O:-) brez registracije, čelade itd. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, zakon je zakon. Če bi ga dobili, pa čeprav se je vozil samo na tehničnega brez registracije, bi moral dobit kazen. Navsezadnje bi bila v primeru nesreče ravno tko štala, pa tud vsak se lahko zmisli, da gre ravno registrirat. Samo motor bi mu moral pa vrnit, ko bi kazen plačal, ne pa prodat na dražbi (jasno, da mu ga pa ne bi dali, če sploh njegov ne bi bil, HALO KLIMBRA!!! - če ukradeš motor pač sledi kazenski pregon)  :slap:  :fight2:

So pa itak možnosti veliko manjše, da te dobijo, če narediš samo tistih par kilometrov od doma do tehničnih, kot pa če se voziš kot manijak  O:-)  brez registracije, čelade itd.  B)

Saj po navadi glih taki najebejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš Dave, tole je zanimiva zadeva. Namreč branjenje nekaterih drugačnih, ki si nekaj upajo, kar si mi menda ne. Kar nekaj vas je na MS-u s tako navado. Lepo in prav, verjetno izhaja iz prepričanja, da je treba pomagati tudi marginalnim skupinam, "drugačnim" ljudem. Verjetno jih želite demarginalizirati, s tem obogatiti sivo povprečje, najsi gre za kulturo ali le način življenja.

Samo je pa en velik problem, ki ta prizadevanja krepko onemogoča. Na tem svetu nas je hudičevo preveč. In ker led in para nekako ne gresta skupaj, brez da se zgodi neka mlačna voda ...  In smo prisiljeni biti mlačna voda. Na eni strani juhca s ciganskim paprika priokusom, v drugem koncu piskra z grenko sladkim dodatkom in spet nekje v neki plasti s kaplico olivnega olja itd, itd.

No, pa dovolj kulinarike. Ne more in ne sme biti prav, da si nekateri drznejo ne plačat tablic, registracije itd. Čefurji, nečefurji, motomarsovci, peki, pedri, lezbijke, farji, fašisti, nacisti, "normalneži" ali celo bog ne daj jagri :eek:  ali vulgarneži. Pa ne zaradi pregovorne Slovenske folšije. Zaradi vegetiranja tistega, ki ga bo tak pezde, "ki si drzne", zbil, povozil, zajebal, da se bo sesul ipd. in bo celo življenje vegetiral na vozičku brez možnosti, da bi si kupil zanj nove gume, ker bo ostal brez zaposlitve z minimalno invalidnino, posledično brez stanovanja itd. Povzročitelj, "ki si drzne", pa ga bo veselo sral naprej, plaval v morju, hodil po gorah, vozil motor, avto, se rolal, hodil na gledališke predstave, itd., itd... Naš "ki si ne drzne" pa bo revež celo življenje, če bo preživel. Mislim, da je to dovolj nazoren primer, zakaj se je potrebno VSEM držati določenih norm in nikakor s svojo svobodo posegati v svobodo drugih!

In zato sem proti vsem "ki si drznejo", ciganom, čefurjem, lopovom, policajem in podobnim, dokler se ne začno obnašati kot ljudje. In začno spoštovati soljudi!

Nič nimam proti Hasanu, Jovu, Ibrahimu, Brajdiču, Lee-ju ali Janezu. A naj se obnašajo kot se moramo vsi, pa bomo prijatelji in hodili na čevape, gibanico, pečene kobilice, gledali senčne lutke, striptize, drame, poulična gledališča itd. in se lepo imeli.

Ko in če pa se odločimo, da se gremo zakone đungle, pa tudi prav. Sam objavte in počakte kakšen dan, da mačete nabrusim in patrone zložim!

