Skoči na vsebino

Hyosung GT 650 Comet


pobalin

Priporočene objave

Meni pa gt 650 S se pravi pol oklep zivo rdece barve z nizko balanco in ogledali na oklepu.Se pa nebi branil akrapoviča al pa kj podobnga pa kasnih 50 KM vec na kak utrgan trenutek :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odpeljal husota k Barboriču na zadnje uveljavljanje garancije.. Mi poteče drug teden, pa je treba zrihtat puščanje hladilne tekočine. Pa akumulator je spet prazen.. In ne vem, ali je zanič, ali pa ga ne polni. Mogoče kdo ve kolk košta drug, če je zanič?

ICE MAN, zdi se mi, da sem videl tam parkiranega tudi tvojega husota, če sodim po vgraviranem napisu Hyosung na Wingsu :) Lepo narejeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo pratim vaš forum zelllooo dugo ,pa sem se odločil, ka neki stvari povem :) tak ka vete sem ponosni lasnik ˝husota˝od zacetka prodaje. kupil za miljo ter neki drobiz ter bil 1 leto na mojega baby zelo ponosen :OK: seveda sem v oni skupini ka ma durh težave .sem doživel vse tezave ter se mal več (prepričani sem da so zadnjo tezavo zakrivili moji extra dobri mehaniki :headbang: )mam nekaj menj:1.bilanca ki je omenjal dex nevem al men se zdi ka je moj prijatel enako kupil (2 mesca za meno je kupil sem gumic nobenih težav :eek: (sem kaksnega padca :cry: ))zaradi nekih problemov z staro bilanco(vugjeno zaradi više sile(gravitacije))ka je pač bol ravna mal krosarska. ko sem se pelo z motorom sem že na prvem ovinku skoro rasipal meni je sem videza full ne pasala njemu je tudi žal pravo ka v uvinkih ma fejs težave s filingom pa se 1 leto vozil z njo. tak premislite preden kupite :hmm: 2.kdo je menjaval ventile iz dobro znanih razlogov naj provei obvezno ketno se splača ka nebo mel še kaj drugega him. :angry: 3.sem vec kunjov ki bi rad mel (pratim budno dex ter simonov ter ostalih trud)bi si nabavil močnejšo zadnjo nihalko(amontizer plinski+vilica)če ve gdo ki je mere za zadnje vilice. :hmm:

hvala lepa ka ste poslušali moje nakladanje in upam ka vas ne motim cao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@snoopy

Imam 13k km. Prva sezona 6 in letošnja 7. Sem upal na več, ampak mi ni zneslo. Sicer pa ni panike, težav je bilo v teh 13k, kot da bi jih prevozil 130, tako da sem fajn skoristil garancijo :) :naughty:

@aleksander veliki

Dobrodošel na Motosvetu in v debati o husotu :) Bi te pa prosil, da v nadalnje poskusiš pisati malce bolj pravilno slovensko, ker imamo nekateri, ki prihajamo iz drugega konca Slovenije, precej težav pri branju in razumevanju vašega dialekta :) Kot bi verjetno tudi vi imeli težave z našim :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odpeljal husota k Barboriču na zadnje uveljavljanje garancije.. Mi poteče drug teden, pa je treba zrihtat puščanje hladilne tekočine. Pa akumulator je spet prazen.. In ne vem, ali je zanič, ali pa ga ne polni. Mogoče kdo ve kolk košta drug, če je zanič?

ICE MAN, zdi se mi, da sem videl tam parkiranega tudi tvojega husota, če sodim po vgraviranem napisu Hyosung na Wingsu :) Lepo narejeno :OK:

Jap res je moj huso je pri Barboriču, počlo prednje koleno pri frgazarju. Motor je drugač čist ok delov in sploh ne bi opazu če ne bi šnofov okol motorja ko sem ga zadnjič pral. Motor ma pa drugač 10 000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede garancije je pa treba težit 100 na uro. Sam sem doživu da sem dubu nov del pa je bil defektn.

Mislm da mormo bit sam pozorni na ventile in jih pregledovat vsak servis, tko k piše v servicemanualu.

