Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Dyno primerjava med SV650(2002) in GT650(2005) obadva imata športne rore in menjane dize, ter sta optimalno nastavljena in večkrat stestirana. Oba dva motorja imata nekaj čez 3000milj.

Test je opravljen pod istimi pogoji in na isti napravi.

Hyo ima celo krivuljo višjo kot SV.

GT vs SV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa mi pojasni da bo drugo leto motor dražji(euro)za kakšnih 200k(zakaj smo že šli v evropo??).

Iz tvojih ust v božja ušesa :)

@ICE_MAN

Tista stran je pa res zakon. Imajo gor vse od A do Ž, sem že ene parkrat planiral naročit par stvari, pa so me vedno finance potem zafrknile :)

SIcer ne spada v to temo, ampak vseeno.

Zglčeda kar hudo, počakajmo še na ceno. Če bo pa še kvaliteta dobra, potem bo pa sploh zakon :)

Hyosung TE450

[attachmentid=85335][attachmentid=85336]

post-1190-1162479663_thumb.jpg

post-1190-1162479782_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tvojih ust v božja ušesa :)

Zakaj pa to?Bi ga rad dražje prodal a?

mimogrede dex ti imaš visoko balanco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa to?Bi ga rad dražje prodal a?

mimogrede dex ti imaš visoko balanco?

Sicer ne planiram še prodajat v kratkem, ampak vseeno, kadar bom, bo zelo prav prišlo, če bodo novi dragi :D

Drugače pa ja, imam visoko bilanco. Jo pa planiram to zimo zamenjat za LSL superbike varianto iz Louisa.

[attachmentid=85338]

Sem pa danes naročil tudi distančnike za dvih nožnih tačk, take kot ima S in R verzija, da ne bo šlo več po tleh v ovinkih :OK:

[attachmentid=85339]

post-1190-1162483870_thumb.jpg

post-1190-1162483942_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa danes naročil tudi distančnike za dvih nožnih tačk, take kot ima S in R verzija, da ne bo šlo več po tleh v ovinkih :OK:

[attachmentid=85339]

Napaka... :devil:

Pri R-u že na najnižji nastavitvi (ne tako, kot je na sliki) ne brusijo tačke, ampak cev izpuha na desni in nosilec stojala na levi strani... Poleg tega je zame (188cm) že pri taki nastavitvi položaj nog precej neprijeten - ko smo pa imeli nastavljeno na najvišje (kot na sliki), pa je bilo že naravnost obupno...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka... :devil:

Pri R-u že na najnižji nastavitvi (ne tako, kot je na sliki) ne brusijo tačke, ampak cev izpuha na desni in nosilec stojala na levi strani... Poleg tega je zame (188cm) že pri taki nastavitvi položaj nog precej neprijeten - ko smo pa imeli nastavljeno na najvišje (kot na sliki), pa je bilo že naravnost obupno...

D.

Ni napaka, vsaj v moji situaciji ne

Pri meni se je tudi že zgodilo, da sem prijel z zaščitnim plehom od izpuha oz nosilcem stojala.. Ampak vedno v primeru, da so stranske tačke že precej prej prijele in se tudi že umaknile noter. Zavedam se, da ima Comet pač eno mejo, ampak se mi pa zdi nesmiselno da bi drsal s tačkami kadar to ni potrebno. Hec je verjetno tudi v tem, da sem jaz malce lažji od tebe (79kg) zato je motor manj poseden in lahko naredim večji nagib do nosilca stojala oz. avspuha. Mi je pa zelo moteče, da že precej pred to mejo grabijo nožne tačke. Je pa seveda popolnoma druga pesem če imam gor še sopotnika. Ob večji teži mi tačke sploh niso prijele, ampak je šlo direkt na avspuh .)

Dex, kje si naročil distančnike in kakšna je cena??

Naročil sem pri Saplexu. Cena enega distančnika z DDV je 11.556,00 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima vaše mnenje:

Če do 20.12.o6 naročim motor GT650S ga dobim za 950k sit(akcijska cena).Po novem letu se cene dražajo tko da bo

nov stal(od oka) okrog1,2mio do1,3mio sit.

A se mi ga splača zdj kupit pa da mi v garaži stoji približno10mesecev?Prišparal bi200k sit vendar koliko bi

ta čas zgubil na vrednosti motorja oz.kakšni so problemi če motor tok dolg časa stoji??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima vaše mnenje:

Če do 20.12.o6 naročim motor GT650S ga dobim za 950k sit(akcijska cena).Po novem letu se cene dražajo tko da bo

nov stal(od oka) okrog1,2mio do1,3mio sit.

A se mi ga splača zdj kupit pa da mi v garaži stoji približno10mesecev?Prišparal bi200k sit vendar koliko bi

ta čas zgubil na vrednosti motorja oz.kakšni so problemi če motor tok dolg časa stoji??

ne kupuj...zdaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima vaše mnenje:

Če do 20.12.o6 naročim motor GT650S ga dobim za 950k sit(akcijska cena).Po novem letu se cene dražajo tko da bo

nov stal(od oka) okrog1,2mio do1,3mio sit.

A se mi ga splača zdj kupit pa da mi v garaži stoji približno10mesecev?Prišparal bi200k sit vendar koliko bi

ta čas zgubil na vrednosti motorja oz.kakšni so problemi če motor tok dolg časa stoji??

