Skoči na vsebino

Predstavitev REIN ART TATTOO STUDIO


ixs

Priporočene objave

Bolj ne kot ja:)

Po moje bomo pred 19:00 vklopili projektor - odvečnega besednjačenja ne bo!

Rein ima danes namreč še nekaj dela v popoldanskem času zato ga bom takoj ko pride v Clubhouse predstavil, da boste vsi vedeli kdo je kdo in nato bo sledila projekcija fotk njegovih izdelkov + fotke raznih motivov brez dodatne razlage. Reinhard bo imel s seboj tudi fotografije izdelkov in katalog določenih motivov in v kolikor bo imel kdo kakšno vprašanje se bo lahko obrnil direktno nanj, mi pa ga bomo prepričali da danes ne bo grizel!:)

Ta "predstavitev" ne bo kot kakšno potopisno predavanje z razlagami in podobnimi stvarmi, temveč si boste lahko vsi tisti ki vas zadeva zanima, s pomočjo projektorja ogledali fotke in motive oz. se po določene informacije napotili direktno do reinharda, ki bo zato tam, da vam odgovori na vaša vprašanja!

Pravtako pa lahko vsakdo dobi pisne napotke za nego sveže tetovaže!

Reinhard je namreč opozoril da vse več ljudi sploh ni obveščenih kako mora oskrbeti svežo tetovažo in koliko časa ji morajo posvečati še posebno pozornost(14 dni), s kakšno kremo je tetovažo treba mazati in kako se jo umiva!

Prve tri dni je namreč treba tetovažo pri umivanju dobro pritisniti in kožo očistiti VSEH kožnih izcedkov. Po umivanju pa kožo namazati z bepanthen mazilom(ne kremo)! To delamo cca. 5 X dnevno!!! Po treh dneh se običajno kožni izcedki ne izločajo več zato umivamo nežno, vendar vseeno temeljito cca. 4 X dnevno. zadevo ponavljamo cca. 14 dni.

Poudariti je treba da se v tem času lahko tuširamo le cca. 5 minut in se ne namakamo v vodi(tudi drugih delov telesa ne - kajti telo je kot spužva)! Izogibati pa se je treba tudi soncu in vsem aktivnostim, ki spodbujajo znojenje!

KOPIJE Z NAVODILI O NEGI SVEŽE TETOVAŽE DOBITE NA ŠANKU V CLUBHOUSEU!

Več o tem pa danes po 18:00 uri......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te držim za besedo! 

... kar sem rekel, sem rekel... :grim

Pridem pa nekaj po 18:00, ker moram prej biti še na enem webinarju, ki traja do 18:00...

Pa še eri bom eno pijačo plačal, če mi pokaže... tattoo.... :blush: :P :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če jaz uletim okol 20-21.00 še ne bo prepozno za kak pir in čvek o tatujih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi uletim tam neki ko pervy...

pravzaprav...glede na to da jaz vozim... istočasno :D

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi uletim tam neki ko pervy...

pravzaprav...glede na to da jaz vozim... istočasno  :D

lp alena

no, vseeno upam,da boš človek pustila to čast, da pred tabo zakorači v CX? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vseeno upam,da boš človek pustila to čast, da pred tabo zakorači v CX? :)

glede na to da še vedno gnijem na šitu in da me še doma čaka delo bom zgleda pavziral, no sicer pa itak ni panike, pir mam doma tudi, tatoo mam plan komaj jeseni, obiščem pa vas drugič tudi lahko .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da še vedno gnijem na šitu in da me še doma čaka delo bom zgleda pavziral, no sicer pa itak ni panike, pir mam doma tudi, tatoo mam plan komaj jeseni, obiščem pa vas drugič tudi lahko  .)  :P

saj mene tudi ne bo (žal). tatooji me že zmer zanimajo. I am the biggest emty canvas around ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vseeno upam,da boš človek pustila to čast, da pred tabo zakorači v CX? :)

sicer je že odgovoril.... ampak... če bi že nastala ta situacija... NE!! :devil: :devil: :devil:

:lol1:

lp alena

@gregs... mej telefon pri sebi... če se zgubim... konec koncev izpolnjujem dva od treh kriterijev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eri bom eno pijačo plačal, če mi pokaže... tattoo....  :blush:  :P  :yea2:

Uf,... :slap: tole sm pa čist spregledala... :blink: Me je ena druga zadeva zgleda mal zmedla... :hmm: :kva2: ups.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav ponovno iz štajerske.... rein me je navdušil, tak da bo naslednji obisk v prestolnici zelo kmalu...

lepo vas je bilo spet videt.. ter seveda spoznat nekaj novih fac... :004 :004

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,...  :slap:  tole sm pa čist spregledala...  :blink:    Me je ena druga zadeva zgleda mal zmedla...  :hmm:  :kva2:  ups..  :whistle:

Oproščeno! :yes:

Registriran motor ima pa ja prednost... :grim

Če je to ta druga zadeva... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lepo vas je bilo spet videt..

Tudi tebe je bilo lepo videti... :grim

Ko prideš naslednjič, ti samo pokliči... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn je blo, dost novih ljudi spoznal, pa dva pirčka spil (tnx Alter), pa domov. Je bla na gorenjskem že kar zima, ko sem tja prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!