Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Tnx! :OK:

Glede na to, da res ni drag, bom kar nabavil. :)

Jst bi se na tvojem mestu rajs umislu kaksne druge zavorne celjusti 4, 6 batne, od kakega starega motorja npr yamaha yzf 750.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. Govora je bilo o zadnjem blatniku. :)

Glede zavor zaenkrat nimam pripomb, razen to da je prvi disk zvit.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pašejo gor?

Ce ne pasejo se pa zrihta da bojo pasale.

V nemskem GT650 pokalu vozvjo skor vsi z drugimi celjustmi, mal prebrskajte nazaj pa boste vidl fotke.

Pritrditev se pa da narediti na vec nacinov, pa se mi zdele ne da flancat kle...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jow, a je kdo slučajno že tole vidu v resnici in če je, kje in po kolk tole prodajajo v slo.

link

Zgleda zanimivo :) Točno veš kolko maš napumpane gume in temperaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoce dvomi, da ne bo padel v to kategorijo ?! :devil:

Niti slučajno. :angry2:

Jaz sem od danes DEFINITIVNO not. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem še, kaj je blo. Vendar mi je kakšen kilometer pred službo (včeraj zjutraj) nenadoma izgubil moč, kot da bi delal s pol moči. Sem se komaj privlekel v službo. Čez kako uro sva šla s sodelavcem, motoristom pogledat, "kva dogaja". Ko sem ga vžgal, pa malo navil obrate, je zagrmelo iz mašine, zaružilo...ne vem kaj še vse. Motor ugasnjen, parkiran še pred službo.. :BUA: :BUA:

Garancija potekla sredi februarja. :devil: :devil: :devil:

Jutri ga pride pogledat en mehanik. Uradni serviser ma pa polno delavnico in me je naroču po 4. maju.

Torej, ko boč več znanega, poročam.

Aja, če mislite, da sem ga tišal do nezavesti - NISEM. Vozim umirjeno.

Več sreče prihodnjič...mamo mu j.... :cry:

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko clovek misli, da je slisal ze za vse tegobe Husota se spet najde nekaj novega. Vceraj se pripeljem na bencinsko, ugasnem motor in ko ga zelim prizgati nic od njega :eek: . Kontak dela, zmigavci tud ampak niti ne zavergla. Poskusim cez kaksno minutu in motor vzge kot da ni blo nic :?. To se mi je zdaj zgodilo ze 2*krat?

A mogoce kdo ve za kaj se gre?

V maju gre spet na servis k Barboricu.

lp B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko clovek misli, da je slisal ze za vse tegobe Husota se spet najde nekaj novega. Vceraj se pripeljem na bencinsko, ugasnem motor in ko ga zelim prizgati nic od njega :eek: . Kontak dela, zmigavci tud ampak niti ne zavergla. Poskusim cez kaksno minutu in motor vzge kot da ni blo nic :?. To se mi je zdaj zgodilo ze 2*krat?

A mogoce kdo ve za kaj se gre?

V maju gre spet na servis k Barboricu.

lp B

Stikalo na sklopki ali varnostno stop stikalo! Preberi si TULE!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem še, kaj je blo. Vendar mi je kakšen kilometer pred službo (včeraj zjutraj) nenadoma izgubil moč, kot da bi delal s pol moči. Sem se komaj privlekel v službo. Čez kako uro sva šla s sodelavcem, motoristom pogledat, "kva dogaja". Ko sem ga vžgal, pa malo navil obrate, je zagrmelo iz mašine, zaružilo...ne vem kaj še vse. Motor ugasnjen, parkiran še pred službo.. :BUA: :BUA:

Garancija potekla sredi februarja. :devil: :devil: :devil:

Jutri ga pride pogledat en mehanik. Uradni serviser ma pa polno delavnico in me je naroču po 4. maju.

Torej, ko boč več znanega, poročam.

Aja, če mislite, da sem ga tišal do nezavesti - NISEM. Vozim umirjeno.

