Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Nisem imel še kontakta s Saplexom,verjetno pa bom drug teden tam naroču verigo in zobnike.

A je mogoče že kdo naroču pri njih in kolk pride komplet?

Na E-Bayu pride 109 € + poštnina... Proizvajalec verige je IRIS.

Tako za orientacijo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: Kakšno razmišljanje. Ti je ICE_MAN lepo povedal, gre se za odnos. V lokalnem trgoavtu je storitev vedno na nivoju, pa čeprav pri njih nabavlam samo stvari za par jurjev. In v večini ostalih podjetij/trgovin.

Saplex je podn, to vemo vsi ki smo meli opravka z njimi.

Na maile pa itak ne odgovarjajo. En mail (eno vprašanje) jim pošiljam že 1 leto vsaj na vsake 14 dni. Rad bi namreč zvedel koliko stane zadnji blatnik, pa kolikšen je rok dobave. Poskusil sem tudi z različnih accountov, pa malo na drugačen način napisano. Pa ne duha ne sluha o odgovoru.

Če se komu da naj jim pošlje mail, me zanima če bodo odgovorili. Če bodo, super, ker bi res rad zvedel ceno :)

Morda pa malo prepogosto pošiljaš in si 'padel' v kakšne SPAM filtre... :D

Ampak resno - meni je Saplex do sedaj na maile odgovarjal sproti in korektno - največkrat še celo isti dan!

Na vprašanje o 25kW blokadi sem prvi odgovor dobil čez 6 dni, še pet dni kasneje pa mi je sporočil še odgovor oz. mnenje Ministrstva za promet - to je bilo tudi najdlje, kar sem čakal na odgovor.

Tak da, fantje, verjetno ga tudi vi kje lomite.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja danci, prej sem pozabil napisat..

Zgleda da mi ni usojeno zvedet cene za tisti preklet zadnji blatnik.. Glede na to, da imaš ti boljše izkušnje z njimi, a bi bil tako prijazen pa jih vprašal ti. Mogoče bodo tebi odgovorili.. Ker bi res rad zvedel ceno :)

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je to 'novost' na modelu 2006 - naš 'R' tega nima. :(

D.

Moped je letnik 05. in ga prodajajo za 1mio in 60k SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped je letnik 05. in ga prodajajo za 1mio in 60k SIT

A si siguren da je 2005 ,ker ko sem jaz februarja kupoval 650r so mi rekli da letnik 05 v črni barvi nimajo več in sem zato kupil rdečega!!!!

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si siguren da je 2005 ,ker ko sem jaz februarja kupoval 650r so mi rekli da letnik 05 v črni barvi nimajo več in sem zato kupil rdečega!!!!

LP

Borut

Šel sem pogledat in mi v homologaciji piše da je december 05 in moj tud nima nastavljive ročke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped je gotovo letnik 05., zakaj bi ga sicer prodajali po ceni za letnik 05 in ne za "lepih" 1mio 300k :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuu, jaz bi mel tudi to! Me zanima če je ista črpalka kot pri nakedu, in ročica paše tudi tu. Mogoče bi kar eno naroču (ampak bo verjetno šele jeseni prišla :BUA:)

LP P

Ročka na novem je nastavljiva vendar ne paše na prejšne modele, celotna zadeva je odebeljena in mal izboljšana(drugačna).....treba kupit komplet, kot zgornjo zav.črpalko....

E-[attachmentid=67189]

post-6275-1144534454_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu iiiiiiii aaaaaa

pol se pa že kr splača kupt tole zadeušno....

1000ccm mašino not, pa en fork brace pa steering damper pa 2v2 auspuhe pa... mogoče ne bo menjalnik crkaval tko k pr original mašinah...

ampak če jim je zmankal črnih.... no ja... pa nč :(

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu iiiiiiii aaaaaa

pol se pa že kr splača kupt tole zadeušno....

1000ccm mašino not, pa en fork brace pa steering damper pa 2v2 auspuhe pa... mogoče ne bo menjalnik crkaval tko k pr original mašinah...

ampak če jim je zmankal črnih.... no ja... pa nč :(

LP

ne, ne, bog ne daj!! ni to za tebe

rajši si kupi ducati 999R

p.s. kako to, da se v tej temi vedno znova najdejo komentarji nekaterih, ki jih neprestano tišči na veliko potrebo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji menda vpoklicujejo Husote na zamenjavo glave prednjega cilindra.

Kot je bilo že napisano, je bilo v Nemčiji nekaj primerov polomljenih ventilov v prednjem cilindru. Zaenkrat še ni zanesljivih informacij za kateri letnik/serijo gre.

Me zanima kako se bo odzval naš uvoznik. Mam občutek da bo lepo tiho.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji menda vpoklicujejo Husote na zamenjavo glave prednjega cilindra.

