Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Dex vsaka ti čast.tak pokrov iščem že nekaj časa pa ga nisem našel(a je to za hyosunga???).kje si ga izbrskal?

PS:kaj si naredil da imaš idprt ror???

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokrov sem našel na nemškem E-bayu, pa me zanima,če je mogoče že kdo nabavil, oz. če je kdo dal kam delat ali kaj podobnega.

Kar se pa tiče izpuha, je pa postopek odpiranja opisan tu: !KLIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti za opisan postopek.Če se bom loteval česa podobnega se bova mogla slišat(če ne druzga,mi motš povedat kje si dobil cev,volno pa itak kupiš v TCju ane??Aja in pivo ti ne uide).

Kar se pa zic plastike tiče...hyosungu zadnji zic mal visi/štrli naprej na prednjega in bi morala bit plastika mal postran odrezana da se bi spet nazaj zlila?Vsaj kolkr sm jst vidu hyosunga in te plastike!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, če te bo karkoli zanimalo, kar kontaktiraj preko PM. Če bo v moji moči, ti bom rade volje svetoval/pomagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je zanimivo to, da sem govoril s kolegom iz Nemčije in ima comet 650 s, ki ima že 45000 km in razen manjših težav ni imel sploh problemov !

So pa cene pri Saplexu strašno znižane in zanimive, R model 979.000 :eek:

Do kje bodo sploh še šli, v poden ?

Sem pa danes ogledoval v Ljubljani - Carplus R,S,N model in se mi zdijo kar lepi, posebej R model.

Samo ko bi imel višjo balanco kot jo ima S model pa bi se žena takoj vozila s črnim, ji je strašno všeč črn R, Sploh pa zaradi cene ! :hmm: Okoli kvalitete pa kar bo pač bo, saj ima dve leti garancije !

A bi kdo zamenjal višjo balanco z nižjo popolnoma novo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker letnik pa ma ta tvoj kolega iz nemčije?

Kar se balance tiče pa je na S modelu možna visoka kot pri N ali pa nizka kot pri R.

Ce imas visoko balanco mas tut spegle gor drgac pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je zanimivo to, da sem govoril s kolegom iz Nemčije in ima comet 650 s, ki ima že 45000 km in razen manjših težav ni imel sploh problemov !

So pa cene pri Saplexu strašno znižane in zanimive, R model 979.000 :eek:

Do kje bodo sploh še šli, v poden ?

Sem pa danes ogledoval v Ljubljani - Carplus R,S,N model in se mi zdijo kar lepi, posebej R model.

Samo ko bi imel višjo balanco kot jo ima S model pa bi se žena takoj vozila s črnim, ji je strašno všeč črn R, Sploh pa zaradi cene ! :hmm: Okoli kvalitete pa kar bo pač bo, saj ima dve leti garancije !

A bi kdo zamenjal višjo balanco z nižjo popolnoma novo ?

Športna balanca je fullll draga (jo je kolega hotel nabavit, ko je še imel GT650S z navadno in je bla okoli 60k če se ne motim.. Tako da se ti jo ne splača menat za navadno. Klasične bilance so v Louisu po cca 40 eur, imaš ogromno izbire, tako kar se tiče modelov, kakor glede barv in materialov. Športno pa spraviš, kaj veš kdaj pride prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker letnik pa ma ta tvoj kolega iz nemčije?

Kar se balance tiče pa je na S modelu možna visoka kot pri N ali pa nizka kot pri R.

Ce imas visoko balanco mas tut spegle gor drgac pa ne.

Ko sem si danes ogledoval sem videl, da ima S model na maski spredaj že pripravljeno za prišraufat ogledala na masko in ni problema zamenjat, in ta kombinacija bi bila odlična-visoka balanca in ogledala na maski. Se pa strinjam z Dex-om bi bilo bolje spravit športni in drugo kupit v Louisu, a ne vem, če bi šlo, ker zgornji del vilic je drugačen ali pa se motim, ne vem. Je pa žena strašno zapela in jutri jo moram tja pelat, da si ogleda črn motorin.Moj kolega Gerhard ima 04 letnik in bo zamenjal spomladi za R model v novi barvni kombinaciji, je pa zanimivo, da njega niso nič klicali za zamenjavo sprednje glave, niti ne ve za splošni vpoklic dilerja za zamenjavo ali popravilo, čudno! Je pa zamenjal do sedaj verigo drugič, ploščice spredaj trikrat, zadaj sploh ne,gume zadaj tri in spredaj eno, drugač pa na motor ni dal popolnoma nič opreme, je bolj škrte sorte :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji ni bilo nobenega vpokoklica za zamenjavo glav.. .) Tisto kar se je govorilo o vpoklicu na forumu je veljalo za Nemčijo, mi smo se le pritoževali, da bi bilo to potrebno storit tudi v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabm nasvet, glede rejetinga frgazarja.

Kje čim ceneje dobim mikunijeve dize (mikunijeve oznake so drugačne kot dynojetove)? :?

Komet ma 130 original gl. dizo, kar pomeni 130cc goriva/min, pri dynojetu bi ta oznaka pomenila diameter luknjice 1,3mm. Zato hočem mikunijeve dize, ker je lažje predvidet povečanje dotoka goriva.

Mogoče kdo ve kakšen tip dize je na kometovem frgazarju tip vplinajca Mikuni BDSR39?

--imam namen narest desnorkel(na novo narediti pokrov filtra iz poliestra) na original airboxu

ali

--menjati airbox z športnimi filtri

--odprt ror je ze gor wings 50mm out diameter

Na netu sem našu podroben opis rejeta Suzukija sv650 tako, da se po njihovih priporocilih glede na modifikacije nagibam k velikosti diz

--desnorkel 142

-- športn filtr 147,5+ (ekstremna verzija 160 --sam osebno mislm da bi to bla prebogata mešanica)

post-1941-1163668193_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem dobil odgovor na vprašanje od Saplex-a iz maribora, da se dobi tudi R model z višjo balanco, samo črnih ni več znižanih l. o4 , ostali so samo rumeni in srebrni, dobi se pa R model črn letnik 06 cena : 1168.000 sit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mal gledu model S in N po slikcah.Nism sigurn ampak se mi zdi da rumena barva ni enaka:

na N modelu se zdi bolj umazano rumena kot na S.Mam prav???(rumeni N model sem videl v živo-za bruhat barva!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo lastnik S rumenega modela??Da bi eno slikco plpopov al pa na PM poslal da bi vidu kasna je v resnici barva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem,

zanima me, če je kdo že slučajno menju krmilo (belanco)? Men se zdi neka čudna in nimam pravega občutka pri vožnji. Se to zdi še komu?

Če jo je kdo menju, mi naj prosim pove katero je uporabil in kje jo je kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal poglej nazaj po postih.se mi zdi da je dex gledu eno v louisu.ne vem pa ce je svojo namero/zeljo udejanjil.

kaj pa te moti pri tvoji balanci?A mas visoko al nizko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Visoko mam.

Ne vem točno kak bi ti opisal, nimam dobrega občutka pri vožnji. Zdi se mi, da bi mogla bit mal nižja in pa bol ravna. Vsaj zame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ze v trgovini ko sem samo sedel nanj bila bolj vsec nizka.sicer ne vem kako je na kaksni daljsi poti vendar mi tako bolj odgovanja.pa se lepsi mi je ko ima spegle na oklepu in ne na balanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!