Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Danes sem zrihtal in zamašil cevi in prevozil 150km in brez pokanja (nevem če se mi samo zdi ali pa je res da tam nekje od 8.000 pa do blokade motor nekako bolj umirjeno deluje).

A mi lahko kdo pove kje bi lahko dobil dizne?

Še nekaj cev št 3. ni potrebno zamašit ali ?

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo načrt od inštalacije elektrike ali pa kdo ve kje bi lahko to dobil?

LP

Na netu je service manual, če ne ti bom pa jst sliko poslal.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok jaz sem se igral s temi cevkami, ampak še zdaj ne vem katera je prava, ker jih imam drugače kot na fotki. A airbox je tista škatla kjer je filter za zrak noter? :unsure:

Drgač mi je tudi jasno ratalo, zakaj je auspuh ratal moder na krivini... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač mi je tudi jasno ratalo, zakaj je auspuh ratal moder na krivini... :hmm:

A ni lepe barve. Lepo zakaljen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A airbox je tista škatla kjer je filter za zrak noter? :unsure:

Da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Bi mi znal kdo povedat kje se da dobiti pokrov, ki se ga montira namesto zadnjega sedeža. Za Hyosung gt650R.

Če mate kak link al bilo kaj podobnega......

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huso prodan. :( Baje je bil moj peti v Sloveniji. Z njim, razen par malenkosti (kolektor karboratorja, nosilec auspuha) nisem imel nobenih problemov. Menjalnik, ki naj bi drugim povzročal težave, na mojem bp. Res, super motorino za to ceno. In posledično dosti manj izgube pri prodaji kot pri dražjih motociklih. :OK: Skratka, zadovoljen.

PS: Če kdo rabi kaj od opreme (2xAiroh PR2000- S kot nova cca 2 uri na glavi, M zelo dobro ohranjena, Jakna Spool Cordura XL - snemljiva podloga, hlače SPX Cordura XL- Snemljiva podloga, 2 para rokavic, 2x ledvični pas). Vaše ponudbe pošljite na PM. Najbolj ugoden ponudnik bo nagrajen z litrom domačega refoška. :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear,kakšno diagnozo so postavli "dohtarji" :?

Po prvih podatkih motorna gred. Ampak "stručko" motorja v enem tednu ni uspel odpreti, je pa kao "prepričan", tako da gre k drugemu. V začetku tedna. Aja, motorna gred je 174kilo SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam da pelješ k drugemu "stručkotu"! Boš vsaj malo živcev prišparal! Glede na moje izkušnje ga še tudi naslednji teden ne bo. Jaz sem zamenjal tega "stručkota" za Barboriča in sem zadovoljen. Dejstvo, da še ni odprl motorja in postavil diagnozo že dosti pove..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prvih podatkih motorna gred. Ampak "stručko" motorja v enem tednu ni uspel odpreti, je pa kao "prepričan", tako da gre k drugemu. V začetku tedna. Aja, motorna gred je 174kilo SIT.

Kaj pa samo ojnic se pa ne da dobit?

Pa novih lezajckov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa samo ojnic se pa ne da dobit?

Pa novih lezajckov.

Moj prijatelj je lansko leto imel nesrečo z Husotom (totalka),in mi je danes rekel da če kdo rabi motor (samo motor ker je vse drugo zanič)da ga proda za 70.000 sit.Če koga zanima mi naj odpiše?

Pa še nekaj ,danes se mi je odlomil izpušni lonec kaj storijo če uveljavim garancijo samo zavarijo ali pa ga zamenjajo z novim?

LP

Borut

post-10004-1147720944.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa tam počila cev :? :eek: Sama od sebe, ali je bil kakšen udarec?

Drugače pa je sam lonec 2cm višje prišraufan na cev (bolt on), zato je potrebno zamenjat samo krivino, lonec lahko ostane ta. Vsekakor pa ne pristani na varjenje, ampak zahtevaj novo cev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemu kolegu je isto počil zvar... samo mislim da je on to pol zvaril.... nisem pa siguren :xx:

Pa ni blo nobenega udarca!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemu kolegu je isto počil zvar... samo mislim da je on to pol zvaril.... nisem pa siguren :xx:

Pa ni blo nobenega udarca!

LP Burnout

Pri meni tud ni blo nobenega udarca prijatelju sem ga posodil za probno voznjo ker mi je začelo nekaj ropotat ko pritisnem sklopko in se ustavljam in je prijatelj večji stručko in se je peljal in ga do konca tiščal rekel je da po števcu malo čez 230 in nato še z 190 prevozil radar samo se je iznazal ker je on tud policaj :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A R zarad oklepa tok bl gre k naked? :? Jst mojga po ravnini ne spravim cez 210.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako, 210je max po števcu. Vse original

Nevem edino će števec laže jaz se še več kot 210 nisem peljal a prijatla sta mi pa rekla eden se je peljal 228 km/h včeraj pa drugi prijatelj in je rekel da 233km/h sedaj pa nevem.

LP

Borut

Pozneje dam slikce gor od naked verzije če kdo kaj rabi ( bolj mal je uporabnega a nekaj je pa vseeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A R zarad oklepa tok bl gre k naked? :? Jst mojga po ravnini ne spravim cez 210.

No jaz imam se wingsa gor pa se vseeno ga po ravnem ne spravim cez 210.

Dol po klancu je ze slo 220 pa se dva sva bila gor jaz in punca.

Ona je rekla zadaj da tako mocno v celado piha da ti jo kar hoce iz glave iztrgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so gume še ok? jih ravno kupujem.

pa levo stopalko in ročko od sklopke bi rabu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so gume še ok? jih ravno kupujem.

pa levo stopalko in ročko od sklopke bi rabu.

Na žalost kolikor vidim na sliki je ročka od sklopke polomljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm uglavnem interesent za prvi disk, sporoči ko boš dobil motor pa preveril, če je kateri izmed diskov še ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!