Skoči na vsebino

Rekordi


Perla

Priporočene objave

Vedno, kadar sem poslusala pogovore o najvecji hitrosti (govorim o cestnih motorjih), me je to blazno jezilo, ker se mi je vedno zdelo, da je to ... no ja, kako bi rekla? = brez veze.

Uff, ce pomislim, mi kar adrenalin naraste ... Ni, da bi se clovek prevec hvalil s tem. Ce bi prislo do frke, nimas sans, da se ustavis!!!

Jasno pa je, da vsak kdaj poskusil kje ima top limit in kje je limit njegovega konja (oz. konjev).

Torej, moja izkusnja: ST ima menda top 245. Parkrat smo sprobal do 235 (vedno 2 na zicu) - kao ima se nekaj rezerve, samo meni se ne da vec v zvezi s tem ganjat (sej veste: full gre benza, gume se kar lupjo, da o drugih "obrabah" ne govorim).

Kaksne so vase izkusnje? Beseda je vasa.

Perla

ps: lepo prosim, da ne bi sel zdaj kdo kaj sprobavat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je moj GePeZejcek 500 ze kar veteran (13 let), mi niti ni do tega, da bi ga prilifral do tovarniskega ali kaksnega drugega limita, ampak enkrat sem sel 180, pa mi je bilo cisto dovolj. Sem raje z Alfo 166 presegel omejitev, kjer se je na ekranu izpisalo Spedd limit exceeded - meja na 215, moj osebni hitrostni rekord pa 225. Samo se s Ferrarijem sem sel hitreje - 230. Ampak takrat samo kot sovoznik...

Edited by - gregs on 05/06/2001 01:05:28

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto: Rover 114 GTi 16v - 210 km/h (pa rezerva - po moje tja do 230 bi moralo it)

Motor: trenutno kljuse samo do 160+ v visnjegorski klanec (po moje bi tja do 200 mogu it)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce koga zanima:

Avto: Rover 216SLi max 210km/h

Motor:

Aprilia Falco - 249km/h v peti prestavi za šesto je zmanjkalo ceste

Aprilia Pegaso Garda - 190km/h

Aprilia Classic 125 - 120km/h

BMW K1 - 230km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami divjaki

Kot je razvidno iz topica romantika s poti, moj rekord Lj. - Portoroz 18 ur ciste voznje s kolesom, ha, ha

Lp Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, meni ni jasno, kako greste lahko 260 na motorju... Jaz se na svojega sportnika stisnem na tank kolikor morem, pa mislim, da me bo pri 160 odpihnilo, pri 180 pa ze preverjam, ce so mi krila pognala. Drugace pa tja do 150 se kar gre... Ocitno bo potrebno se bolj "kvihtat" glavo, da bo take G-je zdrzala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSX 1300 R na 3/4 gasa,zalet ca.2 km,hitrost temu primerna.CBR-XX enako.Moko-GSF 1200 z N2O za pet sekund je tudi adrenalin total.

avto: 328 GTB proti dunaju kot sopotnik -> pune gate.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej jaz mislila, da sem sla hitro. Vi ste pravi norci.

Honda hornet: 205 km/h po gorenjski avtocesti.

VTR: 180 po ovinkih na navadni cesti 200km/h.

Men ni samo gate paral, men se je štrikec na tangicah skor strgu od strahu.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info. po števcu - napisal za to kar sem vozil (saj ne da divjam, sam sprobat pa moram vsako svar kolk gre pa naj bo to magar GSX-R1500RRR Jajahama)

Motorji:

APN: ne vem takrat so vsi šli cez 100

CTX: 105 (avto zadaj)

JAWA: 150

MZ: 140

GILERA: 175

GSX750 '82: 215

Moto Guzzi V11 sport: 210

Avto:

Zastava 750: 130 po hribu navzdol (ce je bil poln)

Justy 1.0: 160

Reno 5 (1.4): preko 180 do 0 - navzdol pa še vetr v rit ( po ravnini 165 )

Pižo 306 1.4: 170

AX 1.4dizl: 150

Reno 19 1.4: 195

Pižo 206 1.1: 165

Reno Laguna: 200

Bickl:

65 po ravnin, 80 po klancu navzdol (18. brzina, gas du fula)

Rolerji:

kakih 20, nato pa v graben

Pir:

0.5litra/minuto , sicer pa v pivu raje pocasi uživam.

No pa sem se izpovedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, jaz vozim po omejitvah:

mam pa "prijatla" ki je marsikaj vozil:

moj ZR7- 215 km/h (vsi podatki - po števcu)

aprilia mille R - 267

aprilia falco - 255, grobnik 235 pol pa v zagrebskem v pesek.

kawa ninja 9 - 275 (pribljizno +/- 5 km/h)

in glavni G force - BMW R 1200 C Z NAJVECJIMI ROGOVI - 195 KM/H

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdaj je pa dosti tega napihovanja!

