Skoči na vsebino

OLJA MOTUL


sims

Priporočene objave

procycle (louis) -fuchs.

gericke olje - motul.

se kaj jasno ?!

Še kkšn cenik bi prav prišel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

procycle (louis) -fuchs.

gericke olje - motul.

se kaj jasno ?!

Ne verjamem, je preveč preprosto, da bi bilo res :naughty: vsaj v Loisu o tej povezavi ne vejo nič ali nočejo vedet :grrr

sicer pa kaj? kar nekaj poznanih motorjev že dalj čas dela na procycle brez problema. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, je preveč preprosto, da bi bilo res :naughty: vsaj v Loisu o tej povezavi ne vejo nič ali nočejo vedet :grrr

sicer pa kaj? kar nekaj poznanih motorjev že dalj čas dela na procycle brez problema. :OK:

Saj tudi v solati ni nujno da je Bučno,Koruzni kalčki, Sončnično,Olivno, Olivno-deviško(ali Olivno tisto cenejše-izje..no) itd.itd. lahko je npr. tudi ZVIJEZDA ! ! ! Salata bo vseno užitna,če ti bo teknila in s kakim oljem bo boljša je pa že drugo vprašanje??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi v solati ni nujno da je Bučno,Koruzni kalčki, Sončnično,Olivno, Olivno-deviško(ali Olivno tisto cenejše-izje..no) itd.itd. lahko je npr. tudi ZVIJEZDA ! ! ! Salata bo vseno užitna,če ti bo teknila in s kakim oljem bo boljša je pa že drugo vprašanje??? :hmm:

In tebi seveda BMW odgovori kaj mu bolj tekne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tebi seveda BMW odgovori kaj mu bolj tekne :D

Ne BMW- K-1200 (4-cil) ima predpisano samo eno olje in to ni Motul je pa polno sintetično,cenovno in sicer po specifikacijah enakovredno Motulu.

Ps: če slučajno neveš kaj so specifikacije olja se najprej malo načita(aditivi,vizkoznost,trganje oljnega filma pri hitrosti bata v m/sek.itd.),kajti če boš čakal,da ti motor odgovori kaj mu bolj tekne bo sigurno prepozno. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi, da lahko tudi n.pr. motul (ali adekvatno "bocno ulje") noter vlijes, ce odgovarja predpisanim specifikacijam BMW-ja, n´est paz mon petit ?! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v boljsi reklami ? cenejsih cenah ? vecji "prodornosti" v mozgane potrosnikov ?

izberi po zelji. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi v solati ni nujno da je Bučno,Koruzni kalčki, Sončnično,Olivno, Olivno-deviško(ali Olivno tisto cenejše-izje..no) itd.itd. lahko je npr. tudi ZVIJEZDA ! ! ! Salata bo vseno užitna,če ti bo teknila in s kakim oljem bo boljša je pa že drugo vprašanje??? :hmm:

Pri nas mora biti v solati obvezno bučno v motorju pa Motul, pri prvem gre za okus, pri drugem pa za dober občutek :naughty:

(zaboga ne najdem linka kjer so testirali vsaj 10 različnih olj-edino se spomnim ,da je bil na vrhu Motul in pa neko Avstralsko olje xxx-no name--pri nas absolutno neznano :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No le poišči ga... Pa da ne bomo potem ugotovil, da so po navodilih plačnika testa testirali zraven 300V kakšnih mineralcev neznanih brandov v slogu OMV al pa Petrola... :whistle:

Dokler nimaš nič realnega v rokah, ne nabijaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proizvajalec motorja je preizkusil določena olja,izbral nalboljšega,ga dobil za najboljšo ceno,

jaz pa vam danes prodam najceneje najboljše olje za vaš motor,ne glede na priporočilo proizvajalca:

DREK-OIL XX-XX.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No le poišči ga... Pa da ne bomo potem ugotovil, da so po navodilih plačnika testa testirali zraven 300V kakšnih mineralcev neznanih brandov v slogu OMV al pa Petrola... :whistle:

Dokler nimaš nič realnega v rokah, ne nabijaj...

PSst :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Castrol, ki ga tankam se je odnesel "odlično" v tem tesu, ampka za moj traktor je več kot dovolj dober.

No evo! to je pa edina znamka pri kateri ne bi niti za trenutek pomišljal, ali naj natočim olje ki je označeno s tem logotipom, ali pa na pumpi kupim najcenejšega mineralca... Nedvomno druga možnost zmaga...

Če se samo spomnim, koliko odmičnih gredi se je ogulilo medtem ko so plavale v Castrolu GP... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se samo spomnim, koliko odmičnih gredi se je ogulilo medtem ko so plavale v Castrolu GP... :whistle:

Ja in kaj je poj, ko se na to spomniš?

Kar se pa une raziskave glede olj tiče sem patudi jest nekje zasledil raziskavo, kjer je bil v podobnem testo na prvem mestu ponovno AMSOIL, Motul 300V pa 3. od zadnjega mesta.

Grem prov iskat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo! to je pa edina znamka pri kateri ne bi niti za trenutek pomišljal, ali naj natočim olje ki je označeno s tem logotipom, ali pa na pumpi kupim najcenejšega mineralca... Nedvomno druga možnost zmaga...

Če se samo spomnim, koliko odmičnih gredi se je ogulilo medtem ko so plavale v Castrolu GP... :whistle:

aaahhhhh....good old times.....kako smo se praskali po glavi in gledali odmične gredi, še bolj pa "vijolične" ležaje ojnic....

Zanimivo, z INA DELTA 5 teh problemov ni bilo....

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Če koga zanima približna cena olja, sem danes kupil motul 5100 10W40 + plus filter od olja pri Simčiču v Solkanu (Nova Gorica) za 48 €. Dobro olje za dober denar :whistle:

Lp

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej 5100 je večinoma povsod okol 10€ liter.. Drugač je to čist kul olje. Sam za moje pojme precenjeno, sam sem presedlal na HG full sintetiko, 30€ štiri litre kanta. Polni pa Motul :) Polsintetika (nek tazga kakor 5100) je pa 20€ 4 litre kanta. Prav tako polni Motul. Nas kar ene par uporablja to olje pa nobenih pripomb. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polni pa Motul :)

Men se pa bol zdi, da polni Castrol. Ker sem probal mineralca in polsintetiko od motula in lojzeta, pa nista nič podobna, vsaj po vonju in barvi sodeč. :P Lastnosti pa ne morem preveč primerjat, ker je bilo probano na različnih motorjih. Pa sintetika je rdeče barve, tako kot tut eno bolj sintetično olje od castrola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, saj ne govorim o Louisovem Procycle olju. Jaz uporabljam HG (Hein Gericke). Louisu naj bi polnil Castrol, Hein Gericke olja naj bi bila pa Motulova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!