Skoči na vsebino

OLJA MOTUL


sims

Priporočene objave

A nima huso že po naravi ene probleme s sklopko?

Moj in od dveh kolegov tu iz Cerknice so imeli..

Ampak ne takšne kot tarejo Casha, pri nas je samo ružlo :D

Je pa tudi Barborič rekel, da tu ni kaj veliko naredit, ko sem mu težil naj zrihta.. Pa sem sprva mislil, da me je hotel samo odpravit, ampak mu počasi kar verjamem, ker sem imel tudi sam mašino že parkrat v kosih in nisem našel "napake"

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, hvala za nasvet za tist aditiv.

Suzuki: motor ima komaj 6000km in lamele so cele, ker sem že razkopal in pogledal, če je kaj narobe. Je pa stvar taka, da manj obratov, ko imam v prostem teku, manjša je možnost chatteringa. Samo je res hud problem, ker me dobesedno izstreli, kot da bi na hitro spustil sklopko, samo jaz jo počasi in ko skoraj celo spustim, kar naenkrat zagrabi in me izstreli. Ko sva 2 na motorju, je stvar še hujša.

Danchi, tega vam ne dela? Kater letnik pa imaš, pa kako olje imaš noter?

Popravljeno . Popravil Cash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danchi, tega vam ne dela? Kater letnik pa imaš, pa kako olje imaš noter?

Ne da bi jaz vedel. Bi pa verjetno vedel, ker je to težava, ki jo imam pri svojem SV-ju (ampak samo, če hočem res hitro spelat - recimo na startu dirke) in ker jo večkrat omenim, bi tudi Gody kaj povedal, če bi na Husotu bilo isto.

Letnik je 2005, uporabljamo pa sintetična olja ProCycle 5W-40, 10W50 (polni Fuchs) ali pa Hein Gericke Performance 10W-50 (polni Motul). V tem trenutku se ne spomnim točno, katero od teh treh je že bilo v Hyosungu.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danchi, tega vam ne dela? Kater letnik pa imaš, pa kako olje imaš noter?

Še ena ideja se mi je porodila - pletenico od sklopke si pregledal? Pri našem Hyosungu se je pri ročki za sklopko razcvetela po cca. 1300km - čisto možno, da bi se začela kaj zatikat, kar bi lahko bil vzrok za čudno prijemanje sklopke.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA toje to olje samo embalaža je bila včasih drugačna podobna alu piksni od piva OK.

Še en nasvet bi ti dal,lahko je pri tvojem motorju nastala sklopka - lamele(lepljive),daj motor npr. v 3-tjo prestavo in probaj speljat z malo več gasa tako,da bo sklopka morala zadrseti,ko to narediš daj normalno v prvo in nato probaj OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ok, bom probal, sam ne vem čist, zakaj? Ker ko stisnem sklopko, gredo lamele narazen in potem, ko spuščam sklopko, se približujejo. Dej razloži na kratko prosim, kaj si mislil :unsure:

(Pa v dobro teme, da se ne smeti z mojimi jajci, bi bilo najbolje, da nadaljujemo v temi Hyosung GT 650 Comet, hvala :rolleyes: )

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...&start=2415

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res,da po olju Motul rada sklopka drsi pa katero olje bi mi priporočali za Hondo CBR 600 fs.

LP sims :yea2:

že od začetka na hondi uporabljam motul 300v, pa nimam nobenih problemov. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že od začetka na hondi uporabljam motul 300v, pa nimam nobenih problemov. LP

Tudi neboš imel,ker je to sigurno eno od najbiljših olj na trgu in ima dodatek(aditiv) za sklopo v oljni kopeli OK!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav vsem.

Eno vprašanje. Ve kdo, kje v SLO bi dobil najceneje olje Motul? Zanimam se konkretno za 300V.

Lahko tudi na PM.

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.

Eno vprašanje. Ve kdo, kje v SLO bi dobil najceneje olje Motul? Zanimam se konkretno za 300V.

Lahko tudi na PM.

Hvala in lp

---PM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.

Eno vprašanje. Ve kdo, kje v SLO bi dobil najceneje olje Motul? Zanimam se konkretno za 300V.

Lahko tudi na PM.

Hvala in lp

Men tud :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud :worship:

hehe o fak, zaj so mi trije že to napisali, pa sej ni kaj--malo poglejte na netu cene, sploh kakšen e-bay ali kaka druga spletna trgovina se vam splača če bote večjo količino kupli, pol dobite kaki popust še mogoče na vlko količino...drugač pa jaz, sem za liter motula 300v (5w-50) odštel pri hondi čepin 19 eurov in še nekaj centov za liter, drugač se pa cena tega olja v trgovinah giblje med 19-22 eurov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za intermezzo:

Točim valvolive maxlife za 26€/4L in se mopi počiti odlično, še bolj pa jaz :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za intermezzo:

Točim valvolive maxlife za 26€/4L in se mopi počiti odlično, še bolj pa jaz :winkiss:

za kratek čas ja, sej če daš bučno olje not, bo motor tud 2 dni še laufal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce, nevem če sploh kdo opazi kako razliko med olji. Eno je če daš neko hudo racing sinetiko in petrol olje za 2centa liter. Samo da bi pa opazil med 2 sintetikami, pa pomoje ne. Jaz bom letos načrtno dajal različne sintetike notri, ker imam menjave na 2500km, da vidim če se sploh kej pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvoj motor kaj drugega kot sintetika niti ne pride v poštev. Pa še ta hitro zažgana postane.

Važno je da je recimo sintetično ali polsintetično, razlike med posameznimi znamkami pa potem niso preveč velike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!