Več sreče prihodnjič...mamo mu j.... :cry:

Sranje, kok je pa blo olja v masini?

Kakšna je bila temp vode ko je upadla moč?

Kolk km ima motor?

Kero olje je blo v motorju?

Kakšne druge posebnosti pred ukvaro cudni zvoki, tresljaji....?

Pri kermu serviserju si ga servisiral?

Sranje pri tem motorju je da nikoli med voznjo ne veš koliko olja je v motorju oz kaksen pritisk je na oljnih pumpicah. Nima lučke za olje :(

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olja...tolk, kot ga mora bit.

Temperatura....normalno (vsaj po kazalcu)

Motor ima 17 000 kilometrov

Zadnji servis jeseni pri 14.000 kilometrov

Olje...pojma nimam (ne gledam serviserju pod roke...sem v bližini, nalepk na kantah pa ne gledam :angry2: )

Pooblaščen serviser na SZ koncu Slo

Druge posebnosti glede zvoka motorja...ne vem, nimam pojma.

Kakor zgleda, pred prazniki ne bom vedu, kolk me bo (bi me) popravilo "koštalo ".

Ni kej, mal dnarja, mal muzke.

Po mojem je Huso edini motor, ki bi ga mirno pustu par dni in noči parkiranega sredi Ljubljane, pa se ga nihče ne bi niti dotaknu. .)

Po moje zna bit motor za vse večne čase. Kot nekoč Zaporožec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi dobil malo modre barve za cometa. Zadnjic sem ga v garazi ,ko sem okoli motorja strašil z vrtnim orodjem in sem ga po nesreci popraskal :cry:.

Ne rabim veliko barve, vem da se je vcasih pri avtomobilih dobilo majhne stekleničke z org barvo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi dobil malo modre barve za cometa. Zadnjic sem ga v garazi ,ko sem okoli motorja strašil z vrtnim orodjem in sem ga po nesreci popraskal :cry:.

Ne rabim veliko barve, vem da se je vcasih pri avtomobilih dobilo majhne stekleničke z org barvo.

Lp

Kaj si lukno v kestel zavrtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pooblaščen serviser na SZ koncu Slo

Predvidevam da Vombergar.... A mam prov?

Kaj si lukno v kestel zavrtal :D

Ne z motorko prezagal.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko clovek misli, da je slisal ze za vse tegobe Husota se spet najde nekaj novega. Vceraj se pripeljem na bencinsko, ugasnem motor in ko ga zelim prizgati nic od njega :eek: . Kontak dela, zmigavci tud ampak niti ne zavergla. Poskusim cez kaksno minutu in motor vzge kot da ni blo nic :?. To se mi je zdaj zgodilo ze 2*krat?

A mogoce kdo ve za kaj se gre?

V maju gre spet na servis k Barboricu.

lp B

Men se isto dogaja in sem ugotovil da stikalo pri sklopki in sedaj premišljujem če odstranim stikalo ali pa zamenjam.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se isto dogaja in sem ugotovil da stikalo pri sklopki in sedaj premišljujem če odstranim stikalo ali pa zamenjam.

LP

Vceraj je bla ena lepa turca 150km in je blo vse OK.

Kaj pa naredis ce ti noce uzgat? Jst ne vem kaj sem naredil da je spet vzgal :kva2: . Je mal beden filing ko prides enih 100km od doma in se motor ne da vzgati.

A si mogoce serviserju ze kaj omenil?

LP B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj je bla ena lepa turca 150km in je blo vse OK.

Kaj pa naredis ce ti noce uzgat? Jst ne vem kaj sem naredil da je spet vzgal :kva2: . Je mal beden filing ko prides enih 100km od doma in se motor ne da vzgati.

A si mogoce serviserju ze kaj omenil?

LP B

Glej jaz ročico od sklopke samo do polovice pritisnem in potem vžge.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če komur od vas tudi useka iz izpuha ko vžigate motor? (ker meni je že 2x usekalo in to kar precej )

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!