Skoči na vsebino

Rossi krivec in Gibernau žrtev???


Jure007

Kdo je po vašem mnenju naredil napako na dirki v Jerezu  

169 članov je glasovalo

  1. 1.

    • a) Rossi je pretiraval -kriv je definitivno on
      30
    • b) Gibernau bi ga lahko zaprl - sam si je kriv da sta tr?ila
      56
    • c) Klasi?na dirka?ka napaka
      83


Priporočene objave

Najbrž od vsega najbolj peče dejstvo, da se Sete zaveda, da je Vale v zadnjem krogu naredil dovolj napak, da bi Sete lahko zmagal :doze: :( :slap:

Sem pa včeraj vsaj petkrat pogledal posnetke "teatra na stopnicah", pred prihodom na zmagovalni oder (bolje bi se reklo komedijo) moram priznati , da sem umiral od smeha :lol1: :lol1: :lol1: danes bom to pogledal vsaj še desetkrat :lol1: :lol1: :lol1:

P.S. Navijači Seteja nikar ne glejte tega, vam sigurno ne bo smešno :friend1:

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi. Res svaka ti čast... prav igral si se z njim...

Še tako napetih dirk... brez resnih žrtev.

Sete je zgleda preveč nogomet gledal pa se je naučil malo simulirat... sicer pa bo dohtar pogledal rokico... :D

Kdo je kriv? Kriv za kaj? Super je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete je zgleda preveč nogomet gledal pa se je naučil malo simulirat... sicer pa bo dohtar pogledal rokico... :D

Dohtar je že na štengah vedel, da ni nič hudega :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo z zamudo (služba pač) sem si pogledal dirko kraljevega razreda. Kaj naj rečem. To je dirkanje in če bi bilo več takih potez tudi v drugih moto športih (F1) bi bilo dosti bolj zanimivo. Kdo je tukaj kriv je brezpredmetno natolcevanje ki škoduje duhu motošporta oz. športa nasploh. Da bi se ''izognili'' takim manevrom bi bilo potem najbolje da vsak odpelje nekaj hitrih krogov ko so sami na stezi in pokale razdelijo. AL KAJ ?? :nono:

Aja pa nisem privrženec ne enega ne drugega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sicer nism gledu ampak na posnetku je očitno videt da je Sete zapelu v Rossija, če mene vprašaš ga mogoče sploh Sete ni vidu, Rossi pa se ni mogu dost hitr umaknt d nebi trčla, tko da zame sta oba po malem kriva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: .....zgleda da bom spet moral požreti svoje besede in spremeniti mnenje  :D  GOOOOOO ROSSI GOOOOOO :yea2:

not so fast, young man :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne boste, fantje, zamerili, če se oglasi še eno žensko bije in njeno gladanje na nedeljsko dirko. Branje vaših gledanj je zanimivo in me je spodbodlo, da napišem nekaj stavkov tudi jaz.

Spopadla sta se dva šampijona sveta in zmagal je boljši. Pridružujem se tustim, ki pravijo:Če ne boš ti mene, bom jaz tebe! Fantje, pa to se dogaja vsak dan: v službi, doma,...zakaj se nebi tudi na dirkališču. Vse življenje je ena borba (za kruh, za denar, za srečo, za delo,....za uvrstitev na tekmi ...).

Dirka, kot je bil zaključek nedeljske, je dirka, ki požene adrenalina po žilah tudi gledalcem in gotovo si moramo priznati, da si takih gledanj želimo čim več.

Vsem, ki vozite po pistah in se udeležujete tekmovanj želim čim več sreče in ŠPORTNE borbenosti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ma jajca ni kaj. :OK: :OK: :OK:

Navijači bipa lahko pokazali malo več športnega duha. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite si seenkrat ogledat tole

nejsrecnejsi obraz dneva

http://www2.motogp.com/ppv_multimedia2/337/337597_88191.wmv

Še najbolj svetla točka na stopničkah je Melandri :OK:

Čeprou sm biu od začetka skeptičen glede Rossija, je res, da sta pač oba nardila napako, vsak svojo, pa vendar se je Sete res mal smotan obnašu na stopničkah, čeprou ga je treba razumeti: zmago je imel takorekoč v žepu, pred domačim občinstvom. Nihče od nas, če bi se mu to zgodilo, se nebi prav veselil na štengah.

