Skoči na vsebino

ORAŠJE 2005


Vale

Priporočene objave

pa bi kdo od vas kaj napisal kdaj misli it dol, da se kak potencialni "all I can eat čevapčiči & drink beer" lahko odloči pridružit? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo slo, ze zacetek tedna : ponedeljek...

točno tako :grim ...

... drugače pa bova me and moja prijatolca dol v četrtek, ko se že vse začne ... če kdo rabi kake dodatne info naj pošlje PM ... lani nas je bilo dol kar spodobno število SR in ostalih in smo se imeli prav fino ... še pomnite drugi i drugarice :naughty: :kva2: :yea1: :yea2: :kva2:

Volk a imaš kake info kdo bo letos igral. Lani so igrali Zabranjeno pušenje, predlani Divje jagode ... me zanima kaj pripravljajo letos ...

Drugače pa kar se varnosti tiče, vse poštimano tipi topi, še nikol ni bilo nobene kraje ali kakšne druge pizdarije.

In ja BMW vem da so čelade zakonsko obvezne, ampak njih to prav malo boli ... no ja edino za 50KM jih udari po žepu ...

Pervy če prideš te peljem na džulbastijo :naughty:

Pa še nekaj, da se ne bo kdo čudil ko pride do. Pri njih je navada, da ima pešadija free entry, motoristi pa plačajo vstop, se mi zdi, da je bilo lani 10€ v kar je všeta ena porcija hrane in en pir ... aja pa še neomejena količina polen za podkurit ... mi se sicer s poleni grejemo, domačini pa pečejo nad ognjem odojčiča ...

Za tiste, ki bost šli dol (v primeru, da boste šli po avtocesti) na izhodu za Orašje pridete takoj na mejo in takoj po meji je Orašje. Za zbor vozite samo ravno, dokler na levi ne vidite prizorišča. Meeting point je ponavadi bencinska pumpa Antulović, ki je takoj na vstopu v Orašje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy če prideš te peljem na džulbastijo  :naughty:

včeraj omenil možnost Orašja kolegom in požel odobravajoče navdušenje ob omembi dobre hrane in pijače za nizko ceno tako da obstaja velika možnost da nas pride 2-4 ker v večji skupini nočemo zaradi prevelikih razlik v tempu.

evo grem malo na net da si boljše pogledam zadeve ker bi mogoče še prej kake ture delali in me rout planer vpraša ketero od 5 orašij v BiH gre? torej kje je zdaj ta vrag?

lahko kdo zemljevid prilima ali napiše najboljšo pot, po možnosti ne AC?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Mama pa kaj sem spet narobe naredil, da bom tole zamudil...jeb..

No kaj cmo - sitno tud pr men.. 45 dni to Evrope - pivo in cevepcici..

Vsem ki greste dol zelim lepo vreme in uzivajte.

Kar se celad in opreme tice - mene je gnjavil pred dvemi leti zaradi mojega vojaskega brezrokavnika (poln nasitkov iz moto zborov)... "nesmes da nosis uniformu ovde posle rata..."

Sem mu rekel - prvo ovo nije uniforma jer se vise ne nosi u SV a i ribolovci je imaju ..a drugo - a tvoja uniforma - zasto nemas tvoj serijski broj i badz? pa je mal pop... potem pa sem mu objasnu, da ce rabi za pir lahko stopva do biflna ce pa misli modrovat pa poklicem mednarodno policijo...sem se SFOR dokumente sabo vlacu... heheh

Nemoj tako gospodine Dane ovo je samo kontrola dokumenata...

V glavnem - SNADZI se rules - drugace pa do sedaj ni bilo nikoli nobeni tezav na zborih po BiH.

Se enkrat uzivancija in en pir se zame po grlu dol butnte...in seveda kaksen cevap tud...

DaNe

Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me po kateri trasi imate namen jit dol. Sam se menim s kolegi, ampak ker se petek dopoldne še dela in ne morejo prej se odločam da bi šel v petek dopoldan oz. zjutraj SAM preko Bosne do Orašja.

Planiram pa varianto KR - Metlika - Karlovac - Bosanski novi - Prijedor - Banja luka - Jajce - Travnik - Zenica - Doboj - Tuzla - ORAŠJE - Čevapćići - Pivo - Dropdead

Kkšen kandidat, za lagano turistički?

Oz po kateri trasi greste vi?

Lp T

:beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Orašju na motozboru še nisem bil..

Trenutno sem brez motorja..

Kaj lahko parkiram avto npr. pred ali v bližini vstopa (kapije) ???....

Če ne, hm, bom potočil solzico in..... upam kupil motor pred naslednjim zborom v Bih........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj natančno...

Gregs!

Hvala Ti za trud! V tem terminu grem na jug, žal pa je Orašje precej iz moje linije. Želim Ti veliko zanimivih kilometrov!

Hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Orašju na motozboru še nisem bil..

Trenutno sem brez motorja..

Kaj lahko parkiram avto npr. pred ali v  bližini vstopa (kapije) ???....

Če ne, hm, bom potočil solzico in..... upam kupil motor pred naslednjim zborom v Bih........

Najboljše vam je, da avte parkirate na bližnji bencinski postaji ... ena je Antulovič (delam reklamo, ker tam že vse poznamo in imajo tudi motel) druga je čisto zraven zbora ... lahko se gužvate tudi na cesti ob zboru ... skratka nobene frke ni za avto parkirat ...

