Skoči na vsebino

Motoristične Revije


Stric Burek

Priporočene objave

Zdej sm naročen na Jokerja, pa me zanima preusmeritev v motoristične vode-papirje :OK:

Zdej pa nevem na katero?

Vidu sm Motorista, Motosi, za druge pa niti nevem, katero mi vi priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mogoce se povemo kasne barve stumfov si zjutraj obleci? :devil: Pa kako si superge zavezes? :P

Kupi dvakrat, trikrat... Sposodi si, ce nimas denarja.... Bos videl katera ti je bolj vsec, pa se naroci....Ce se ze na vsak nacin hoces narocit....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja OK, sam vprašam za vaše mnenje, katera se je vam najbolj dopadla, sorry <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easyriders - noter sami čoperji pa nage babe :OK:

čoperji me sicer ne ganejo čeprav so lepo predelani, ampak kombinacija kroma pa jošk pa vedno pospeši pumpico :blush: :whistle:

drugače pa maš slovenske za brat o motorjih - motorist, moto.si, avtomagazin in priloge časopisov Delo, Dnevnik, Večer,...... pol pa seveda še internet.

tuje - tuttomoto, motorrad, reitwagen, bike, PS, powerbike in kej vem katere variacije še na to temo,.....

vglavnem kupuj ali si sposojaj pa se odloči če in kaj ti je vredno, lahko pa se tudi na vse naročiš če te dnar žuli! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se ni treba nic opravicevat.... ;) Zanesenjaki vedno prav pridejo :P

Meni je recimo vsec Avto & Motor Classic. Ti ga priporocam.Tukajle se pa lahko narocis.

A je to odgovor, ki si ga zelel?

:devil:

Se mi zdi, da ne...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm naročen na Jokerja, pa me zanima preusmeritev v motoristične vode-papirje  :OK:

Zdej pa nevem na katero?

Vidu sm Motorista, Motosi, za druge pa niti nevem, katero mi vi priporočate?

Po Joklerju si privoški Kurirčka ali pa PIL. Po neuardnih podatkih bodo konec novembra pričeli z rubriko Bejbe padajo na motorje... :D

Drugače pa res preberi komentarje motosvetovcev o slovenskih piscih in revijah pa boš dobil odgovor.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah rabim sam za slo revije, ap ne sam čoperjev, jošk se sicer nebi branu, sam čoperji mi ne dišijo preveč...

Motosi al motorist?!?

A mogoče veste cene, jest sm prej gledu u eni trafiki pa ju sploh ni blo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah rabim sam za slo revije, ap ne sam čoperjev, jošk se sicer nebi branu, sam čoperji mi ne dišijo preveč...

Motosi al motorist?!?

A mogoče veste cene, jest sm prej gledu u eni trafiki pa ju sploh ni blo... :BUA:

Motorist stane 900 SIT, MotoSI pa 1500 SIT (izide vsake tri mesece).

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah rabim sam za slo revije, ap ne sam čoperjev, jošk se sicer nebi branu, sam čoperji mi ne dišijo preveč...

Motosi al motorist?!?

A mogoče veste cene, jest sm prej gledu u eni trafiki pa ju sploh ni blo... :BUA:

lahko se naročiš na revijo...sam pa bi ti svetoval da greš ob datumih izida v trafiko in malo pogledaš kaj je not...ni vedno not kaj kar bi te zanimalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel na forum ! Najbolj racionalno bi bilo skleniti naročnino za dnevnik Delo, ki ima menda enkrat tedensko zanimivo prilogo o bencinskih športih in podrobno analizo s komentarji o jeklenih konjičkih ter enoslednih motociklih.

Poleg tega ob naročnini nudijo brezplačno članarino za Diners Club cobrand Delo/novice kreditno kartico s popusti na izbranih prodajnih mestih. Sam dnevnik je primeren za podlaganje pomanjkljivih oblačil ob nenadnih vdorih hladnega in vlažnega zraka. Poleg izjemne priloge je mogoče prebirati tudi najpomembnejše dnevne novice, kajti to je resen časnik.

Motivacijsko gledano je M. Meršolj bil objavljen med top5 SLO delničarjev, kar je samo po sebi jamstvo za kvaliteto. Vendar ne nasedaj plačanim člankom, ki promovirajo posameznega izdelovalca motociklov. Novinarji delajo s testnimi stroji tako, kot nekateri z lutkami za napihnit, nakar se še pritožujejo.

Če pa je predmet poželenja prav revija, kot npr. Playboy zajklje, pa lahko za ceno letne naročnine investiraš v tečaj nemškega jezika in občasno kupiš Motorrad.

Informacije, katere iščeš so zagotovo že postane prav v tem forumu. Za podrobnosti ti bo za pijačo vsak izlil svoje srce, za gajbo pa morda tudi dušo.

Se vidimo na ridah !!!!

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nadvse glup odgovor, meu sm lih zdej v rokah dve motorist revije in se mi je zdela zelo v redu, morš še en moto.si kupt da vidm kaj tam pravjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi kupoval revije, če imaš pa na motosvetu vse kar ti srce poželi :D , pa še za mnenja lahko vprašaš :yes: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
zakaj bi kupoval revije, če imaš pa na motosvetu vse kar ti srce poželi :D , pa še za mnenja lahko vprašaš :yes:  :o

Ker je revijo lažje ( kot comp) vzet na plažo, al pa na skret, al pa ..... A ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Zdej sm naročen na Jokerja, pa me zanima preusmeritev v motoristične vode-papirje  :OK:

Zdej pa nevem na katero?

Vidu sm Motorista, Motosi, za druge pa niti nevem, katero mi vi priporočate?

In, kako so se obnesli nasveti, kako si se potem odločil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri se jebite.... A res nimaste bolšga dela? Pejte se raje vozit

Sym: Za motorista, sicer se nisem še naroču ampak se bom kmalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri se jebite....

Seveda. Z veseljem. Čimvečkrat, tem boljše. :P ;)

Motorist se je pa zadnje čase kar malo izboljšal, ja.

Pa še Syma lahko kdaj pa kdaj na fotkah vidimo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še Syma lahko kdaj pa kdaj na fotkah vidimo.  ;)

definitvno največja pridobitev revije :doze: ....

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!