Skoči na vsebino

ORAŠJE 2005


Vale

Priporočene objave

bom sproti pisal gor ko se dogovorimo, po izkušnjah bi recimo štartali ob 9-10 zjutraj z polnim tankom in tankamo na 200 km torej smo enkrat popoldan brez problema dol. AC hitrost cca 140, ceste 110-120 oziroma glede na razmere. vglavnem nič ekstremno hitrega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost in RudeBoy startava predvidoma v petek dopoldan iz Ljubljane ... Lahko se okvirno nekje zmenimo, da se postavimo v formacijo in da nas osamljene ne bo strah -saj veste, več nas je , bol smo močni in bol glasni smo lahko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eh u pi*ko lepo krasno....Symčika, če je pa tebe strah, pol sem pa že vse videl....mislim, da bo najbolj strah organizacije prehrane, saj s tolikšnim prirastom jedcev niso računali....če se pa slučajno še s mkakšnim čudom jaz narišem tam doli, ode prehrambena industrija BIH u kurac....bojo vsi jedli sendviče s posebno salamo....samo ti udri po pivi i čevapima Simči.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ni panike po BIH....brez skrbi.....cool people, belive me....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ni panike po BIH....brez skrbi.....cool people, belive me....

ma ja sam se samo šalioooooo :o :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eh u pi*ko lepo krasno....Symčika, če je pa tebe strah, pol sem pa že vse videl....mislim, da bo najbolj strah organizacije prehrane, saj s tolikšnim prirastom jedcev niso računali....če se pa slučajno še s mkakšnim čudom jaz narišem tam doli, ode prehrambena industrija BIH u kurac....bojo vsi jedli sendviče s posebno salamo....samo ti udri po pivi i čevapima Simči.......

Kaj bi šele rekel, če bi poznal mene :D No saj RudeBoy ve kao je s tem. Potem pa definitivno zmanjka hrane. No sicer pa sem na dijeti, ki v primeru obiska Orašja za tisti vikend odpade :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni čudno da so ju zamenjali, če sta si tako podobna ! brata podobnik ? :grrr

klub 100 & kusur- sym & kuki(B) ! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni čudno da so ju zamenjali, če sta si tako podobna ! brata podobnik ? :grrr

klub 100 & kusur- sym & kuki(B) ! :yea2:

nič nas ni strah če so smučarji z nami ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme 27.kr ok, greva jaz in barto na turo po bosni....lahko se zgodi, da se kaj oglasiva tudi tam.

Vale, daj javi mi tvojo tel. št. da te lahko pokličem, če bo nuja.

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko dodam, da kljub svojim 72 kg lahko zmažem neverjetne količine mesa (14 kotletov mala malca) in piva (10 minimum), samo zelenjavi in kruhu se morem izogibat .)

In ker je tako nažiranje glavni razlog za magično privlačnost te destinacije bom se tudi sam trudil dati prispevek k uničenju prehrambenih zalog BiH.

PS: kako pivo majo dol? mekana rakija ali kaj podobnega za prebavo je menda? .)

nekako me čudi da se cenjeni kolega pirrules še ni nič oglasil, pa ne da ne more dol in sedaj bridke solze toči? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako me čudi da se cenjeni kolega pirrules še ni nič oglasil, pa ne da ne more dol in sedaj bridke solze toči?

Pust ga pr mer... sej veš, da je zacopan do ušes... nima cajta... :whistle: :wub: O:-) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dammit :ninja: ne mi še dodatnih luštov delat, pizda slinim se ko mali froc...pivo...pa čevapčiči...pa pivo :beer1:...pa lepinje...pa pivo :beer1:...pa pujs...pa pivo...pa še malo piva....pa kotleti...pa še piva :beer1:... ijuuuuuuuuuu jebemti :wacko: ... uh, uh :whistle: pa kaj si ti ja nor :wacko:

čaki malo...finance...pa ono :hmm: ..pa še ono :hmm: ... hehe... :devil: ehehehehhhe ja ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je lani bio upad 10KM, nisem ziher. ker men niso kasiral. :OK:

Ne pitaj zašto jer neznam :blink:

MIslim, da se splača s Štajerskega konca nad Osjek in Vukovar, cesta ni slaba, mal na radarje gledas skoz naselje in kaksen slalom mimo traktorjev (v nedeljo traktorjev ni in 1 uro pri istem tempu hitreje gre), ja pa bolja kot pa ubijat dolgcas na avtoputu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhitrejsa pa 334,1 km.

post-1969-1113919026_thumb.jpg

Pri tej najhitrejsi je nekje 40km vec, program pa je izračunal časovno nekje 2:30 ure manj vožnje. Zato bi sklepal da je 1 varijanta precej slaba cesta :hmm:

Pri najkrajsi poti pise da voznja traja 5:40 pri najhitrejsi varianti pa 3:11.

Popravljeno . Popravil kukecb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad Koprivnico mas dobro cesto, sicer kar nekaj naselja, vendar solidno(omejitve in traktorji). Do Vukovarja se splaca mogoce tolk, ker se se fajn vid kako je bil stolcen, vodovodni stolp je napr. se taksen kot je bil...

Spodnja varianta ja avtocesta. Hitro vendar UBIJA: dolg cas. Sicer je vsako leto malo bolje ker je vec prometa vendar!

Stvar okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest toplo priporocam ac, ker stranska oz. stara cesta je polna vsega. isto je verjetno z drugimi lokalnimi cestami. ne pozabit, da se vozis cez zitnico, cez sama polja. in kjer so polja so traktorji, je zemlja...

ce mate pa sportive..pa na ac, pa gas do konca, da vidis kok gre..tok lepe, ravne, prazne ac ni verjetno nikjer v blizini.

mogoce startam 27 proti srbiji in 2 nazaj v lj.. ker bom bliz meje se zna zgodit, da skocim do zbora, sam mal dvomim, ker bom jedel in pil se ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Vale, pa ni bilo toliko :hmm: .. men se zdi, da je bilo najmanj pol manj (okol jurja)...

Bencinska je pa ANTUNOVIČ, takoj desno čez mejo, ne morete zgrešit.

10 KM je bila vstopnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja 10KM ... sem se uštela v valuti :grim

Zoolo jaz rabim letos novo melodijo za GSM :lol1:

sječaš li se ti našeg cigota :OK: :yea2:

Pervy dol pijemo ... joj kaj že :? ... aha PAN pivo ... drugače pa Laškega ne manjka :grrr z mekano je pa že bolj problem, ker jo imajo vsi doma in je po oštarijah ne prodajajo spljoh :cry: ... sicer pa se ni težko pri komu vstati in kar cel liter nabavit :grim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ARIZONA je tudi blizu, tko da če kaj dnarja ostane po nove Leviske in Nike-ce, baje je full pocen, roba pa boljša od originala :lol1:

Dobre stare Arizone nema više :grrr :cry: ... so vse podrli, se modernizirali in so še samo trgovine in butiki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rtfm: :fredy: jaz sem pa hotel nabaviti spomladansko kolekcijo ! šu-šu, svi več šuškaju u tome ! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da sem na šithu, bom kratek....

osebno priporočam relacijo MB-Karlovac-Vojnik-Glina-Brod-Prijedor-Banja Luka-Prnjavor-Orašje........

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!