Skoči na vsebino

IPA MK SLOVENIJE-BLAGOSLOV MOTORJEV


pero747

Priporočene objave

Kaj pa če so Vaški neuvidevni, ker imajo na isti dan kot IPA :hmm:

Zakaj bi morala samo IPA gledat kdaj ima kdo kaj?

V glavnem se vidimo :OK:

:hmm: Kdo bi moral gledat in biti uvideven :?

Po lanskem plakatu je razvidno , da je ta termin naš in , da je tradicionalen in tako bo tudi naprej. :yea1:

post-5346-1113110532_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Pa da vam pokažem , da je to res :yea1:

In sedaj je nastal celi traktat o tem ali je 7.5=8.5.2005

:slap: Se vidi,da imamo obilo cajta...... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se ne pokriva :grrr

IPA 7.5. je sobota

Vaški 8.5. je nedelja

Pa gremo lahko na oba,da bo bolj držal :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger se strinjam v soboto naj pridejo Vaški bojsi na Dovje,v nedeljo gremo mi v Domžale :slap: Bo vsaj cel vikend fletno.

Končno pa imajo na 22 aprila in 23aprila Blagoslov kar štirje moto klubi, :yea2: Rokovnjači,Holcarji,Blissful in Apache Riders :OK: in to so vsi klubi iz totega konca pa noben klub ne dela take galame kdo je komu vzel termin :yea1:

:topic: :zzz:

Semamiz si vabljen na pravo kranjsko klobaso :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mal kalkuliral, :hmm:  pol bi mogu jaz ob pol sestih zjutraj krent, ce bi hotu do enajstih gor bit :hmm: ...kake so ti omejitve zdej od tle, pa do tam :D ...bom premislu,...nec ne oblubm :fredy:

Pa ja ne prideš s kolesom....mislim...kje pa misliš, da je Dovje...en semafor pred Minkenom?

:hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se ne pokriva  :grrr

IPA 7.5. je sobota

Vaški 8.5. je nedelja

Pa gremo lahko na oba,da bo bolj držal :D  :yea2:

res je datuma se ne prekrivata in vsak se bo zapelu kamor se bo sam hotu in zato je brez veze da se zganja taka galama okoli teh stvari je pa tudi ta vikend zbor v ivančni gorici pri MK FIRE GROUP

Popravljeno . Popravil vaški
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEDYBEAR ti pa verjetno prideš , :OK: ti do dobro pozicijo zrihtov da bo žegnana vodica letela po njem :whistle: Po žegnjanu greva pa k maši mamo novga župnika res da je ženskega spola , :lol1: ma tako dobro vodico še za šoferja :whistle: (DANICA naša kelnarca) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole me je pravnik prosil da objavim ker on ne more

Najprej Juriju, da bi se lahko naučil prekopirati kolendar iz katerega je razvidno, da IPA nima kolendarsko usklajenega termina, tako kot ne za vašo prireditev, čeprav je bila na kolendarju objavljena prireditev IPE podobna vaši ne glede na dejstvo da IPA ni član ZMKS. Strinjam se z Jurijem, da je toliko in toliko MK društiv in ravno zaradi tega v sklopu ZMKS usklajujemo termine preriditev. Dejstvo je, da se mora vsak organizator potruditi za izvedbo svoje prireditve, očitno pa Jurij ni bil prisoten ob lanskem blagoslovu, Vaških kajti če bi bil nebi pisal neumnosti. Prepročan sem, da 07.05.2005 na dan pireditve katero prireja IPA po celi Gorenski ne bo policajev. Sedaj Jurija sprašujem glede na njegove navedbe, da bo šel na zbor tja kjer ne bodo 10 m stran stali policaji. Ja dragi moji iz tega sledi, da je ZAKON PISAN ZA VSE ENAKO, ŽAL PA PRED ZAKONOM OZ. SODIŠČEM NISMO VSI ENAKI  in to je dejstvo katerega ministrstvo za pravosodje ne priznava ampak v praksi je tako. Nespodbitno dejstvo je, da IPA ni član ZMKS in nima niti moralnih zadržkov zato si lahko privošči kar hoče kam pa to pelje bo pokazal čas. Tukaj podajam repriko pisatelju ki se na moto svetu butasto sprašuje, če je treba vse policaje pobiti. Apsolutno ne, treba pa jih je peljati na izobražovanje o lepem in kolturnem obnašanju kateri naj bi temeljil na fer in prijaznih odnosih. Poraja pa se mi vprašanje koliko slušateljev bi uspešno končalo tako izobražovanje. Osebno želim, da IPA spelje svoj prvi blagoslov uspešno, obenem pa jih vabim, tako kot vse ostale motoriste dan kasneje, to je 08.05.05 na naš blagoslov, na kateremu si bodo lahko privoščili mašo, panoramsko vožnjo, dobro glazbo ter seveda jedačo in pijačo, pa še kakšno pametno lahko rečemo.