In tu spodaj se še JAZ podpišem. HHV zaslužiš si več kot pivo. Če te kdaj srečam in te prepoznam in če bom mel keš, te vabim na rundo al pa dve. :yea1: :yea2: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem jaz mislil :slap: če od tipa nimaš kaj vzeti (motor okraden, neregistriran....) tebi pa poškoduje tiste omenjene osebke! Bi kompenziral, da ga nalamaš s bejzbol palco?:hmm:

Spet eden drugi omenja, da se je peljal na registracijo :OK: pa mislim, da ne čez prehod za pešce in čez rdečo in ne vem še kaj :eek: da bi ga pa policaji dobili  bi pa vseeno plačal :P pa v očeh pravo mislečih :SS

Ja in kak bi ti pametni kompenziral potem? Takrat sm bil razpizden in sm ga hotu fentat ne samo nalomt. Zato sm dal kolegu palco da ga nebi jaz preveč. Njegove familije pa nebi posiljeval ker nism tak kot ostali, k so sami nemočni pa morjo pol se spravt nekoga šibkejšega al pa klicat ostalo rajo, da opravijo posel namesto njega. Kolega ga je pač nalomil, ker mi model ni hotu škode plačat. Kaj mu nej? Zlato ogrlo dol strgam pa prodam na tržnci??? Jz sprejemam samo gotovino in kreditne kartice! Dubu je tist kar si je zaslužu!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mu na čeladi piše, da je čefur? Tko kot teb piše, da si bedak?

eeemmm....niesem naci...ampak ta tip nasliki in kolaga na zadnjem zicu sta čefurja...če te zanima lahko grem pogledat kako se pišeta(na vrata stanovanja)... pa sej to sploh ni važno

Verjetn je res kak čefur iz Fužin. 

ta je iz linhartove 90 (krožno pri žalah) ne vem če so tam fužine...

BTW........potrebujem uporabno trebušno slinovko!!!!!!!!

jst tud....

Mene zanima samo eno........če se slučajno kje najde kdo,ki ima meni kompatibilno trebušno slinavko............sem se mal naveličal bit ves čas SLADEK!!!!!!!

name ne pozabit...

Ampak a je sploh kdaj na tem motorju samo eden? Še vsakič, ko sem ga videl v Ljubljani, je imel še enega na zadnjem zicu?

večinoma sta dva, kdaj pa se jima pridružita še dva na neregistriranih motorjih, brez čelad...

mene motijo predvsem dovjna merila....ce to počne horjo (oki horjo tega na bo pocel)...ce to počnemo bladzo, jest(not really), ein, tadej...simon...nevmekdo iz motosveta ...je to sprejemljivo :blink: ...drugače ni.... :glare:

ne vidim dvojnih meril...takrat ko izvem, da se motosvetovec katerega poznam, vozi po ljubljani z neregistriranem motorju brez čelade bo od mene dobil isto kritiko kot na tale dva john doa....

Moje mnenje je, da bi morala policija zapleniti neregistrirana vozila, dokler se ne plača kazen.

hear hear...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vidim dvojnih meril...takrat ko izvem, da se motosvetovec katerega poznam, vozi po ljubljani z neregistriranem motorju brez čelade bo od mene dobil isto kritiko kot na tale dva john doa....

hear hear...

hvala, ker vesoljnemu svetu govoriš, kako se morajo ravnati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Thundercat, pa mogoče veš, kje majo ti pezdeti parkirane motorje? Bi blo dobr mal polcijo poslat tja, da pregledajo številke šasij in motorjev. 100% sm da so ukradeni... :glare: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj še niste začeli zbirat denarja, da se revežema na sliki kupi čelado? prepričan sem, da to počneta, ker se počutita odrinjene, marginalizirane med samimi nami...ksenofobi.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Thundercat, pa mogoče veš, kje majo ti pezdeti parkirane motorje? Bi blo dobr mal polcijo poslat tja, da pregledajo številke šasij in motorjev. 100% sm da so ukradeni...  :glare:  :hmm:  :?

Kaj pa če bi namesto policije kr mi šli tja pa si motorje mal "sposodili" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!