Skoči na vsebino

IPA MK SLOVENIJE-BLAGOSLOV MOTORJEV


pero747

Priporočene objave

Jao jao,kolk vs je blo....bemti, jest pa doma udarniško soboto :fight2: No ja,sej so še drugi blagoslovi :)

'later

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma so me ujel v objektiv , :slap: v Kranjsko Goro pa sem se podal brz skrbi mi je Župnik polil motor z žegnano vodic da sem ga mogu kr mal očistit da ne bi zarjevu :yea1: .Sem ga imel v prvi vrsti čist pr župniku :yea1: .Organizacija je bila na višku pasulj pa sploh, sem na koponu za hrano prebral drobni tisk ki ga ni videl nihče :whistle: Kdor do lačen lahko dobi repete. Res pa je bilo zelo na drobno napisano :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Glažar glede na tvojo zelo nesramno privoščljivo izjavo nekaj postov višje, ti moram povedati da je sonce tudi v nedeljo močno sijalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme v soboto BO  :OK: za nedeljo pa je napovedan  dež in to je za vaške bojse problem :whistle: . Po bojo pa spet rekl da smo mi zajebal datum. :lol1:

:nono: Glede datuma se ve kdo je za j.... :BUA:

:hmm: Vreme je tolk muhasto , da ga tud Trontelj ne more napovedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sajo-- :nono: ni bila nesramna in nevoščljiva izjava samo odgovor na tvojo izjavo da smo vam okradli termin. :yea2: Je pa tako da sem po srcu motorist in po naravi nobenemu ne privoščim da se po tolkem trudu in matranju da se sprovede tak zbor ali zegnanje :slap:

propade zaradi deža ali kake druge banalnosti.

Sajo vidim na forumu da smo bili vsi zadovoljni z obiskompredvsem pa tudi obiskovalci :OK: :004

Semamiz tudi naše člane in obiskovalce ki so bili na žegnju je pral dež ko so se vračali domov :whistle: , ko smo pa jedel pasulj je pa sijalo sonce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semamiz tudi naše člane in obiskovalce ki so bili na žegnju je pral dež ko so se vračali domov :whistle: , ko smo pa jedel pasulj je pa sijalo sonce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važn da je vovk sit in koza cela bil pr ipi in pri vaških pa še i ivančni pa je blo povsod dobr

se lohk brez čelade začneš vozit, k maš tolk požegnan motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se lohk brez čelade začneš vozit, k maš tolk požegnan motor :P

Nam lahko motorji mal rje fašejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!