Predvsem bi povdaril, da razni moto zbori in nekateri od njih so letos preimenovani v blagoslov motorjev so namenjeni zgolj druženju, izmenjavi prijateljskih odnosov, seveda danes pri meni jutri pri tebi. Zato pozivam vse odgovorne v MK IPA, da končno začnejo razmišlajati v tej smeri.

Jest pa sam še tolk povem da policajev ne maram in sem že po defoultu proti njim. Seveda so svetle izjeme, ampak so žal zelo redke.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :( madona ste pa zapel , kva smo huligani al kva MOTORISTI smo ce majo policji

pa svoj klub pa nekaj organizirajo pa res ni treba take galame delat !!!!!!!

gres kje kjer mislis da bo fajn na IPA varijanto al pa drugam,vsak se bo sam odlocu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če lahko še jest dodam svoj lonček .) greš najprej na IPA,se znoriš prespiš in drugi dan greš na Vaške in se spokoriš,še enkrat požegnaš in piješ sok :whistle:

Hotu sem samo rečt a ni bolš met dva razloga za it na motor ku samo enga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sajo se strinjam da so nekateri policaji pojem zase in o teh ne bom raspravljal ker sem tudi že jest plačal kar nekaj dobrih in teških položnic :SS .Toda verjemi da ti ki so člani IPA in imajo doma motorje so fejst fantje. :OK: Kar se pa tiče policije v zgornjesvski dolini pa bojo enako prisotni na cesti kakor v Domžalah.

Pa brez zamere a pa še to nisem policaj................. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole me je pravnik prosil da objavim ker on ne more

Jest pa sam še tolk povem da policajev ne maram in sem že po defoultu proti njim. Seveda so svetle izjeme, ampak so žal zelo redke.

Ali je pravnik že kdaj slišal za sarkazem?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se meša neka neužitna godlja ... po nepotrebnem, ker smo verjetno že vsi siti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se meša neka neužitna godlja ... po nepotrebnem, ker smo verjetno že vsi siti...

ma ja dost tega !!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to dodam :hmm: da se ta blagoslov ki je na Dovjem sovpada z piknikom zmrznjenih ki ga organizira IPA sekcija gorenjske že četrto ali peto leto zapored samo da so lokacije drugje :yea2: prejšne so bile v Ribnem na Bledu in so bile objavljene tudi na straneh Motosveta in so bili vabljeni todi vsi člani Motosveta,in ostali motoristi kakor ste tudi sedaj. :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole me je pravnik prosil da objavim ker on ne more

Jest pa sam še tolk povem da policajev ne maram in sem že po defoultu proti njim. Seveda so svetle izjeme, ampak so žal zelo redke.

Beati pauperes spiritu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je 6. 7. in 8. pol bo pa nor vikend.

(in me prov mal B.K. kdo je član zmks, kdo svamz, unicefa in interpola - jest ne hodim okol zarad tega ampak ker mi je fajn in ker mam do tam in nazaj asfalt pod gumami)

tist s pravnikom mi ni pa čist nč jasn... očitno :stupid: in ne štekam... ziher je kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je zadnje čase srečanj bi bilo sploh čudno, če se naše nebi pokrivalo še vsaj s kakšnim srečanjem po Sloveniji, a vseeno vsak se sam odloča kam in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena novost za žegnanje motorjev 7/5-2005 na Dovjem. Da nebo razprtij smo se člani IPA MK Gorenjske in člani MK MAŠONI iz Rateč dogovorili, da letos skupaj organiziramo žegnanje s skupnimi močmi. Prejšnja leta so prizadevni motoristi MK Mašoni sami organizirali žegnanje v Kranjski Gori in lahko rečem, da je bila zadeva kar na visoki ravni in vsi, ki zadevo pripravljamo upamo, da bo tudi letos tako. Zato vse taprave motoriste vabimo na srečanje. LP Boštjan in Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako bo pa kaj z vremenom v soboto? Ali se mogoče zna zgoditi, da v primeru dežja "žegnaje" odpade? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo pa kaj z vremenom v soboto? Ali se mogoče zna zgoditi, da v primeru dežja "žegnaje" odpade? :hmm:

ČE BOŠ DOSTI V LUFT GLEDO, BOŠ DOMA!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: MOTOSVETOVCI ,če pridete na zegnanje v Mojstrano se oglasite se pr Jalovcu --GODEC PUB RATECE bomo eno skupi spil al skupaj zazural !!!!!!! :chase: :chase: :chase: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!