Vsak je bil najhitrejsi, najboljsi,...

A lahko kdo to tudi dokaze? Dovolj bo, ce prinese placilni listek, ko ga je policija dobila na radar in na katerem pise, da je namesto dovoljenih 50km/h peljal 72 km/h. To bo dokaz, da je njegov motor (ali avto) sposoben peljati 72 km/h (primer) ter da ga je voznik sposoben obvladovati!

lp Easyrider

EH ZE EDDIE LOWSON JE REKEL DA NAD 150 NOBEN NE OBVLADA MOTORJA AMPAK MOTOR NJEGA PA JE DIRKAL. TOREJ NI SMISELNO SPRASEVAT CE GDO OBVLADA BRZINE V TEM TOPICU. TO JE SAMO TAK MALO DA VIDIMO DO KOLKO NAS MOTORJI PELJEJO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... TO JE SAMO TAK MALO DA VIDIMO DO KOLKO NAS MOTORJI PELJEJO ...

To je to! Dokazi z listkom (uradnim), da te motor res tolko pelje!

lp Easyrider

Easy, lahko si pa ti ta placilni listic. Ce si za, se bomo kje zmenil pa te bomo pelal en hiter krog.

FP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto: 160 (po števcu, torej mogoce enih 150 realno), moja Aprilia Pegaso, na avtocesti proti Ivancni Gorici iz LJU.

Jebi ga, še to je prevec ... Tko kot pravi EasyRider, pocas je najboljš -- jaz najbolj uživam tam pri enih 90-110...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prave reve ste vam bom jaz povedala svoj hitrostni rekord

900 km/h BOEING 737

kolk nagl gre pa vlak smrti pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tut moj GPZ potegne do okol 200 (mal cez). Upam da bo zdej z drugim auspuhom še kej dodal zraun na špici. Drgac mam pa en kup vtrganih kolegov, ki so se že pelali kr krepko prek 250 po števcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da vidimo ce kdo prehiti to:

cez 200 km/h (baje okoli 240) samo z mojo lastno tezo. seveda v prostem padu iz 4000 m. 70 sekund cistega adrenalina.

ampak ko tolko vozis zgleda hitreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekordi??? Dobri ste. Jaz pa s svojim R.E. Bulletom 500 ne podiram rekordov, pac pa ocitno postavljam izhodišca za najbolj skromne (ali pa tiste, ki jim je dosti toliko, kot gre, in ne pišejo hitrosti v metrih na uro, govorijo pa, kot da gre za kilometre). V osmih vožnjah po mejah Slovenije (vsakic sem startal iz sredine Slovenije-Zasavja) sem naredil 3992 kilometrov, povprecna hitrost je bila okrog 60 km na uro, potovalna pa 39. Še sem živ in zdrav

Srecno

Leko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

leko vsaka cast, za to rabis iron butt pa zivce.

drugace pa ne reci da ne postavljas rekordov, kaj pa NAJmanjsa poraba, mislim da sem ti glede tega kar faus. ampak ce si mislim da bi pol jaz spil vec kot motor bi mel malo slabo vest. bi pa ga res rad enkrat videl, a prides v kostanjevico na FS III?

Puzdravlen !

Lepo je pocasi, sam ko imaš enkrat 100 konjev in vec pod svojo ritjo, je težko pocasi, sploh pa ko imaš pred sabo lepo cesto, dober asfalt in malo prometa. Sploh pa ce si sam na motorju, da gre za lep vroc poletni dan, asfalt razbeljen in gume ogrete. Hm hm.. pocasi? Ja edino v primeru, da si svojo dušo privežeš, vsem konjem pa se opraviciš, da jih zaradi pomanjkanja dela pošiljaš na dopust.

Aha, moj rekord. No moj kawa ZZR-ko 600, je na avtocesti ŽALEC-MARIBOR, pokazu po števcu 255km/h. No morm rect, da je kr gate paral, bil sm našponan ko struna. No do 150 je dosti bolj sprošceno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Sami divjaki

Kot je razvidno iz topica romantika s poti, moj rekord Lj. - Portoroz 18 ur ciste voznje s kolesom, ha, ha

Lp Climber

:twisted: :twisted:

MOJ REKORD PA Z GSF 600 JE KOZINA PULA MOTO ZBOR SAMO 7 UR IN NA 130KM ODDALJEN CILJA :twisted: :twisted:

MOR PA PRIZNAT DA SMO MALO BETULE OCENJEVALI A TUD TO JE TREBA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R 25 v6 1984 220 po števcu ????

GSX 750 es 170 po števcu ???? najlepše enih 80-100

me je pa kolega pelo 250 ????????????????????????????? V6 sincro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!