Skoči na vsebino

Armwrestling tekmovanje


ixs

Priporočene objave

Naj povem, da smo do sedaj izvedli že okoli 15 tovrstnih tekmovanj in da, do sedaj, še ni prišlo do kakšne poškodbe!

Tekmovanje je izvedeno po pravilih WAF in na posebni armwrestling mizi zato so možnosti za poškodbe minimalne in do njih praktično ne prihaja tudi na evropskih in svetovnih prvenstvih!

Največja nevarnost je stopiti na oder in se ne podelati :eek: v hlače..... :oops:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush: .....te so namenjene zgolj......božanju!!!!!!!!!

trenutno bolj malo ...... <_<

jih šparam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....te so namenjene zgolj......božanju!!!!!!!!!

Bozanju cesa :? Gas rock? Pa sej teh ne bozas....jih mors obracat :P

jih šparam
Nic sparat.... Hitro srecko kupit :D ...am... :blush: Hocem rect....hitro registrirat :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Naj spomnim vse zainteresirane, da je jutri, v četrtek 12.05.2005, dogajanje v armwrestlingu v Kranju na trgu pri vodnjaku v starem delu mesta.. Prireditelj je prestavil pričetek tekmovanja na 19. uro (07.00 zvečer). Prijavnina pa je 500 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA od 18:00 - 18:30 bi bilo dobro........

Seveda če ART CENTER, ki je organizator Tedna mladih 2005 v Kranju ne bo sklenil potegniti še kakšne sveže poteze - še kakšne spremembe mogoče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....roke so padale kot za stavo........

Nove zvezde so rojene. Tinka je zmagala v ženski kategoriji......hmm......bravo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tina čestitke ..... :004 in vsem ostalim seveda ...

Jaz sem se na žalost "matrala" z drugimi stvarmi, ampak se je splačalo, ker je bilo uspešno .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala... :blush:

Bilo je tezko, ampak sem dala vse od sebe in pokazala kaj znam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Za tiste, ki še ne vedo:

Armwrestling(borba rok) tekmovanje - odprto prvenstvo Slovenije, 26.11.2005 Rollbar(BTC - nasproti Koloseja). Predprijave in tehtanje 18:00, 19:00 sestanek za tekmovalce in tekmovalke, 20:00 začetek tekmovanja.

Kategorije:

MOŠKI: do 80 kg, 80 - 90 kg, 90 - 100 kg, 100 - 110 kg, 110 + kg

ŽENSKE: kavalirsko ne bomo tehtali punc, žena in deklet - ena kategorija

Organizator: Firestarters Prospect MC Slovenia & ŠD Armwrestling klub Ljubljana

Po pravilih SAF in WAF.

Predprijave na : http://www.express-design.org/armwrestling/ glej levo pod PRIJAVNICA

Vstopnine in prijavnine NI - obetajo pa se neuradni nazivi državnih prvakov / prvakinj in uporabne nagrade(prvomajski vikend paket na Hvaru, apartma v Bohinju, večerje, športna prehrana,....).

ZAKAJ NE BI POSKUSILI TUDI VI ali si vsaj ogledali dogodka!?!?!

No ja pa pustmo izgovore, ki temeljijo na tem, da marsikdo pač nima jajc da bi se preizkusil! Samo ne vem zakaj je potem običajno dober odziv med žensko publiko!?!??! Hmmmmm.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sam tok, d ne pozabm........

Lidija prav, d je močna.........evo, še ena kandidatka :OK:

Upam, d so nagrade res dobre, tko d bom še jest kej meu od tega, ker predvidevam, da pol neki cajta nau mogla roke uporabljat......recmo temu odškodnina :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščamo Vas, da smo za soboto 26.11.2005 napovedano tekmovanje v armwrestlingu, zaradi višje sile - snežnih razmer in neprevoznosti cest, prestavili na to soboto 3.12.2005. ROLLBAR BTC Ljubljana

Mesto in čas tekmovanja ostaja isto - prav tako tudi pripravljene kategorije.

Na srečo imajo v Rollbaru to soboto še prosto brez dogodka, vendra bomo sedaj izvedli tekmovanje v vsakem primeru / vremenu.

Vaše prijave veljajo tudi za tekmovanje, ki bo to soboto 3.12.2005.

Predprijave in check in(potrditev prijave) je od 18:00 - 19:00 ure. Sestanek za tekmovalce in tekmovalke, ter novinarje je s pričetkom med 19:00 in 19:30 uro. Ob 20:00 pričetek tekmovanja.