Za vse, ki mislite it v Orašje ali greste varianto, ki je že bila na prejšnji strani opisana, drugače pa imate varianto Ljubljana-Bregana-Zagreb-Slavonski Brod-Orašje ... avtocesta, ki pa ubija ... cestnina 20€ ...

Pervy ... v Orašju je najdražji fast food (beri: čevapi, pljeskavica, džulbastija, burek, jetrca, ipd.) 4 KM ... ali po naše celih 430 SIT. Kava 50 SIT, pivo 150 do 200 SIT, na zboru je bila lani cela pizdarija, ker so v soboto podražili pivo iz 250 na 300 SIT. Če pa greš v trgovino pa je vse še pol cenejše ...

In še eno opozorilo. Ne pijete vode po kafičih, ker jo točijo iz pipe in povzroča rahle prebavne motnje ... prav tako se izogibajte ledu v brezalkoholnih pijačah oz. žganju oziroma obvezno naročite te zadeve brez leda ... če ne, boste potrebovali dosti toaletnega papirja ...

In še ena posebej za fante ... punce dol so :OK: ... na zboru in po mestu ponavadi fantje ne vedo kam bi se obrnili oz. na koncu bolijo oči ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to ... Orašje je hrvaški del Bosne ... tako da od mesa dobite samo in le svinjetino ... ovčetine NEMA ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še ena posebej za fante ... punce dol so  :OK: ... na zboru in po mestu ponavadi fantje ne vedo kam bi se obrnili oz. na koncu bolijo oči ...  :grim

se pravi da bom celi mastn, od mesa in gledanja <_< :lol1: no ja se bo pa treba z dragim pirom umivat če je voda oporečna :grim

PS: najboljše alternativne varante vožnji po AC?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še zanima kako je s prenočišči? Če naprimer nebi spal v šotoru ali je kje v bližini kakšen motel-hotel in kaka je približno cena za nočitev? Kako je v hotelih-motelih poskrbljeno za parkiranje motorjev?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da bom celi mastn, od mesa in gledanja  <_<  :lol1:  no ja se bo pa treba z dragim pirom umivat če je voda oporečna  :grim

za čekančke pucat šnops. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Orašju imaš kar nekaj motelov in hotelov. Cene od 15 do 40 € na noč.

In ja vse kar spominja na vojšako uniformo je prepovedano nosit v BiH, zaradi vsega kar se je pač dogajalo dol.

Pervy lahko greš na Ormož-Virovitica in dalje po stari cesti, ki je vzporedna z avtocesto (mal poglej na zemljevid). Lani sva šla tam z Volkom, pa je sicer malo jeba, ker je mrgoli na njej traktorjev, psov kamikaz, mačk kamikaz, dreka od traktorskih gum, nenapovedanih lukenj sredi asfalta in oljnih madežev. Če se ti ne mudi, je kar solidna cesta, v smislu LT vožnje.

In ne se obremenjevat s tem kje boste motorje pustili in kdo bi vam ga lahko ukradel, ker ni straha. Povsod je poskrbljeno za motorje.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Ti za trud! V tem terminu grem na jug, žal pa je Orašje precej iz moje linije. Želim Ti veliko zanimivih kilometrov!

Hvala... ampak jaz bom takrat v Tuniziji... .)

Kjer bom delal lepe kilometre... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hvala... ampak jaz bom takrat v Tuniziji...

Hvala... ampak jaz bom takrat na Siciliji.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ARIZONA je tudi blizu, tko da če kaj dnarja ostane po nove Leviske in Nike-ce, baje je full pocen, roba pa boljša od originala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo iz štajerskega konca?!

jaz in kolega zaenkrat v petek dopoldan štartama iz Slov. Bistrice, mogoče pa v četrtek če bom še kam drugam skočla, ni še plan narejen je treba videt kak bo z dopustom pri njemu in količino dela pri meni. lahko smo na zvezi, stil vožnje hitrejši LT ali nežni ST, nevem ker ima kolega novo VTR-ko pa nekaj jamra da ga hitro utruja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy in ostali iz štajerskega konca. Prosil bi če lahko napišete kdaj nameravate kreniti (ko boste točno vedeli). Jaz sem iz Ormoža pa še nikogar nisem prepričal da bi šel zraven pa tudi sam še nisem 100% če bom šel me pa zeloooo mika. Gledal sem na internetu in je od Ormoža do dol 300km.

Nevem tudi kakšen stil vožnje imate?

Mogoče pa pridem sam pa se spodaj spoznamo, da ne bom ravno sam taval kot zgubljeno pišče. :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj, da se ne bo kdo čudil ko pride do. Pri njih je navada, da ima pešadija free entry, motoristi pa plačajo vstop, se mi zdi, da je bilo lani 10€ v kar je všeta ena porcija hrane in en pir ... aja pa še neomejena količina polen za podkurit ... mi se sicer s poleni grejemo, domačini pa pečejo nad ognjem odojčiča ...

.....

Meeting point je ponavadi bencinska pumpa Antulović, ki je takoj na vstopu v Orašje.

Ej, Vale, pa ni bilo toliko :hmm: .. men se zdi, da je bilo najmanj pol manj (okol jurja)...

Bencinska je pa ANTUNOVIČ, takoj desno čez mejo, ne morete zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!