Skoči na vsebino

Pomlad in norci


motoristek

Priporočene objave

preizkusnje se res pa res ne splaca jemat za par km..sam kazni so pa res poskocle..kar na 120k al kaj??se pred par leti je blo zanemarljivih 20k..hm bo treba dobr premislit pred naslednjim izhodom iz boksa .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam probi  :angry:  :fight2:  Ce pa se to nardis, ti bom..... ti bom....  :hmm:  gobico nekam zabil...  :angry: pa se makarone zazgal :evilgrin:

Bi pa ja lohka vedla, da za brez celade vozit se rabis aerodinamicno frizuro  :glare:

Ta danasnja mladina  :blink: Sli bi z glavo skozi zid, na glavi pa blazine...  :BUA:

Sej ni cudn, da se jih nic ne prime  <_<

kaj pol ..orehovo olje pa nazaj počesano al kuko? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orehovo olje... :kva2: Da te ne bom z leskovo mastjo namazal... po Nagi riti :devil:

Kaj hoces bit.... Mizar al motor.....am....Mesar :angry2:

S tako frizuro lahko gres v Spodnje Vrdlovce kure strasit, ne pa na Titovo na prehod za pesce.... :BUA:

Ta prava aerodinamicna frizura za brez celade je golica. Ti kar Tadeja vprasi, ce meni ne verjames.

Ceprou.... :hmm: To je za desce, tis pa punca, tko da to odpade....

Irokeza, ostra kot noz, da lazje rezes zrak. Evo, to je to. Pa da je ne bi slucajno z navadnim motornim oljem mazala. To je samo za klosarje.

Ce hoces bit res v stilu, pride v postev samo ketensprej. Pa ne katerikoli. Samo tisti od DID-a .

Seveda more bit piksna od spreja v barvni kombinaciji motorja.

Ampak, lahko da se motim.... Naj ti raje kaksna punca pove, kaj je trenutno IN...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z njo bi pa še jaz postal......khmmmmmm....homoseksualec .)  .)

Mogoče je pa Lina "ženska s tičem" :friend2: . Lepo ti bo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.. mal pozno sm se spravu tole debato brat in linki s prvih strani ne delajo več.. A lahko kdo zrihta to "veleslavno" slikco o kateri se že ves čas debatira? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa Lina "ženska s tičem" :friend2: . Lepo ti bo !!

Ti, a se ne bi raje mal s svojim poigral, namesto, pa da tule traparije ugibaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slike.

Ja, pa kaj.... :angry2: tudi jaz sem včeraj videla enega modela (čistokrvnega slovenca), k je mel sicer čelado na kepi, pa je vseeno delal popolnoma enak prekršek. Pa kaj. Vsak naj pazi nase, ker noben drug ne bo.

Pa brigajte se zase in ne moralizirajte, ker ne poznam niti enga, ki bi se vedno držal predpisov. :angry2:

Alla :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enega modela (čistokrvnega slovenca), k je mel sicer čelado na kepi,

A ti jih prepoznaš po...obliki kolen????? Hitler je bila amater zate. :devil:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti jih prepoznaš po...obliki kolen????? Hitler je bila amater zate.  :devil:

B)

Mogoče ga pa po kepi spozna! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti jih prepoznaš po...obliki kolen????? Hitler je bila amater zate.  :devil:

B)

Mogoče ga pa poznam, pa zato vem, da je čistokrvni slovenec. :glare:

Mi gre pač na živce, da nekateri pa spoznajo čefurja po tem, da ma blont lase, pa zlato verižico okol vratu. Ti lahk mirno pokažem kakega nečefurja, k tako izgleda, pa se tud brez čelade in z neregistriranim motorjem okol fura.

Pa prihrani mi primerjave s Hitlerjem, ker očitno nimaš pojma kaj govoriš. :angry2:

Alla :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj pazi nase, ker noben drug ne bo.

Pa brigajte se zase in ne moralizirajte, ker ne poznam niti enga, ki bi se vedno držal predpisov. :angry2:

:worship: :worship: :worship: :worship: ...ja sej to je tist kar sem že skoz govoru....

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznaš ga??? O fak Ala :eek: in nisi nič naredila, da bi ga razsvetlila in mu povedala, da se tega ne dela.... :slap: , da meče slabo luč na vseee motoriste, da pravi motoristi nosijo čelade,leder jakne z vsemi ščitniki (neglede na temperatruro ozračja), škornje...ales kar lahko kupiš, pa čeprav greš sam do trafike po čike????

PS Smeh je pol zdravja.....ti pa dons mal po cipresah dišiš. :photo:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da mene nihče ne slika, ko kaj šraufam... :D

Kratke hlače, kratka majica, cokli, šmir do ramen, lasje na petardo in gasa gor pa dol po ulici... normalno da brez čelade, rokavic,... :P

...saj bi me še linčali! :blink:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa kaj.... :angry2:  tudi jaz sem včeraj videla enega modela (čistokrvnega slovenca), k je mel sicer čelado na kepi, pa je vseeno delal popolnoma enak prekršek. Pa kaj. Vsak naj pazi nase, ker noben drug ne bo.

Pa brigajte se zase in ne moralizirajte, ker ne poznam niti enga, ki bi se vedno držal predpisov. :angry2:

Alla  :angry2:

Dej se pomir mal. Ne ti mel slabovoljnih smilijev, če sem samo prilepil sliko, ki jo nekdo ni videl, ker link na stran ne dela več.

Če pa to ni niti malo letelo name, pa pozabi na ta post. Čeprav potem ne razumem zakaj je moj Quote notri... Mah, kr neki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta tema se se ni izpela?

Zunaj je sonce. Kdo je brez motorja/registracije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je brez motorja/registracije?

Brez registracije. In to še vedno... :(

Upam, da bo skoz dež, heh... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi brez registracije.. Bolj kot je zunaj lepo vreme, bolj sem depresiven.. :( :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi brez registracije.. Bolj kot je zunaj lepo vreme, bolj sem depresiven..  :(  :BUA:

Ma ajde registracija... jst sm še vedno brez motorja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!