Tudi jaz mislim da se ti pod nobenim pogojem ne splača kupit zdaj.. Sam tudi močno dvomim v dvig cen.. Isto je bilo rečeno meni ko sem kupoval. Akcijska cena 1.099.000 naj bi bila do 24.12.2006, po novem letu se cena dvigne na 1.250.000. Kaj se je zgodilo? Po novem letu so bili cometi 1.059.000sit <_<

Sicer je možno, da se bo cena tokrat res dvignila, ampak če bo znatna razlika, bo to pri novih. Starejši letniki, ki so jim ostali (2005 in 2006) pa ne verjamem da bodo veliko dražji. Jaz bi počakal do izpita na tvojem mestu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 4 dneh mirovanja, sem ga hotel vžgati, a ni hotel.Po večkratnem poskusu je začelo metati olje iz izpušne cevi. Posledično velika količina bencina v olju.Mehanik pravi da ni možno da je bencin stekel v olje. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 4 dneh mirovanja, sem ga hotel vžgati, a ni hotel.Po večkratnem poskusu je začelo metati olje iz izpušne cevi. Posledično velika količina bencina v olju.Mehanik pravi da ni možno da je bencin stekel v olje. :?

Možno je, ampak zelo malo verjetno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 4 dneh mirovanja, sem ga hotel vžgati, a ni hotel.Po večkratnem poskusu je začelo metati olje iz izpušne cevi. Posledično velika količina bencina v olju.Mehanik pravi da ni možno da je bencin stekel v olje. :?

O pa še kako je možno.

Se je men naredil isto pr ER-5, ko mi je smet pršla v uplinjač in mi plovec ni zapiral.

Pravilni nivo olja je bil mal čes sredino steklenga okna, sam tist dan ko sem jst v garaži vohal bencin se je tut nivo olja povečal, tako, da ko si motor zravnal je bil okenček še zmeri zakrit.

Aja, pa to se mi je zgodil dvakrat.

LP Speed

Popravljeno . Popravil speed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj se je men tut zdel da me cloven nateguje sam...kaj pa vem.Raj vas tle vprašam za mnenje(VEČ GLAV VEČ VE!!)Itak pa mi ni slo v glavo glede podražitve-zakaj bi se dražal če pa je evro na centralnem tečaju določen za stalno.Ane?

Bom počaku do izpita-čeprov me bo trgal drug let spomlad k bom brez :cry: .

Kdo mi da za en krog?Testna vožna hyosunga!Dobi pivo(pod pogojem da je peš!!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 4 dneh mirovanja, sem ga hotel vžgati, a ni hotel.Po večkratnem poskusu je začelo metati olje iz izpušne cevi. Posledično velika količina bencina v olju.Mehanik pravi da ni možno da je bencin stekel v olje. :?

Kot je rekel speed, je čist možno, da bencin steče v olje. Meni se je isto zgodilo pri Monstru. Če ti je zelo narastel nivo olja v motorju, potem je to najbrž to. Verjetno gre za ventil na dovodu goriva, ki se odpira na podtlak, kadar motor teče, ko stoji pa bi se moral zapret. Možno je sicer, da je pri Cometu vse skupaj drugače izvedeno, čeprav dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem pri Saplexu. Cena enega distančnika z DDV je 11.556,00 SIT

Danes dobil distančnike. Cena z DDV za kos ni 11k, ampak 8.998sit, če še koga zanima slučajno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel speed, je čist možno, da bencin steče v olje. Meni se je isto zgodilo pri Monstru. Če ti je zelo narastel nivo olja v motorju, potem je to najbrž to. Verjetno gre za ventil na dovodu goriva, ki se odpira na podtlak, kadar motor teče, ko stoji pa bi se moral zapret. Možno je sicer, da je pri Cometu vse skupaj drugače izvedeno, čeprav dvomim.

Kako je to mogoče da pride iz cilindra bencin v olje? Bat ma 2 obročka pa še oljni obroček. Jst mislm če bi že kj prtekl bi to blo zlo mal in tud prbližn nebi upazu na nivoju olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je to mogoče da pride iz cilindra bencin v olje? Bat ma 2 obročka pa še oljni obroček. Jst mislm če bi že kj prtekl bi to blo zlo mal in tud prbližn nebi upazu na nivoju olja.

Iz vplinjaca mimo ventilov in skozi obroček(obroček je prerezan da se ga da nataknit) to je to!

Najbrž pa tudi obročki ne tesnijo tekočine kot je bencin 100%

Men se je to zgodilo na Cagivi, čist ista situacija.

Zamenu plovc, olje in oljni filter pa gassss :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne nateče v trenutku, ampak v daljšem času- npr. čez noč ali če se par dni ne voziš. BMW uplinjači od boxerja imaju tudi eno hibo- če ga parkiraš na stransko tačko, pa ugasneš, ti včasih plovčka igla ne zapre, pa teče benz iz uplinjača- ne v cilinder, pač pa po tleh... Ampak to je mogoče enkrat na tisoč ali še redkeje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je to mogoče da pride iz cilindra bencin v olje? Bat ma 2 obročka pa še oljni obroček. Jst mislm če bi že kj prtekl bi to blo zlo mal in tud prbližn nebi upazu na nivoju olja.

V dveh dneh je v mojem primeru steklo toliko, da je bilo okence kjer naj bi se preverilo nivo olja zalito do vrha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to sem tudi mislil,- na daljši rok. Kaj pa je bilo narobe? Uplinjači, ali pipica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!