Lepo od Rossija je bilo, da je Seteju podal roko, in prvo sm mislu, da mu je Sete ne bo podal, ko se je neki obotavlu, pa vendarle se je potem premagal in mu jo podal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bli norci ja, js sm tud sam :eek: :eek: :eek: :eek: k sm vidu, da folk kr okol stoji čist ob dirkališču lol! Ne bi se tja postavu pa če bi se mi bog usral pred mano.

ej Joe1, dej prlimi link še do tiskovne konference po dirki, ako obstaja, ko vidm da maš glih plačan paket (js bi tud mel pa nimam credit card).

thanx,

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me kregat ker bom grdo besedo reku ampak:

Faaaaaaak dirka gre na polno, ob stezi pa polovico Jereza navijačev  :eek:  :eek:

Slaba varnost je bla takrat  :BUA:

Sam dirka je bla pa fenomenalna

Španjolosi so znani po tem ... tut une dirke z biki po ulicah imajo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je falil Gibernau, k je pustu majhno luknjo in Rossi je pac izkoristu. Take stvari se pac dogajajo, saj ce ne ne bi bilo zanimivo. :D Enkrat je se Max reku: to so pac dirke, ne gremo se klasicnega baleta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je že pred zadnjim krogom poskušal v zadnjem ovinku in je videl da rabi le malo prostora pa je. sicer pa se je videlo da je imel pol sekunde več "u riti" kadar je hotel, ker pa je rossi rossi je to izkoristil tik pred koncem dirke kot že tolko dirk doslej.

ROSSI :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je reko komentator na EUROSPORT:

If you are Honda fan, this is dirrty racing! :BUA:

If you are Yamaha fan, it is fair and squar! :P

If you are an ex driver, this is just an accident! :OK:

Drgače pa je RoSSi največji car!!!!1

:worship: :worship: :worship:

P.S.: kdo je prijavlen na www.motogp.com ? plz send mi private message!

tnx :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Vsaka čast in kapo dol , Rossi je odpeljal zadnji zavoj čisto in genialno in niti za trenutek ni bilo videti , da bi hotel izriniti Seteja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce rossi ni bil malo prehiter v zadnjem zavoju? Kolikokrat sem ze pogledal posnetek, sem opazil, da ne bi ravno speljal ovinka tako kot je treba in je po moje vedel, kaj se bo zgodilo.

Res pa je, da je Sete naredil napako, ker ga ni pocakal in bi sel potem lahko mimo, ampak jebiga. Upam, da bo dobra sezona!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me kregat ker bom grdo besedo reku ampak:

Faaaaaaak dirka gre na polno, ob stezi pa polovico Jereza navijačev  :eek:  :eek:

Slaba varnost je bla takrat  :BUA:

Sam dirka je bla pa fenomenalna

Če se mene vpraša, so takrat Krivila lastni navijači poje*al :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a lahko kdo prilepi, ko so šli po stopnicah gor pa je dohtar se malo pozajebaval :D

pa konferenco po tekmi ?! :worship: :worship: :worship: :worship:

:P :P :P :P :P

tnx, cu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a lahko kdo prilepi, ko so šli po stopnicah gor pa je dohtar se malo pozajebaval  :D

pa konferenco po tekmi ?!  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

:P  :P  :P  :P  :P

tnx, cu

Ja to si je res vredno ogledat :lol1: :lol1: :lol1: a si predstavljate kakšen mojster je snemalec, kot bi nekdo to zrežiral, ravno v pravem trenutku je kazal pravi ksiht :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj svetla točka na stopničkah je Melandri

edino z tem bi se lahko strinjal..oziroma je podobno mojemu mnenju!!

vse ostalo napisano je le neko simpatiziranje...

moje mnenje!!!: velik + za rezultate pri Kawasaki (Nakano) in Troy bayliss (prehod na hondo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to si je res vredno ogledat :lol1:  :lol1:  :lol1: a si predstavljate kakšen mojster je snemalec, kot bi nekdo to zrežiral, ravno v pravem trenutku je kazal pravi ksiht :lol1: 

Kaj pa je blo, kua je prjavu dohtr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!