Skoči na vsebino

Pomlad in norci


motoristek

Priporočene objave

Ejga Thundercat, pa mogoče veš, kje majo ti pezdeti parkirane motorje? Bi blo dobr mal polcijo poslat tja, da pregledajo številke šasij in motorjev. 100% sm da so ukradeni...  :glare:  :hmm:  :?

Predvsem sedmi odstavek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi namesto policije kr mi šli tja pa si motorje mal "sposodili"  :whistle:

ja, kaj še čakaš. Pejt. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kaj še čakaš. Pejt.  :krneki:

ja reku je "mi", ne pa "jaz". :afro1:

PS: fantje, najbolj paše, kadar to naredi "jaz" ... al je treba v skupini, ker nas je drgač strah? ;) aja, sj res ... pozabu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: tolk bi bla fina debata, če bi k razbijanju nekih domnevnih kao čefurjev z domnevno ukradenimi motorji pozivali tisti, ki so pred zakonom popolnoma brezmadežni...

čist preveč gužva bi bla v tejle temi.

ah, pa kaj bi govoril ... delajte pizdarije in o tem ne pište tukajle... reazen, če se v glavne msam šopirčkate :)

Mislim - kdor je že kdaj kaj takega "urejal", se že ne bo hvalil tukaj in pozival k "projektom"... in prav ima ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi se...ti si se brez izpita vozil okoli....čefur! :angry2:

:whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un na sliki ma še kolega na poštrihani R6. Včeri ob 16:50 so se fural po Vilharjevi.

Od motoristične opreme je imel le un na R1 eno staro tekstilno Dainese jakno.

Če nimajo gor čelade in rokavic zaradi varnosti, bi jih imel lahko gor že zaradi mraza. Ne čaki mal... Saj sem zadnjič na bolšaku videl en štant, kjer so prodajali poseben žele, ki tudi greje. :lol1: :lol1: :lol1: ..

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz sem jih tudi včeraj videl. In to na Topniški. Dva motorja in trije tipi gor. Ne vem pa če so bli čefurji. Nisem šel delat rasnih preizkusov.

Sicer pa - saj oznaka čefur ni nujno pogojena z narodnostjo. Gre za stil vedenja in življenja nasploh. No potem pa so bili čefurji. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rasni preizkus..... :eek:

:lol:  :lol:

:? :? :? :? TC...ja kako ne poznaš tega :blink: :eek:

To je čist preprosto.....

V rit mu zatlačiš cca 30cm štila od metle.....potem nekaj časa mešaš.........potegneš ven......in če smrdi po kajmaku,čevapih in ostalih dobrotah....potem je to ziher čefur

Če pa zavonjaš zelje,repo,krompir......tazga lahko mirne duše spustiš.....ta je naš!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le un na R1 eno staro tekstilno Dainese jakno.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-Na kurac mi greste...a zdej je treba imet še tako jakno kot jo priporočajo znalci na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo grem kr kupit :kva2: .......

pa na gobico se bom tud postrigla :blush:

A kajmak,pa čevape,pa.......maš tut rada???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-Na kurac mi greste...a zdej je treba imet še tako jakno kot jo priporočajo znalci na MS.

ja, Louis, Hein Gericke ali pa Dainese - vse drugo je sumljivo (ok, pa IMOB mogoče ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomlad je ravnopravšnja, za osveževanje znanja in piljenje tehnike vožnje po zadnjem in sprednjem kolesu, skakanja žez robnike, vijuganja med pešci,... skratka trening vsega, kar je bilo prek zime potisnjeno na stran! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa na gobico se bom tud postrigla :blush:

Sam probi :angry: :fight2: Ce pa se to nardis, ti bom..... ti bom.... :hmm: gobico nekam zabil... :angry: pa se makarone zazgal :evilgrin:

Bi pa ja lohka vedla, da za brez celade vozit se rabis aerodinamicno frizuro :glare:

Ta danasnja mladina :blink: Sli bi z glavo skozi zid, na glavi pa blazine... :BUA:

Sej ni cudn, da se jih nic ne prime <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tud mal zapeljem pa še nimam registreranga motorja. Pa ko je prvič vžgal motor letos pozim, sem tud od navdušenja čelado pozabu. Pa vam naj kar zaplenejo motor če vam bo registracija potekla 3dni, aja potem ga še prodajo na dražbi, mislem :slap: Izkupiček dražbe gre seveda v roke rdečemu križu ;)

Pol pa še ta da majo policaji premal pooblastil. Kje je zdej kaki smili k se poserje od smeha. Pooblastil majo že dovolj, sam raj kakega skuterista v glavo jebejo, kokr pa da bi se ukvarjali s tistimi ki res povzročajo probleme v družbi. Če se na našem koncu cigan fura z ukradenim BMWjem pa brez registracije se policaj še obrnu ne bo. Če bom pa jst sam do soseda zapelov brez čelade bo pa sodnik, kazen, pa še jebanje v glavo iz njihove strani.

Bomo vidl kako boste vi klel ko vas bo dobu na radar 56kmh skozi naselje :angry:

In ko bom pelov motor registrerat, nimam niti najmanšega namena kupit preiskušno, tko da se bom švercov do tam!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko bom pelov motor registrerat, nimam niti najmanšega namena kupit preiskušno, tko da se bom švercov do tam!!!!!!!

In po Murphyu te bodo ravno takrat dobili škifi, pa ti napisali položnico za 120k sit. :lol1: Tako se še najraje zgodi.. <_< :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko bom pelov motor registrerat, nimam niti najmanšega namena kupit preiskušno, tko da se bom švercov do tam!!!!!!!

wow, taprav desc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šu jest lansko leto registrirat, sem se tut švercou. .) Pa ni hudič, da sem naletu na policaja, ki je bil sicer na drugi strani ceste. Sam kaj pa lahko naredi?

Odpelješ naprej. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!