Skoči na vsebino

Intervju Braneta Legana in Janeza Martinčiča na Va


Robert

Priporočene objave

Danes bo od 12 do 12:30 na VAL-u 202 ali RTV1 potekal pogovor z Janezom Martinčičem glede problematike motoristov in sicer hitrosti ter o premajhnem izobraževanju mladih na teh področjih. Izvedel šele pred parimi minutami, ker drugače bi že prej sporočil.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušam NAKLADANJE tipa iz TC moto shopa in mi gre na bruhanje! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušam NAKLADANJE tipa iz TC moto shopa in mi gre na bruhanje! :BUA:

ja če bi blo kot je ta DR. Motorino...povedal bi prodajali samo 125ccm :D

malo so nabijali vsi..... preveč pridni in dobri so izpadli.. se niso približali realnemu razmišljanju in želji motorista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja....kolk od teh sogovornikov se pa drži omejitev? Sej ne pravim,da kdaj pa kdaj ne prvijemo mal gas...sam ne se mi O:-) O:-) delat :nono:

Tko,ko poslušam raznorazne pogovore/razgovore, zmer pade na motoriste slaba luč. :angry2:

Zanimivo kako nikdar ne govorijo o frajerih v raznoraznih oplih GTI, BMW itd, ko po cestah divjajo......

Mi je pa všeč en del zaključka tistga policista....subvencije pri opremi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa všeč en del zaključka tistga policista....subvencije pri opremi :worship:

pozabi na to .... bo bolše .)

meni pa je bolj ostal v spominu pogovor o poligonu!! dirkališču!

BTW! a se sploh kaj konkretnega dela na tem, al so še zmeri samo besede???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa je bolj ostal v spominu pogovor o poligonu!! dirkališču!

BTW! a se sploh kaj konkretnega dela na tem, al so še zmeri samo besede???

iz Strategije prostorskega razvoja Občine Vransko (21.3.2005) izhaja, da je sprejeta programska zasnova za Poligon varne vožnje z avto-moto-dromom, kjer se bo v letu 2005 pričela izgradnja prve faze.

več na www.vransko.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občina Vransko je takoj po svoji ustanovitvi zaznala pomen izgradnje avtocestnega omrežja v RS in strateške lege Občine Vransko. Leta 2000 je Občinski svet Občine Vransko sprejel program priprave sprememb družbenega plana in leta 2002 odlok o spremembah prostorskih sestavin planskih aktov. Predvidene razvojne vzpodbude so bile poslovno – obrtna cona ob avtocestnem priključku Čeplje, poslovno – stanovanjska cona v naselju Brode in stanovanjsko območje na severni strani naselja Vransko. Sprejeta je tudi programska zasnova za Poligon varne vožnje z avto-moto-dromom, kjer se bo v letu 2005 pričela izgradnja prve faze. Poleg teh glavnih je bilo sprejetih še nekaj manjših programskih zasnov.

Če bo tole uspelo :OK: ko so pa skozi neki zapleti :cry: pa dajmu času čas. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha a u tc motoshopu po novem povprasajo o prejsnjih motorjih in prepricujejo starse :>>> lepo da vem da mi ne bodo prodali R1ke :> :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi quote: sej skos divjajo. tm k je 100 oni peljejo 200 na uro......

matr pol pa peljes za ksno staro mtko pa hoces prehitet je pa vsa panicna pa stisne bremze pa zavije na sredo ceste .... moje izkusnje ... ne 1x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...poslušal...pač povedali kokr se gre....sam tist prodajalec ga je pa sral :grim ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!