Vabljeni v čimvečjem številu, da izpeljemo, za mnoge, težko pričakovano tekmovanje!

Lep pozdrav

IXS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kategorije levičarji, desničarji a obstaja kaj takega?? al samo desna šteje????!!!

Zal samo desna, ker je tudi miza narejena za desnorokce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kategorije levičarji, desničarji a obstaja kaj takega?? al samo desna šteje????!!!

Trenutno smo pričeli s tekmami za desničarje. V kolikor se bo pokazal interes bomo v prihodnje izdelali še eno mizo in prirejali tudi tekmovanje za levičarje. Vsekakor vabljen na ogled in če si levičar mi pošlji PM(ter težo in kontaktni telčefon in e-mail) pa te obvestim, če nam bo uspelo do naslednjega tekmovanja zrihtat vsaj 8 levorokih tekmovalcev........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o tem, da bi danes prišel tekmovat. V zvezi s tem imam nekaj vprašanj:

Ali se tekmovalci tehtajo pred tekmo? Oblečeni / slečeni? (sem precej na meji 80kg)

Ali so pogoste poškodbe? Previdevam da najbolj trpi rama, in da se je je treba dobro ogreti. Še kakšen tip?

Ali so tekmovalci praviloma izkušeni "figherji", ali prihajajo tudi n00bi?

Kdo ima kaj namen priti? Javite se.

LP J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o tem, da bi danes prišel tekmovat. V zvezi s tem imam nekaj vprašanj:

Ali se tekmovalci tehtajo pred tekmo? Oblečeni / slečeni? (sem precej na meji 80kg)

Ali so pogoste poškodbe? Previdevam da najbolj trpi rama, in da se je je treba dobro ogreti. Še kakšen tip?

Ali so tekmovalci praviloma izkušeni "figherji", ali prihajajo tudi n00bi?

Kdo ima kaj namen priti? Javite se.

LP J.

Tjah - kot si opazil si imel pozno vprasanje in kot sem opazil te ni bilo :)

1. Da - obleceni, ampak se vidi po kolicini obleke, kam kdo spada

2. poskodb skoraj ni, najhujse so samo posledice neogretosti (nateg misice/kite)

3. Mesano... ima svega. Vceraj je bilo kar precej noobov, ampak tudi starih "prekaljenih" borcev.

Jaz sem bil - zapisnik vodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Mesano... ima svega. Vceraj je bilo kar precej noobov, ampak tudi starih "prekaljenih" borcev.

Jaz sem bil - zapisnik vodil.

Po ogledu Harryja Potterja v Koloseju je prišel celo eden, ki že dobro leto Jerneju obljublja pošten dvoboj .. .samo imam žal še desnico v mal slabem staju ... No, vse bo - ob svojem času :) Upam ,da se nau Jernej prej upokojil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršli, vidl, zma... aja, ne, zmagal glih ne :grrr ... smo pa navijal :grim ... za "drago našo ...", :OK: ki ji čestitam za odlično borbo in 3. mesto! B) B) B)

Vse priznanje tudi naj-silaku Martinu! :kva2: :worship:

Klimbri tnx za pijačo, Firestartersom in Armwrestlingu pa za izvedbo res super večera! B) :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo včeraj na Ekstra prikazano kaj iz tega "tekmovanja" ali katerega drugega?

drugače :OK:

le malo preveč alkoholiziranih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo včeraj na Ekstra prikazano kaj iz tega "tekmovanja" ali katerega drugega?

drugače :OK:

le malo preveč alkoholiziranih :D

Jup s tega tekmovanja... Tisti alkoholizirani, pa so bili neka bohinjska naveza - mocni k biki, sam mal prevec pijani - so pa tisti, ki so tekmovali povedali da naslednjic ne bo alkohola, ker ga je to oviralo (alko pa sport pac res ne gresta skupaj - tudi pri armwrestlingu ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(alko pa sport pac res ne gresta skupaj - tudi pri armwrestlingu ne)

Ne vedno. V nekaterih primerih je to celo nujno - tekmovanje v hitrostnem pitju piva, recimo. :) Al pa pivo endurance challenge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vedno. V nekaterih primerih je to celo nujno - tekmovanje v hitrostnem pitju piva, recimo. :) Al pa pivo endurance challenge :)

Tam pa tako al tko uporabljajo brezalkoholnega! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!