Kot je bilo že napisano, je bilo v Nemčiji nekaj primerov polomljenih ventilov v prednjem cilindru. Zaenkrat še ni zanesljivih informacij za kateri letnik/serijo gre.

Me zanima kako se bo odzval naš uvoznik. Mam občutek da bo lepo tiho.

LP

Ko bo znano za katero serijo gre a bos porocal. Da vidmo ce smo not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde majster, sedaj se mene zanima kaj ti je sploh ven steklo: masinsko olje ali hladilna tekocina ?

po tvojem opisu in sliki sodec se je staknila cev hladilnega sistema pri pumpi (pri cemer stece ven hladilna tekocina, tudi ce je zelene barve), ti govoris o olju.

kaj torej?

bla je hladilna tekocina ... zelena ... :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kako se bo odzval naš uvoznik. Mam občutek da bo lepo tiho.

LP

Itak da bo tiho! Tako kot je bil zaradi menjalnikov! Ko sem se zbunil, zaradi metanja iz prestav, se je sam šefe Saplexa oglasil pri meni, ker je imel ravno eno pot v tem koncu in sva se malo menila o tem. In je rekel, da je to pač serijska napaka pri eni izmed serij. In je imel točno napisane št. šasij motorjev, s to napako. Ko sem ga vprašal, če bo šlo to pod garancijo mi je povedal, da ni problema, ker so iz tovarne že zraven motorjev poslali vse potrebne nadomestne dele. In to mi je dalo mislit. Vedeli so da je na motorjih napaka, imeli so andomestne kose, ampak niso poštimali teh stvari že pred razvozom motociklov v prodajalne, oz. niso nobenga vpoklicali, pa čeprav so imeli točen seznam motorjev, pri katerih je bila zvezda slaba! CIGANI! :angry2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če strnim: eno par nas je tu gor, ki nas pač res zanima ta motor, pa si radi preberemo, če kdo kaj več ve in je to pripravljen deliti z drugimi

ostali pa, če ste tako potrebni konfliktov probajte to v temi kot je recimo: GSF 1200

pa da vas vidim junake

aja saj se je včasih povdarjalo da so tu resne teme o motorjih

mene več nazaj ne bo, komentarji brezpredmetni......srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je huso pač taka firma, da se vsi spotikajo in pol nastaja solata. V temah o kakšnih drugih motorjih tega ne boš videl.

Še vedno ti pa ostanejo tuji forumi, posvečeni samo določenim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oha!....Naj vsak napiše svoje mnenje, samo prosim iskreno...ne pa nabijat na suho :zzz: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vpoklica - glava prednjega cilindra in izpušni ventili na prednjem cilindru naj bi se zamenjali na VSEH GT650 - ne glede na letnik (razen morda 2006).

Habe gerade mit TT-Motorräder und Axel Kuhn von MSA telefoniert:

Definitiv werden bei ALLEN GTs die vorderen Zylinderköpfe gewechselt! Egal ob Naked, S- oder R-Ausführung.

Die Händler waren auf ner Schulung in Bispingen und sind dementsprechend unterrichtet.

Več na to temo lahko preberete tukaj (nemščina!).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vpoklica - glava prednjega cilindra in izpušni ventili na prednjem cilindru naj bi se zamenjali na VSEH GT650 - ne glede na letnik (razen morda 2006).

Več na to temo lahko preberete tukaj (nemščina!).

D.

A zna kdo dobro nemsko pa da pošlje dopis nemskemu uvozniku da oni povej kaj in kako, potem bi pa s tem dopisom sli do nasega uvoznika ,da to pokomentira.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če bojo pri Saplexu to kr tak nardili...že okol vsega ostalega težijo in se zmikajo.

Kakorkoli GT je prava mašinca in z boljšim uvoznikom bi stvar še bolje stekala.

Kot predlog mogoče...v Slo. Gradcu je en prodajalec ki mislim da mimo Saplexa uvaža Hyosunge, pa prav nič ne težijo, kolko imam jaz informacije. Pa tudi GV 650 so prvi imeli na zalogi in ga je možno videt v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zna kdo dobro nemsko pa da pošlje dopis nemskemu uvozniku da oni povej kaj in kako, potem bi pa s tem dopisom sli do nasega uvoznika ,da to pokomentira.

LP

Sj zato bi blo dobro dobit odgovor od nemskega uvoznika ,ker je on veredostojen faktor pri celi stvari.

Potem pa s tem dopisom gremo k saplexu kot skupina. Nekaj nas je ze na tem forumu ene 7 zihr, pa ni hudic da ne bi nekaj dosegli skupaj. Ce se pa uvoznik ne odziva oz ne zmeni pa preprosto prijava inspektorju za varstvo potrosnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!