Skoči na vsebino

IGOR JERMAN


nussy

Priporočene objave

He he definitivno po njej, k drgac bi jih vmes prevec polival pri 40 in plus stopinjah. So pa mel po koncu mini zabavo, med drugim so dobili nagrado tudi za najboljso yamaho na dirki! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure nč več ni zaročenka od Dovija, je bla letos na zadnji dirki na Grobniku že z novim spremljevalcem..... .)  .)  .)

A zato Dovi ne vozi več tako dobro, kot na začetku sezone??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bo v nemškem Oscherslebnu 24-urna dirka. S treningi pričnejo danes. Včeraj je še padal dež, danes je sicer suho, vendar ne preveč toplo.

Dirka bo prav gotovo zelo zanimiva, so pa tokrat na dirki tudi Hrvati, ki so se na to dirko pripravljali že kar nekaj časa in bodo nastopili s celo dvema ekipama. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Mare je šel z njim, ampak ne vozi, šel je za pomoč Igorju pri vseh ostalih zadevah (čiščenje kombičelade, sušenje kombinezona itd.). Sicer bi mogla it jaz, ampak žal sem ostala doma, ker nas včeraj celih 12 ur!!! niso uspeli pripeljat z Djerbe, in tako me Igor ni mogel več čakati. :cry:

Boste pa zato dobili vsaj mal bolj sveže info. :)

Popravljeno . Popravil nussy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merjeni treningi so končani, Igor s svojo ekipo štarta z druge štartne pozicije, kar je enkratno izhodišče za jutrišnji štart ob 15.uri! :OK:

Boljši čas je dosegla le ekipa Suzukija, s pol sekunde prednosti. Za dirko napovedujejo tudi dež, česar se naši fantje pravzaprav veselijo, saj so v dežju veliko boljši od ekipe Suzukija. Vendar pa kakorkoli, dirka bo dolga in v vsakem primeru lahko za naše tri (poleg Igorja tokrat še Giabbani in Hinterreiter) le držimo pesti in veliko dirkaške sreče, saj bo ta dirka odločilna tudi za uvrstitev v skupnem seštevku prvenstva.

Zaenkrat še nimam info. kdo bo jutri štartal, vam pa še povem. .)

post-6571-1123849965_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Warm up je minil brez posebnosti, naši so dosegli tretji čas.

Štart dirke bo danes ob treh, štartal bo Giabbani, Igor bo šel na progo verjetno drugi.

post-6571-1123935646_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanj o osvojitvi letošnjega prvenstva je konec, Igorjeva ekipa je morala danes zjutraj okoli pol osmih po padcu Hinterreiterja zaradi popolnoma uničenega motorja žal odstopiti. :(

Pred padcem je bil Igor z ekipo trdno na drugem mestu. Po samem štartu so bili nekaj časa celo v vodstvu, vendar sta Giabbani in Philippe s Suzukijem padla na olju, ki je bil na pisti. Oba sta zgubila nekaj mest, vendar sta hitro spet prišla na prvi dve poziciji.

Skozi noč je bilo vse v redu, Igor je zopet delal zelo hitre čase in tako nabral veliko prednosti pred tretjeuvrščenimi.

Žal pa je padec Hinterreiterja pomenil odstop in tako bodo fantje ostali brez točk.

Ostane še ena dirka, 25.septembra v Vallelungi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za ekipo :( A za 2. mesto majo še šanse?

Če sm prou slišu pa nej bi bla hrvaška ekipa s posadko Boris Zujic, Bruno Smoljan, Sinisa Kezic in Damir Barisic na 25. mestu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žao mi je što YART nije uspio smanjiti zaostatak iza Castrola pred zadnju utrku!

Nadam se da mi Nussy neće zamjeriti, hrvatski timovi osvojili su drugo i četvrto mjesto u SP, tj 20. i 25. mjesto u ukupnom poretku! Fantastičan uspjeh za premjerni nastup!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žao mi je što YART nije uspio smanjiti zaostatak iza Castrola pred zadnju utrku!

Nadam se da mi Nussy neće zamjeriti, hrvatski timovi osvojili su drugo i četvrto mjesto u SP, tj 20. i 25. mjesto u ukupnom poretku! Fantastičan uspjeh za premjerni nastup!

Čestitke hrvaškima ekipama za rezultat :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes na bol`dorju je pokazal Igorja na national moto cbr, ko so vrteli on board lap. Na štartu pa v nobeni od dveh national ekip ni blo slišat njegovega imena.

nussy lahko mal pojasniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vidli unga mojstra na kawasakiju, ki je looping delal na ciljni ravnini? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vidli unga mojstra na kawasakiju, ki je looping delal na ciljni ravnini? :blink:

A je kdo gledo dans eurosport ob 15:00, ko je bla endurance tekma? Enga je na ciljni ravnini tk ubrisalo, ko ga je na zadnjo dvignalo  :slap: Še nisem videl kaj takega.

Jap, js sem vido :grim

A Igor pa ni dirkal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vidli unga mojstra na kawasakiju, ki je looping delal na ciljni ravnini? :blink:

ma ja, mater, zakaj se je pa model sploh vstajal pa si nekaj jajca gledal al kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!