Skoči na vsebino

BORN TO BE WILD Open Air Festival 2005


BTBW

Priporočene objave

True!

Ne vem kako bo letos, vendar lani bilo mogoče kakšnih 1500 ljudi. Za tak obseg bendov full premalo. Lani so igrali moji frendi gor Skalpi in so tipa morali dobesedno lovit po prizorišču, da jim je plačal. Nekateri bendi zaradi tega sploh niso nastopili. Celo Laibach so kmalu odpovedali, vendar jim je potem tip pred koncertom plačal, tako, da so vseeno igrali. Očitno se je organizator mal zajebal, ker je mislil, da bo veliko več ljudi. Kako bo letos ne vem, zato Einherjar za vsak slučaj vzemi kij s seboj :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk jih bojo koštal že samo teli plakati v LJ tm pod globalom,po vseh stebrih nalimani...jih je že en stric dol praskal s špohtlnam :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako bo letos, vendar lani bilo mogoče kakšnih 1500 ljudi. Za tak obseg bendov full premalo. Lani so igrali moji frendi gor Skalpi in so tipa morali dobesedno lovit po prizorišču, da jim je plačal. Nekateri bendi zaradi tega sploh niso nastopili. Celo Laibach so kmalu odpovedali, vendar jim je potem tip pred koncertom plačal, tako, da so vseeno igrali. Očitno se je organizator mal zajebal, ker je mislil, da bo veliko več ljudi. Kako bo letos ne vem, zato Einherjar za vsak slučaj vzemi kij s seboj  :D

Pozdrav od Roberta

No worries - mam vgrajenega v roke in noge :) Pa se treniral sem ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
No, da še tu povprašam...  :)

Kdo vse gre na omenjeni festival?  :yea2:

baje se bo mene dalo srecat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste prisli tja zaradi Sweet Sorrow se globoko opravicujem zaradi nastale situacije. Tudi mi smo razocarani nad organizacijo in kaosom, ki je vladal na prizoriscu.

Kratek opis:

Ko sva midva s kitaristom prisla (ostali trije so bili ze od petka tam) je vse izgledalo se cisto v redu. Takoj ko sva prisla v backstage, pa se je ze zacelo govoriti da bandi odhajajo (sli so ze Hladno Pivo, malo po najinem prihodu pa tudi Bajaga).

Potem sva od dveh insiderjev izvedela, da je Blaze ne samo igral zastonj, ampak da si je moral sam celo hotel placati, ker zjutraj ni sploh mogel dobiti pasosev nazaj, ker mu organizator ni hotela placal, s tem da je imel danes (nedelja) ob 8 zjutraj let naprej na naslednji koncert.

Organizator ni niti placal nobenega banda (oz. nekateri srecnezi so dobili vsaj mali delez denarja po dogovoru), niti ozvocevalcev (ki so naredili super delo), zato se je vsem skupaj ze malo jebalo.

Med bendom, za katerim bi mi morali igrati je na oder prisel nekdo od upnikov (naj bi bil manager od naio saion) in enostavno v mikrofon povedal kar smo ze vedeli - da bandov skoraj ni vec in da je organizator nategovalec.

Mi smo bili najprej pripravljeni igrati celo zastonj (enostavno, ce smo ze tam da je vsaj nekaj za pocet), vendar smo potem po razmisleku celega benda ugotovili, da bi to bilo nadvse nefer do bendov, ki niso dobili denarja in prav tako do ozvocevalcev, ki so stvar super izvedli.

Malo sem se podebatiral z bendi, ki so bili se tam od prejsnjega dne (dva od njih sta ostala zaradi nas) in vsi so se strinjali, da bi nas nastop bil samo podpiranje kurcevega organizatorja. Zato smo se obrnili in odsli domov.

Zal upam, da se bomo videli v Tolminu na metalcampu (karte lahko dobite tudi pri meni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste prisli tja zaradi Sweet Sorrow se globoko opravicujem zaradi nastale situacije. Tudi mi smo razocarani nad organizacijo in kaosom, ki je vladal na prizoriscu.

Kratek opis:

Ko sva midva s kitaristom prisla (ostali trije so bili ze od petka tam) je vse izgledalo se cisto v redu. Takoj ko sva prisla v backstage, pa se je ze zacelo govoriti da bandi odhajajo (sli so ze Hladno Pivo, malo po najinem prihodu pa tudi Bajaga).

Potem sva od dveh insiderjev izvedela, da je Blaze ne samo igral zastonj, ampak da si je moral sam celo hotel placati, ker zjutraj ni sploh mogel dobiti pasosev nazaj, ker mu organizator ni hotela placal, s tem da je imel danes (nedelja) ob 8 zjutraj let naprej na naslednji koncert.

Organizator ni niti placal nobenega banda (oz. nekateri srecnezi so dobili vsaj mali delez denarja po dogovoru), niti ozvocevalcev (ki so naredili super delo), zato se je vsem skupaj ze malo jebalo.

Med bendom, za katerim bi mi morali igrati je na oder prisel nekdo od upnikov (naj bi bil manager od naio saion) in enostavno v mikrofon povedal kar smo ze vedeli - da bandov skoraj ni vec in da je organizator nategovalec.

Mi smo bili najprej pripravljeni igrati celo zastonj (enostavno, ce smo ze tam da je vsaj nekaj za pocet), vendar smo potem po razmisleku celega benda ugotovili, da bi to bilo nadvse nefer do bendov, ki niso dobili denarja in prav tako do ozvocevalcev, ki so stvar super izvedli.

Malo sem se podebatiral z bendi, ki so bili se tam od prejsnjega dne (dva od njih sta ostala zaradi nas) in vsi so se strinjali, da bi nas nastop bil samo podpiranje kurcevega organizatorja. Zato smo se obrnili in odsli domov.

Zal upam, da se bomo videli v Tolminu na metalcampu (karte lahko dobite tudi pri meni).

Očitno se je tista moja bojazen na žalost uresničila in je prišlo do enakih problemov kot lansko leto :devil:

Einherjar, sem ti rekel, da vzemi kij s seboj :P

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morem verjet da lahko eden organizator kot je Pevec, okrog obrne tolko folka in to dve leti zaporedoma!! :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!