Glede gumjastih kolen (pri frgazarju sesalno koleno), bi se pa dalo narediti iz aluminija tako kot sem videl hyosung racing america. Edin problem k je možen da še nastane je zanč regler ali pa prekurjeno navitje. Tudi to se da prenavit in narediti nov regler z dokaj malo strškov napram ceni org delov.

Jst mislm da bi ta masina mogla dolg cajt it, če upoštevaš zgornje predpostavke. Motor ne pije olja, vžiga normalno... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi lohka blo če ne bi videl da je počlo koleno?Zmeri mnj mi je to tega motorja...ceprov je super in mi je zelo vsec nocem da bi ga vozil vake par kilo km na servis in garancijski popravil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi lohka blo če ne bi videl da je počlo koleno?Zmeri mnj mi je to tega motorja...ceprov je super in mi je zelo vsec nocem da bi ga vozil vake par kilo km na servis in garancijski popravil...

Verjetno ga bi moral zamenjati na lastne stroške. Okol 12k sit je koleno. Verjetno ko bi se luknja zvečala bi začel motor vse več fovš zraka vlečt in trokerat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na prijazni kritiki,se bom potrudil

ka bom pisal čim bolj pisno slovenščino.

Moj huso ma mal cez 13k, prvo leto 8k, drugo 5k(zaceli problemi),tretje 300 km(dobo otroka na katerega zelo ponosen, ter zadni kvar ki pa ni bil v garanciji) :OK: :cry:

V naprej bi prosil ka me ostali clani ne vikajo.(domače:ker sem pubec s štajera ki ma divljo prekmurko, ter nisma tolko stara ka me vikate vendar hvala za gest)

Po moje huso je motor ki me je največ naučil o mehaniki motorja,sem pač take narave ka me vse zanima, in z tim motorjem sem spoznal katerre vse tegobe lako majo motorji(mel kawo staro kot jaz pa nikoli pri mehaniku :worship: )seveda vozne lasnosi stare kawe so ful bol nevarne kot od hsota, vožnja je full lažja od stare kawe.po moje je on pac fan bike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...to sm pa pozabu prasat(me je boljsa 0,5 spomlna).Kako je kaj na zadnjem zicu gtja??Sopotnica trpi?

K nebi rad preoblikoval njene ritke ko pa je tko sexy :OK: ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja svojo ritko prav rada posede na zadnji zic :) Tako, da pomoje ni hudega.. Edino kar jamra je to, da jo bolijo roke, ker je pozicija precej športna in se je treba kar fajn naprej naslonit in opirat z rokami na rezervoar, sploh pri zaviranjih :D

PS.

Pa še V2 je in tako lepo prijetno trese, punce imajo baje rade to :naughty: :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps.

Pa še V2 je in tako lepo prijetno trese, punce imajo baje rade to :naughty: :D

Pol pa morm mal večkrat it z njo čez logask polje skoz drevored :devil: :wub:

(upamdanepretiravam) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...to sm pa pozabu prasat(me je boljsa 0,5 spomlna).Kako je kaj na zadnjem zicu gtja??Sopotnica trpi?

K nebi rad preoblikoval njene ritke ko pa je tko sexy :OK: ?????

Jah to ni glih motor narejen za 2. Tist zadi je bl lepotno k za kj druzga. Če maš koga uzad je motor mal živčn in prov hitr se boš kakšne 100m po ta zadnjem pelu.... pol pr takih manevrih morš pazt da ne pade dol.

Moja se edin pritožuje nad Wheeliji in nad hitrostmi okoli 200km/h. Za daljšo turo je lahko zadnji zic močno utrujajoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo pri nas ze kaj takega naredu?

Dec, ti sam povej bomo vse zrihtal :OK: pol kile smole, mau trdilca, mau katalizatorja, mau stiroporja, mau alu folije pa bo. Nč nis reku d boš kej delow :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že lep cajt nazaj[attachmentid=87630]

Tole je požagan original, jst sm mislu nadomestek originala.

Dec, ti sam povej bomo vse zrihtal :OK: pol kile smole, mau trdilca, mau katalizatorja, mau stiroporja, mau alu folije pa bo. Nč nis reku d boš kej delow :P

Smolo, trdilc, pa vlakna že mam. Prnes stripor pa gasa.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!